Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (323. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.991
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün arkadaşa başvuru yapacaktık kredi kartı olmadığı için abisinin kartı aldık limit olmadığı için kabul etmedi vazgeçtik bizde
  • Anında denebilir, Ttnet'de MTU ayarı çalışıyordu şimdi oda çalışmıyor aynı hatta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

An itibariyle internet üzerinden başvuru yaptık, hemen online işlemler kullanıcı adı ve şifresi verdi, yarın evrak göndereceğim, dur bakalım süfeç nasıl işleyecek.
    arkadaşlar bu evraklar hangi kargo ile gönderiliyor acaba.
    her kargo oluyorsa yurdiçi ile göndereceğim çünkü 12-15 arası yurdiçi kargo ücreti indirimli oluyor.

Hocam ev telefonu şartı var mı ?
  • bangez kullanıcısına yanıt
    merhaba

binanızda anladığım kadarıyla Turk Telekom fiber internet alt yapısı var

BTK'nın verdiği fiber muafiyeti bu aralık ayı sonunda doluyor

http://www.haberturk.com/ekonomi/teknoloji/haber/677470-ttye-fiber-internette-5-yil-muafiyet

2017 1 ocak itibariyle

ondan sonra taahhütünüz yoksa geçebilirsiniz istediğiniz sağlayıcıya.

ya da turknet e. Tabi BTK başka bir karar almazsa bununla ilgili

çünkü verilen fiber muafiyeti hiç bir işe yaramadı. TürkTelekom bir yatırım yapmadı

• micro77 kullanıcısına yanıt
    ilk ay bedava deyip fatura kesen turk.net i eleştiriyorsunuz

https://www.sikayetvar.com/turk-telekom-kredi-kartimdan-bilgim-harici-ucret-cekimi

https://www.sikayetvar.com/turk-telekom-ttnet-kredi-kartimdan-habersiz-para-cekti

https://www.sikayetvar.com/turk-telekom-ttnet-duzenli-fatura-odemesi-adi-altinda-kredi-kartindan-izinsiz-para-cekilmesi

sadece 26 aralık yani dün üç tane izinsiz para çekimi ile ilgili şikayet buldum Türk Telekom da

bununla ilgili her gün en az 3-4 şikayet var.

• FastegL F kullanıcısına yanıt
    14 gün içinde vazgeçersen herhangi bir bedel ödemezsin para ödemeden iptal edebilirsin

yani ücretsiz 14 gün kullanabilirsin

15 inci gün iptal edersen 15 günlük internet parasını ödersin yani 30 lira

orada cayma hakkından bahsedilmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: exelance1248

21 aralıkta başvurduğum interneti dün pazar günü olmasına rağmen açmışlar bende nasıl oldu anlamadım
    mesaj geldi kullanıcı adınız şifreniz diye şaşırdım. Müşteri hizmetlerini aradım sıkıntısız şekilde modem kurulumu yapıldı.
    ve kullanmaya başladım.Kargo ile gönderim gününden açılması 4 gün sürdü.
    Hız testi 51 mbps. ölçtüm ttnet 35 mbps (hiç görmedim en fazla 22 ölçtüm) için 81 tl veriyordum 100gb AKN ile. Taahhütüm de yarın
    bitiyordu Dün ttnet dende mesaj geldi. Hizmetiniz bitmiştir bilginiz olsun diye. Ttneti kapattırmakla da uğraşmadım.
    Şuan çok çok iyi TTNET e göre tabi ilerde ne olur bilmiyorum. En azından Taahhüt yok oda bir ayrı avantaj.

hocam taahütün olmaması bence dezavantaj. bende inanılmaz derecede memnunum... keşke taahüt olsaydı zam falan gelmezdi :D birde ne biliyim modem falan alırdık.

• Eski bir türk telekom kullanıcısı olarak turk.net'e geçtim.
    Geçiş sürecinde hiç bir sorun olmadı.

Modeme baktığımda bağlantı hızım 75 megabit görünüyor orda sorun yok.
    Modeme ethernet ile bağlı olan bilgisayarda speedtest yapınca 60 civarı çıkıyor o da iyi.
    Ancak kablosuz bütün cihazlarda hız 25 mbiti pek geçmiyor.
    ipad olsun, laptop olsun, cep telefonları olsun (aynı cihazlar başka bir lokasyonda 50megabiti görüyor) hepsini modemin dibine getirip test ediyorum.

Modem, turk telekomdan kalma ZTE marka ZXHN H168N modem.

Acaba kablosuz cihazlardaki bu hız düşüklüğü modemden midir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaNGeRouS__

quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

An itibariyle internet üzerinden başvuru yaptık, hemen online işlemler kullanıcı adı ve şifresi verdi, yarın evrak göndereceğim, dur bakalım süfeç nasıl işleyecek.
    arkadaşlar bu evraklar hangi kargo ile gönderiliyor acaba.
    her kargo oluyorsa yurdiçi ile göndereceğim çünkü 12-15 arası yurdiçi kargo ücreti indirimli oluyor.

