Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (292. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.030
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hattım açılmış. 35 Mbit hat değerlerim:

Bu da hız testi:

• 25.11.2016 - Evrakların gönderilmesi
    28.11.2016 - Evrakların teslimi

Halen internetim var bahalım kesilmedi henüz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

25.11.2016 - Evrakların gönderilmesi

Benimde bugun teslim edilmis kargo firmasindan aldim bilgiyi ama turk net teslim aldigina dair mesaj atmadi. Siz mesaj aldiniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcancan

quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

25.11.2016 - Evrakların gönderilmesi

Benimde bugun teslim edilmis kargo firmasindan aldim bilgiyi ama turk net teslim aldigina dair mesaj atmadi. Siz mesaj aldiniz mi?

Atılmadı hocam yarın gelecek o mesaj büyük ihtimal.
  • kocaballi kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • benim ttnet 3lü paket idi. yani internet ve telefon aynı kampanyadan. şimdi taahüt bitmek üzere.
    ttneti arayıp işlemi sonlandırıpmı başlatayım.
    yoksa hattımı hiç kesmeden nasıl olsa taahüt bitmek üzere diye şimdiden başvurup türknet ne zaman gelirse o zaman mı kapatıyım. çüünkü port zımbırtısı yok derlermi hat kapanınca bi ton uğraşı.
  • gtxman G kullanıcısına yanıt
    faturayı odemedigin zaman icra gönderir.

bu gibi firmalar hükümete yakın firmaların avukatlık firmalariyla çalışır

o avukatlık firmaları para basar bildiğin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adsl ışığı yanmıyor beyler 2 hafta oldu eskiden superonline kullanıcısıydım ucuz diye buna geçtim pişman oldum açıkçası mağdur ediyorlar insanları

• Bugün aradım mh 50 mbps hızı destekliyormuş gittim VDSL modem aldım taahhüt bitince başvuruyu yaparım inşallah port yok felan demezler o zaman
  • onurguner kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle kapatma , geçiş yap

• Banada bugun şifre geldi 75mbit sözleşmede ama güvenemiyorum hala, modemdeyok vdsl almadım ,ama vdsl modem almadan anlayamayacağız sanırım hattın destekleyip desteklemediğini bana 50 de yeter yarın bi modem alayımda gelişmeleri paylaşırım.
  • Eveeet turk net ile sorun yaşamaya devam... internetinizi kullanmaya baslayabilirsiniz diye mesaj attilar dsl sinyali falan yok modemde. Telefom çalışıyor ama dsl yok. Kisaca santralden sinyal verilmemiş. Bu firmaya çelik gibi siniriniz yoksa bulaşmayın. 2 iş günü daha bekleyeceksiniz diyorlar.

• Dakika 1 gol 1. Dun kargo takibi uzerinden ulastigini gordugum evraklarim icin bugun evraklarimin ulasmadigini ve evraklari cikartip imzalayip gondermem gereken mesaji aldim

• serin_su842 S kullanıcısına yanıt
    Hocam sizden önceki oturan varsa telefon kullaniyirmuydu onu sorgulayin. O kadar kablo icinde muhakkak sizin evin kablosu vardır . Olcu aleti varsa tek tek deneyin. Olmadı buat lari takip edin.

• Son keriz bükücü: Turk.net

Adamlar iyi keriz silkelemiş, bir de gelip ağlamayın şu konunun altında.

60 liraya Türkiye'de 150gb akk interneti kim kime veriyormuş?

• valla sorunsuz interneti kullanan bir ben varım sanırım.Salı günü evrakları kargolayıp hiç internetsiz kalmadan cumartesi günü internetim bağlandı.Hemde 40 mb hız alıyorum.18 günde kesilme kopma sorunu yaşamadım hiç.Ben memnunum aldığım hizmetten
  • Başlıkta sorun yaşayan arkadaşları görünce, başvursam mı diye tereddütteydim. Riski aldım. 25.11.2016 Cuma günü başvurdum. Dün telefon bağlandı. Bugün de internetim açıldı. Ben şanslıydım galiba. Aslında ahım şahım bir hızım yok. 16 mbps adsl işte. Belki de o yüzden böyle hızlı oldu. Diğer sorun yaşayan arkadaşların da sorunları bir an önce çözülür umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi le passager -- 29 Kasım 2016; 10:41:9 >
  • Modem kullanixi adi sifresi geldi online islemlerden kontrol ettigimde 77 mbps hiz tanimlanmis goruyorum.internet ve telefon aktif edilmis.ancak telefon calismiyor ariza kaydi birakacagim.evde modem olmadigi icin interneti de deneyemiyorum.vdsl hatta adsl modem calisir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün 25. gün oldu. Ayın dördünde bir ay olacak. Bekliyorum bir ayda yapabilecekler mi? Bende bir ayda olursa çok hızlılar diyeceğimmm. Uzak durunnnnn.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtatar19

valla sorunsuz interneti kullanan bir ben varım sanırım.Salı günü evrakları kargolayıp hiç internetsiz kalmadan cumartesi günü internetim bağlandı.Hemde 40 mb hız alıyorum.18 günde kesilme kopma sorunu yaşamadım hiç.Ben memnunum aldığım hizmetten

Ben aylar sonra tesadufen gordum burada bu basligi , 75 mbitlik hiz alanindayim dendi , basvurdum 40 mbit anca verdiler ama cuma evrak gonderdim , ne elektrikci , ne telefonlasma

sms ler geldi , internet kesildi , modemi kapadim actim ve yeni sifreleri girdim , bir gun bile sorun yasamadim

hiz dusuk , vaad edilen degil ama diger konularda hic sikinti yasamadim , pingler daha iyi oyunlarda ve surec de 3-4 gun filandi
  • 
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.