Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.013
Cevap
200
Favori
730.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 ay
  • Cevaplayan Üyeler 3057
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 9
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 51 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Favoriye Eklediklerim 199
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ThesadisT (907 mesaj) doominsert (488 mesaj) matrix52 (212 mesaj) deneme1 (196 mesaj) TurkNetDestek (190 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7941 mesaj) Mobil (7434 mesaj) Tablet (757 mesaj) Mini (878 mesaj) Uygulama (241 mesaj)
  • @
69 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    86 Mesaj
    Doominsert isimli firma yetkilisi arkadaş siteye girip yazilan mesajlara cevap vermiyor. Adsl olan ttnet hattimi uyumlu diye turknet vdsl e taşidim yaklaşik 5 gundur hat işaretleme için adam gonderecekler ama hergun ayni mavalı okuyorlar bana yok işleminizi onceliklendiriyoruz vs vs. Sehrin gobegine bi adam yollamaktan acizler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    TTnet taahhütüm 12.12.2016 da bitiyor.Turknet'e geçmek istiyorum ama kablo problemi olmaz heralde sadece modeme şifre kısmı kalıyor sanırım elemanların dış hattı bağlarken yavaş kalmasını saymazsak.
    |
    |

Vodafonenın kendi elemanları var. Port yok olsa bile gelip kendi kontrollerini yapabiliyorlar. Türk nette böyle bir durum yok. Turktelekom ekibi de port yok deyip bağlamıyorlar.

|
    |
    serin_su842 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Şimdi çoğu firma apartman telefon ankastres ile evde modeme gelen kablo için servis desteği vermez ve fakat saha dolabından apartman ankastresi için gelen kablo bir kere gelmiş ise her aç / kapa da bu sökülmez sabit kalır saha dolabı veya her nereye bağlı ise oradan sokerler boşta kalır. Yani bir kere eve telefon baglatmis olmanız yeterli.

Turknet rezil bir firma Telekom ile musteri arasında köprü ve fakat sözü geçmeyen kötü bir köprü.

Yeni bağlantı başvurusu yapacak kişiler bunları göze almalı yani taahhüt olmaması çok iyi birşey ondan tercih sebebi kötü yanları çok fazla sıfırdan bağlantı kesinlikle çok nadir durumlar hariç ayları bulabiliyor boş port mevzusu, bu durum da Turknet şikayet kaydı açıp durumun aciliyetini bildiriyorum demekten başka birşey yapmaz. Port bosalana veya boş portu Telekom size tahsis etmesinin keyfini bekleyeceksiniz. Bir kere bağlantı olunca galiba köprüyü geçince yani pek sorun çıkmıyor. Ama unutmayın kesinlikle musteri memnuniyeti odaklı çalışmıyor sadece aracı siz söylersiniz onlar Telekom a iletir sorun cozmez
    Bütün herşeyi göze alanlar buyursun başvuru yapsın

|
    |

• Yarbay
    4068 Mesaj
    25.11.2016 - Evrakların gönderilmesi
    28.11.2016 - Evrakların teslimi
    29.11.2016 - Evrakların teslimine ilişkin turk.net aradı tekrar onaylar vesilesi vs.
    |
    |

Orijinalden alıntı: techturch

Siz bilirsiniz. Zaten telefonla onay almadan işlemleri başlatmıyorlar. Taahhüt bitmeden 2 gün önce evrakları gönderip taahhüt bitiş günü telefon onayı verebilirsiniz.

Taahhüt bitmeden 2 gün önce gönderip taahhüt bitimini not olarak düşecegim.ADSL'den VDSL geçiş olacak umarım sıkıntı olmaz.TTNEt hattı komple kapatır bu sefer daha uzun sürer.Dediginiz gibi telefonla onay alacakları için problem olmaz sanırım.
    |
    |
    Arkadaşlar daha önce turknet ile ilgili bağlantı sıkıntınlarımı dile getirmiştim. Kısaca özetlemem gerekirse; Altyapımın 51mbit'e kadar vdsl desteklendiği söylenmesine rağmen, bana gelen sinyal adsl'di ve 8 mbit hızı ancak alabiliyordum. Müşteri hizmetleri ile olan konuşmam nihayet sonuç verdi ve sorunun türk telekomun kabloları yanlış bağlamasından kaynaklabileceği(teknik bişey söyledi ama anladığım bu..) söylendi. Modemimim dsl ışığı yanıyordu ama turknet modemimi göremiyordu. Bugün ise türk telekomdan arandım ve sorunumun halledildiği söylendi. Heralde ben başka birinin hattı üzerinden interneti alıyormuşum.. Eve gelince modem ayarlarımı yaptım ve sorunum çözüldü gibi..
    Bunlarda değerlerim..
    |
    |

