Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
19.104
Cevap
231
Favori
713.967
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    455 Mesaj

Bu konu Turkcell superonline dan Turk Net'e geçiş yapmayı düşünenleri uyarmak için açıldı.
    3 haftadan beri yaptığım tüm telefon görüşmeleri benim telefonumda kayıtlıdır bu konuda şüphesi olan varsa ses kayıtlarını seve seve yüklerim internete.Mağdur olmasın kimse.
    Senin demenle yorumunlada bu uyarı engelenemeyecek deneme1.Polemik yaratma işine bak.
    |
    |
    deneme1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: dreamtheater_81

Bu konu Turkcell superonline dan Turk Net'e geçiş yapmayı düşünenleri uyarmak için açıldı.
    3 haftadan beri yaptığım tüm telefon görüşmeleri benim telefonumda kayıtlıdır bu konuda şüphesi olan varsa ses kayıtlarını seve seve yüklerim internete.Mağdur olmasın kimse.
    Senin demenle yorumunlada bu uyarı engelenemeyecek deneme1.Polemik yaratma işine bak.

türk adını arap olarak değiştirmek suretiyle polemik başlatan sizsiniz...
    şikayet etmiyorum admin engeller engellemez benim sorunum değil.
    benim işim bu yorumları takip edip yazmak çizmek....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    1 Not
    ulan bu konu hala aktif mi millet de akıl yok illa kaşı diyorlar.
    |
    |
    2052 Mesaj
    Bugün aradılar...
    Dedim bir sürü şikayet var forumlarda hakkınızda...
    Biz kalite ödülü aldık dedi...
    Dedim ki ...
    Hangi ödülü aldığınız önemli değil, kullanıcının yorumları önemlidir dedim..
    Biz çok ucuz fiyatlı veririz dedi.. Bedava verseniz almam dedim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Degil mi arkadasim? Turk telekom bi 10 yil kadar daha araplarin elinde ve sonrasi mechul, dolayisiyla arap telekom yazmakta bir sakinca yok.@deneme1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 480mrt -- 24 Aralık 2016; 15:27:41 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: 480mrt

Degil mi arkadasim? Turk telekom bi 10 yil kadar daha araplarin elinde ve sonrasi mechul, dolayisiyla arap telekom yazmakta bir sakinca yok.@deneme1

sen kendini arap (veya arapların emrinde) hissediyorsan sıkıntı yok.....
    burası türkiye...

289 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: micro77

Bugün aradılar...
    Dedim ki ...

hocam yanlış anlamada ne yani sonuç? adamlar zorla üye olman mı lazım dediler? valla taahüt yok birşey yok.

• Yarbay
    2052 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

quote:

Orijinalden alıntı: micro77

Bugün aradılar...
    Dedim ki ...

hocam yanlış anlamada ne yani sonuç? adamlar zorla üye olman mı lazım dediler? valla taahüt yok birşey yok.

yazılanları okumadnız galıba..
    ilk ay bedava denıp fatura kesmeler ...olmadı 2 fatura kesmeler... hattı kapatmayıp bekletmeler...
    bır suru baska sorun ıle ugrasmak ıstıyorsanız siz bilirsinz :D

• Teğmen
    121 Mesaj
    bu posta başvurmadan önce bende yazmıştım şu an internetim geleli 1 ay falan oldu maşallah 1 aydır sorunsuz 50mbps indirme, 1.5 upload ile sıkıntısız kullanıyorum.
    |
    |
    |
    |
    Ayın 13ünden itibaren ben de başvurucam. Fakat burda gelip sakın bulaşmayın!!! falan yazanları anlamıyorum cidden. Sizin sorun yaşadığınız gibi bi sürü sorunsuz kullanan insanda var. Adamlar taahhütsüz mis gibi internet veriyorlar. Belki ben de sorun yaşarım bilmiyorum fakat sorun çıkarsa da halletmek için çabalarım. Buraya gelip sırf ben sorun yaşadım diye kötülemeye değil. Saygılar.
    Msi B450 Tomahawk / Ryzen 5 2600 1.325V @4000 / Arctic Freezer 34 eSports DUO White / Msi RTX 2060 Gaming Z / Corsair Vengeance 8GBX2 3000MHz / CoolerMaster MB520 RGB / FSP Hyper M85 650W / SanDisk 500 GB Ultra 3D / Corsair 240 GB MP510 / AOC 24" C24G1
  • Yüzbaşı
    281 Mesaj
    Arkadaşlar Türknet'e geçeli 2 ay oldu.Ara ara kopmalar yaşıyorum ama şimdilik kesintisiz internet bağlantısı gerektiren bir şeyle uğraşmadığım için pek sıkıntı olmuyor.Ben farklı bir durumdan bahsetmek istiyorum.Arkadaş faturaları geciktirmeden ödeyin.İnterneti ve telefonu bu gecikmeden dolayı kapattılar.Ben de aynı gün içerisinde faturayı yatırdım ama yeni gelen faturaya 24 tL AÇMA KAPAMA BEDELİ yansıtmışlar.Daha önceki hizmet sağlayıcımda böyle bir sorunla hiç karşılaşmamıştım.Bilin istedim.