Hocam ev telefonu şartı var mı ?

yok telefon olanlar nakledebiliyor ama bizde telefon yok,
    bu arada ptt kargo umduğumdan hızlı ve kaliteli çıktı sistem üzeribden an be an kontrol ediliyor dünkü kargo şu an dağıtıma hazır görünüyor, yurdiçi ve arasın 2 günde ulaştığı yere 1 günde ulaştı hem de yarı fiyata.
    boşuna diğer kargolara soyulmayın....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme1 -- 27 Aralık 2016; 7:59:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

merhaba

http://www.haberturk.com/ekonomi/teknoloji/haber/677470-ttye-fiber-internette-5-yil-muafiyet

2017 1 ocak itibariyle

çünkü verilen fiber muafiyeti hiç bir işe yaramadı. TürkTelekom bir yatırım yapmadı

hocam bu konuyu biraz açıklarmısınız, bizim toki konutlarında ttnet fiber altyapısı var ve ttnet dışında hiçbir internet giremiyor, 1500 dairelik site mecbur sadece ttnet kullanıyor.
    2017 de sol ve dsmart fibere geçebileceklermi demek Oluyor ?

• Merhaba arkadaşlar. Bende başvurmayı düşünüyorum. Fakat birkaç sorum var:
    Halihazırda kardeşimin üzerine ttnet internetimiz var. Sanırım Şubat'ta taahhüt bitiyordu.
    Ayrıca ev 2 katlı. 2 giriş kapısı var ve adres kayıt sisteminde 11/1 ve 11/0 şeklinde iki kapı numarası var. Düşüncem, ilk etapta ttnet taahhüdünü bozup ceza ödemek yerine ben de turknete başvursam, ttnet olan bir eve ikinci hattı çeker mi telekom? Ayrı iki daire olarak mı algılar yoksa direkt bina numarasına mı bakarlar?
    Taahhüt bozup ceza ödemektense, böyle bir düşünceye kapıldım. Ya da en kötü taahhüt bitiminde eğer devam ederse kampanya geçeceğiz.

• deneme1 D kullanıcısına yanıt
    Yurtiçi Kargo uygulamasını indirin. %25 indirim kodu veriyor. İstanbul'dan 7.75 TL'ye gönderdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Yurtiçi Kargo uygulamasını indirin. %25 indirim kodu veriyor. İstanbul'dan 7.75 TL'ye gönderdim.

ben kargoları araştırdım yurdiçinde samsundan yüzde 25 indirimli 12 lira fiyat aldım
    mesela siz ptt ile gönderseydiniz istanbuldan 5 liraya gönderirdiniz... mesafe...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme1 -- 27 Aralık 2016; 9:09:49 >
  • exelance1248 kullanıcısına yanıt
    Paketiniz kaç mbit'lik ve en çok kaç görüyorsunuz? Benim paketim de 51 Mbit ama en çok 40,5 Mbit Download, 1,59 Mbit Upload görüyorum.Modem arayüzünden baktığımda ise altyapım 50 Mbiti destekliyor görünüyor.
  • Ben iki buçuk senelik aboneyim. İlk 2-3 ay AKK hiç işlememişti.O zaman 50 GB olan AKK'na tur bindiriyordum resmen.Sonrasında ise hemen işlemeye başladı.
  • deneme1 D kullanıcısına yanıt
    PTT hem bana uzak, hem de 2-3 TL için uğraşmaya değmeyecek bir kargo şirketi. Ha 5 ha 7.75
  • tuzsuz_deli_bekir kullanıcısına yanıt
    Kablosuz modemin ince ayarları var.Mesela çevrenizde kullanılan kanalları kullanmamak gibi.Çevrenizde kullanılan kanalları yazılımla tespit edip modem arayüzünüzden boşta olan kanalı seçmeniz bile performansa etki eder.Çevrenizde kullanılan kanalları bulmak için android Ev Wifi Uyarıcı programını kullanabilirsiniz.

http://www.milliyet.com.tr/guclu-wi-fi-icin-10-ipucu-internet-1206861/
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

merhaba

2017 1 ocak itibariyle

merhaba.
    konu hakkında fazla bilgi sahibi değilim ancak anladığım kadarıyla altyapının sahibi firma telekom olsa da bu muafiyet kalktıktan sonra fiber internet hizmetini telekom altyapısı üzerinden superonline ya da turknet'ten alabilirim mi demek oluyor bu? altyapıyı ortak kullanma anlaşması gibi bir olay mı var firmalar arasında ?

• Merhaba arkadaşlar. Artvin/Arhavi de yaşamaktayım. Hali hazırda evimde ttnet kullanıyorum. Acaba yaşadığım bölgede turk.net hizmet veriyormu ? Sitesinden numarasını bulup aradım ama çalmadı telefon
  • quote:

Orijinalden alıntı: xaqok

Merhaba arkadaşlar. Artvin/Arhavi de yaşamaktayım. Hali hazırda evimde ttnet kullanıyorum. Acaba yaşadığım bölgede turk.net hizmet veriyormu ? Sitesinden numarasını bulup aradım ama çalmadı telefon

Turktelekomun altyapi sagladigi her yerde hizmet(!) veriyorlar.

Ama size tavsiyem, Turknete gecmeyin. Pisman olursunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.