Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19.013
Cevap
200
Favori
730.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 ay
  • Cevaplayan Üyeler 3057
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 9
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 51 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Favoriye Eklediklerim 200
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ThesadisT (907 mesaj) doominsert (488 mesaj) matrix52 (212 mesaj) deneme1 (196 mesaj) TurkNetDestek (190 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7941 mesaj) Mobil (7434 mesaj) Tablet (757 mesaj) Mini (878 mesaj) Uygulama (241 mesaj)
  • @
69 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    1371 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kaazto28

Bugün değişik bir şey oldu, sabah kalktım baktım modemde internet yok power hariç hiçbir ışık yanmıyor, dedim tamam sokağın başındaki kutudan interneti kestiler, gittim baktım orada mavi beyaz yeşil beyaz kablolar var, herhalde başka bir interneti yaparken benimkinin fişini çektiler, mecbur arıza kaydı oluşturdum, hele bakalım ne olacak. Sizin duruma benzeyecek galiba martin hocam

Lestet hocam müdürlüğe gidip sordum maks, 24 mbit alırsınız dedi,peki vodafone nun sitesinde neden yüksek hızlar çıkıyor anlamadım gitti.

Telekom görevlileri için tetikte olun hallettirene kadar yanlarından ayrılmayın.
    İşlemci Güncellenicek || Anakart Güncellenicek || Gskill Ripjaws 8 GB 1600 Mhz (2x4) Dual Kit DDR3 || Ekran Kartı Güncellenicek || PNY 240 GB SSD CS1311 || XILENCE XP600 600W PSU GAMİNG SERİSİ R3 +80 Plus || Logitech MK345 Q Klavye Kablosuz Mouse Set || Logitech S120 Hoparlör || SAMSUNG 23" S23B350H Full HD Led Monitör

• Çavuş
    86 Mesaj
    Perşembeden beri ekip bekliyorum vdsl için kutudan kablo işaretlesinler diye ne gelen var ne giden. Ek olarak doominsert bey de 4 gundur offline harika bir giriş oldu benim açımdan!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam seneye ev arkadaşım evden ayrılacak bende yurda çıkacağım o yüzden taahhütsüz arıyorum,yurda çıkma durumunda dediğiniz yöntem işe yararsa sıkıntı yok
    |
    |
    badcatbad kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dedim bi kutuyu açıp bakayım, belki kablo çıkmıştır takarım, resmen kör oldum, bu ne biçim sistem, adsl/vdsl bile belli değil

|
    |
    Jack Martin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    312 Mesaj

Ben 2 haftadir bekliyorum hocam ay sonuna kadar internet gelmez ise iptal edecegim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Alpella35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Jack Martin

quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Tamamen aynı durumdayım. 4 gun once adsle gecis icin basvurdum. Hala ses seda yok, boşa bekliyoruz.

Senin internetten hala ses seda yok mu ?

Aynı tarihte başvurmuştuk sanırım, vallah ben hallettirene kadar atla karayı seçtim.

Malesef, VDSL alt yapı yokmuş. ADSL'e çevirttim başvurumu, yarın akşama kadar dönüş yapmazlarsa iptal için arayacağım.
    |
    |

BattleNet: Chibs#2887
    #BarışKazanacak
    "We're all in brother. We love you. We trust you, Jackie Boy! "

• Yüzbaşı
    404 Mesaj
    Bir an uydunet taahhütüm bitince alsammı diye düşündüm ama sayfalarca okuduktan sonra allah korumuş beni dedim

Uydunet 25mb tam gaz üstüne birde 5 saatte arızaya müdahale şartı ile vazgeçilmezmiş meğer
    |
    |
    Benim hat bağlandı diye mesaj geldi ancak telefonda cevir sesi yok. Dsl ışığı yanıp sonuyor sabitlenmiyor. Ariza kaydı actirdim bakalım ne olacak.

|
    |
    16 Mesaj

Turk net dolandırıcılık yapıyor

once telefon hizmetini aktive ediyor.

faturalandirma başlıyor.

Vatandaş internet için abone oluyor

sonra faturayı yolluyor

vatandaş itiraz ediyor

mh tamam sonraki faturadan düşeriz diyor

ama tabiki düşmüyor

vatandaş icra korkusundan faturayı yatiriyor

zaten itiraz etsende telefon hizmeti almış vatandaş diyor

vatandaş avukata gitse avukat agzini milyardan açıyor

Avukata bin küsür lira vereceğime öderim faturayı ne ugrasacam diyor

bu arada turknet parayı cebe indiriyor

birkac gunde bağlanan istisnalar kaideyi bozmaz

amman kardeşim bulaşma paranla rezil olma

bu seytanca tuzağa düşme.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: gtxman

Kasım 1 de aboneliğim başladı.17 kasimda yenileme calismasi nedeniyle kesildi o gün bu gündür net yok. Çağrı merkezi çalışanları çaresiz. Bakın, bilgisiz demiyorum ''çaresizler''. Artık aramaktan dert anlatmaktan gına geldi. Sanırım başka bir iss ye gitmemizi açık açık soyleyemiyolar da bu şekilde yol almamızı bekliyorlar. Başka bir izahati yok bunun.