• Yarbay
    2622 Mesaj
    Haha ben saha ekibine bile ulastim bireysel cabamla adam senin portlar turknete tasinmis artik biz destek saglamiyoruz ondan cozemiyorum dedi. Buyuk ihtimalle hata ondan kaynaklaniyor portlari turknete tasirken adslden verdiler ama vdsl aboneligim var ve bu farki anlayamiyor adamlar. Bizde artik Bilale anlatie gibi yapacagiz once profili adsle cevirip oradan tekrar vdsle cevirttirecegim yoksa cidden anlatamiyacagim derdimi bu adamlara. Hatta diyecegim beni operation manager olarak alsinlar bak nasil toparliyorum herseyi...

|
    |
    Arkadaşlar sizden yardım istiyorum. Benim hattim adsl di ve eve sadece 2 kablo geliyordu. Fttc sistem vdsl destegi var lokasyonumda. Simdi eve cikan kablo sayisinda bir artiş olacak mi yoksa vdsl de sadece adsl gibi iki kablo uzerinden mi veriliyor. Yani eve ekip gelmeli mi bu kablo durumunu ayarlamak için?

Orijinalden alıntı: Alpella35

Arkadaşlar sizden yardım istiyorum. Benim hattim adsl di ve eve sadece 2 kablo geliyordu. Fttc sistem vdsl destegi var lokasyonumda. Simdi eve cikan kablo sayisinda bir artiş olacak mi yoksa vdsl de sadece adsl gibi iki kablo uzerinden mi veriliyor. Yani eve ekip gelmeli mi bu kablo durumunu ayarlamak için?

Muhtemelen iki damarlı telefon tablosundan bahsediyorsunuz. Kablo 2 veya kaç damarlı olduğu fark etmiyor zaten lazım olan iki kablo onunla da rj11 cikisina geliyor ozetle olur.

|
    |

@rLzApex yani hocam adsl icin gelen kablo ile vdsl için gelen kablo da iki damarli? Turktelekom dan apartmana gelen olmasina gerek yok kutudan ayarlaniyor yani saha dolabı?

Fiber olmadığı sürece bakir telefon kablosu ile oluyor adsl vdsl aynı. Vdsl saha dolabına fiber geliyor oradan tekrar bakır kablo ile apartman ankastresine oradan bakır telefon kablosu ile rj11 yani özetle direkt apartman da ki fiber farklı cat6 vs Ethernet kablosu ile geliyor.

|
    |
    Alpella35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    vdsl için uygun fiyatlı modem önerisi olan var mı?

• Binbaşı
    1507 Mesaj
    Arkadaşlar , uyku yok hizmeti vb servisleri varmı acaba_? Yani 150 gb bitince ekstra servislerden yaraarlnabiliyormuyuz?
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

vdsl için uygun fiyatlı modem önerisi olan var mı?

+1 ikinci el alsak sıkıntı olur mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

BattleNet: Chibs#2887
    #BarışKazanacak
    "We're all in brother. We love you. We trust you, Jackie Boy! "
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Aynen 2.el vdsl adsl modem tavsiyesi var mi kaca bulabiliriz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Musteri hizmetlerini arayip 16mbite yükselttim kopma filan olur dedi ama şu an bi sorun yok.Zaten bilgisayardan istediği gibi yükseltip dusurebiliyor.
    Ancak speed testte 8mbit çıkıyor.

657 Mesaj

Speedtestte benim de düşük çıkıyor. 35 Mbit tanımlı ama 24-28 Mbit arası çıkıyor. 28'i hiç geçmedi. TurkNet'ten mi kaynaklı yoksa santral kapasitesi mi yetmiyor bilemiyorum.
    |
    |
    integer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
Bebek Oyunları
En ucuz kedi maması fiyatları
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,359
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.