Parmak bassak olmuyor mu ;)
  • Yarbay
    2265 Mesaj

Müşteri Hizmetlerine işin düşerse anlarsın niye dert yandığımızı. Daha doğru düzgün fatura kesemiyorlar verdikleri hizmete.
    İnternet şubelerinde; 30 ve 59TL olarak 2 faturam gözükmesine ve direk kart bilgilerini girerek ödeme yaptığımda hatalı ödeme deyip ödeyemedim 2 gün.
    Ertesi gün bankanın internet şubesinden ödemeyi denedim sonuç; anında ödendi. 30TL olan faturam aynı miktarda 59TL olan faturanın aslında 29.99TL olduğunu öğrendim.
    Bu arada 30TL'lik faturamı 1 ay önce otomatik ödeme ile çekmişlerdi, sonra ödenmedi olarak görünüyordu. Kredi kartı ekstremi gönderdim kabul etmediler, sanki hesaptan ödeme yapmışım gibi dekont istediler. Baktım sıkıntı oluyor otomatik ödemede; 5 veya 6 tane müşteri temsilcisi ile konuştuktan sonra iptal edebildim. %90'ı nasıl yapıldığından bir haber.
    Bu durum nedeniyle birkaç müşteri temsilcisiyle görüştükten sonra ertesi gün fatura tutarının yarısını ödememi istediler, hatta bende 59TL'lik faturayı ödersem yarısını geri indirim olarak verirler dediydi konudaki arkadaşlar, meğersem bankadan hesaptan öderken öyle görünüyormuş(Kendileri söylemedi böyle birşey).
    2,5 aydır halen ev telefonu bağlanacak, kaç kere şikayet kaydı açtırdım şikayetvar'a kaç kere yazdım halen bekliyorum.

Sözün özü bu konuda yazılanlar elbette başınıza gelecek diye bir kaide yok ama başınıza gelebilecek ilginç şeyleri yazıyoruz ki bilerek bağlanın sonra internetsiz vs. kalmayın.
    Neredeyse Dial-up ve adsl çıktığından beri kullanıyorum, birçok internet servis sağlayıcısı ile çalıştım, bu kadar anormal çalışanlara ilk kez denk geliyorum.
    |
    |
    Blooods kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    3278 Mesaj
    genel bir bilgi vereyim arkadaşlar telekominikasyon servisleri için bir sorunla karşılaşırsanız direk btk. gov. tr adresinden şikayet kaydı oluşturun anında çmzülüyor.
    cep teledonları, adsl, uydunet kusaca iletişim ile ilgili tüm kanallar için geçerli
    örneğin iptal yaptırmak için de direk oraya yazın bir gün içinde sorgusuz iptal ederler....
    btk resmi bir organdır ve edevletle entegfe hizmet verir.

|
    |
    1435 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: maqnet0

Arkadaşlar Türknet'e geçeli 2 ay oldu.Ara ara kopmalar yaşıyorum ama şimdilik kesintisiz internet bağlantısı gerektiren bir şeyle uğraşmadığım için pek sıkıntı olmuyor.Ben farklı bir durumdan bahsetmek istiyorum.Arkadaş faturaları geciktirmeden ödeyin.İnterneti ve telefonu bu gecikmeden dolayı kapattılar.Ben de aynı gün içerisinde faturayı yatırdım ama yeni gelen faturaya 24 tL AÇMA KAPAMA BEDELİ yansıtmışlar.Daha önceki hizmet sağlayıcımda böyle bir sorunla hiç karşılaşmamıştım.Bilin istedim.

hocam bende 3gündür türknete geçtim,2 gündür telefondan ve tabletten bağlandığımda wifiden virüs var diyor ve bisayfaya yönlendiriyor,daha önce ttnetten bağlanıyordum kaç yıl sorun çıkmadı acaba sizdede böyle bişe oldumu
    |
    |

• Binbaşı
    1435 Mesaj
    wifiyle telefon tarayıcısından bağlandığımda virüs sayfasına yönlendiriyor,bu arada pcyede virüs bulaştı formatlıcam ama tekrar bağlandığımda gene virüs sayfasına yönlendirecek,Konuyla ilgili aradım, herhangi bir çözüm üretmediler. Bu sorunu yaşayan sadece biz miyiz? Bizim internete giren herkesin telefonunda virüs var şuan! Telefon tarayıcısından hiçbir sayfa açamıyoruz. Müşteri hizmetlerini aradım, başka bir problemle ilgilendiler ama bu konuda hiçbir şey söylemediler. Sadece telefonu sıfırlayın diyorlar. Onu yapacağım zaten de sonra yine olacak!
    |
    |

Beni biraz yanlış anlamışsınız. Ben kimseye alın kesinlikle sorun yaşamazsınız falan demedim ki zaten. Elbette insanlar burda sorunları belirticekler sorun yaşayabilirsiniz memnun kalmamış olabilirsiniz ona katılırım. Fakat sorun yaşayan birinin buraya kesinlikle bulaşmayın falan yazması gereksiz geldi bana sadece. Bi o kadar da sorunsuz kullanan var sonuçta.
    |
    |
    FasTBoY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Msi B450 Tomahawk / Ryzen 5 2600 1.325V @4000 / Arctic Freezer 34 eSports DUO White / Msi RTX 2060 Gaming Z / Corsair Vengeance 8GBX2 3000MHz / CoolerMaster MB520 RGB / FSP Hyper M85 650W / SanDisk 500 GB Ultra 3D / Corsair 240 GB MP510 / AOC 24" C24G1
  • Yüzbaşı
    559 Mesaj
    Ttnet'e 2 yıldır 99 tl vermekten sıkıldım.50 mbit/200gb kotalı vdsl2 tarifesi.Bu 60 tl'lik tarifeye sırf taahhüt yok diye geçmeyi düşünüyorum ne diyorsunuz?
    |
    |

Aksini iddia eden mi oldu?

Ya gözlerinde sıkıntı var ya da düşünme yeteneğinde.
    |
    |
    |
    |
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,477
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.