Hocam vdsl baglantin varsa adsle donmus olabilir. Adsl modem ile baglamayi deneyin

TTNET taahhütüm 26.11.2016 tarihinde bitiyordu.
    21.11.2016 tarihinde evrakların çıktısını alıp aynı gün kargoya verdim.
    22.11.2016 tarihinde evraklar TurkNet'e ulaştı.
    23.11.2016 tarihinde teyit için arandım ancak taahhüt bitmediği için 26'sında aranmak istedğimi söyledim.
    26.11.2016 tarihinde aradılar ve onayı verdim.
    28.11.2016 yani bugün Internet kullanıcı adı ve şifrem mesaj olarak geldi. Anladığım kadarıyla internetim açılmış. Şu an işte olduğum için akşam deneyeceğim. Denediğim zaman görüşlerimi tekrar paylaşacağım.
    Not: Açıkcası bu kadar sürede hizmetin aktif olmasını beklemiyordum. Sürpriz oldu. Ancak online işlemlere girdiğimde telefon numaramın belli olmadığını gördüm. İşin açığı telefonu hiç kullanmayacağımı tahmin ediyorum. Yine de merak etmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techturch -- 28 Kasım 2016; 11:53:6 >
    Az önce aradılar sözde boş port bulunmuş ve başvurulmuş sözde 48 saat içinde aktif olacakmış. Acaba diyorum gerçekten internet mi bağlanacak Turknet gibi rezil , amatör musteri memnuniyeti sıfır olan bir firmacik beni şaşırtacak mi ?
  • DH Yönetici
    7626 Mesaj

Hadi gözünüz aydın....
    |
    |
    rLzApex kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1429 Mesaj

sonunda vdsl hızında internet kullanabiliyorum, turknette arıza kaydı oluşturmuştum dün, bugün ttnet görevlileri geldiler meseleyi anlattım adsl kullanıyorum hat vdsl i destekliyordur dedim sokağın başındaki kutudan vdsl olarak ayarlayabilir misiniz dedim adam yaptı, modemin vdsl ışığı yanıyor ve aldığım hız

arkadaşlar bu işleer tamamen nasip işi ttnet ile turknet arasında işlerin nasıl döndüğünü anlayamadım gitti... ping de niye değişim orayı anlamadım, adslde de ping 25ms idi şimdi de 25 ms???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaazto28 -- 28 Kasım 2016; 13:45:18 >
    |
    |
    Bahsedilenler: lestet, Jack Martin

• Binbaşı
    1499 Mesaj

Pek gözüm aydın olamadı maalesef ,muhtemelen Btk şikayetimden dolayı bağladılar veya bağlandıği yalanını söylüyorlar zira DSL ışığı yanmiyor :)

Bu gün aranıp BTK üzerinden sikayetiniz bu gün sisteme dustu denildi ve bağlantı bilgilerini şuan size gönderiyorum dendi.

Modemi taktim dsl ışığı yanmiyor aradım tekrar arıza kaydı açıldı.

Bahtsız bedevi çölde kutup ayısı aklıma geldi birden.
    |
    |
    kocaballi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: osmanandac

Turk net dolandırıcılık yapıyor

once telefon hizmetini aktive ediyor.

faturalandirma başlıyor.

Vatandaş internet için abone oluyor

sonra faturayı yolluyor

vatandaş itiraz ediyor

mh tamam sonraki faturadan düşeriz diyor

ama tabiki düşmüyor

vatandaş icra korkusundan faturayı yatiriyor

zaten itiraz etsende telefon hizmeti almış vatandaş diyor

vatandaş avukata gitse avukat agzini milyardan açıyor

Avukata bin küsür lira vereceğime öderim faturayı ne ugrasacam diyor

bu arada turknet parayı cebe indiriyor

birkac gunde bağlanan istisnalar kaideyi bozmaz

amman kardeşim bulaşma paranla rezil olma

bu seytanca tuzağa düşme.

Avukat ne için gerekiyor fatura bedeline itiraz için?
    |
    |
    Yobazsavar

• Çavuş
    76 Mesaj

Zaten adsl kullanıyorum hocam . Bu gun tam 11 gun oldu. Hala net yok. Ne arayan var ne soran. Ben boyle rezil kepaze bir firma gormedim.
    |
    |
    FieSTaA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    28 KASIM yani bugün itibari ile modem kurulumu için kullanıcı adı ve şifrem geldi. İnternet hizmeti bağlanmış dediklerine göre. Bakalım ne kadar bir ücret için faturalandıracaklar beni, bir de onla uğraşacağım adım gibi eminim !

Eve gidince bir sürpriz ile karşılaşmadan 10-13 mbit arası bir hız alırım umarım, yeter artık çok sıkıldım.
    |
    |

BattleNet: Chibs#2887
    #BarışKazanacak
    "We're all in brother. We love you. We trust you, Jackie Boy! "
  • Çavuş
    74 Mesaj
    BU ÇALIŞMA YAPILIYOR AYAĞINA Kapanan net lerin gerçek sebebi ney arkadaşlar, bu kadar kişide birden hizmeti kapamaları normal değil. bizim kapasitemiz doldu siz kendiniz gidin mi demek istiyorlar. amatörlük bu başka birşey değil.
    |
    |
    Merhaba , Türk net abonelik basvurusunu bugün yapacagim 1 aydir ttnet port magduruydum bugun port sorununun ortadan kalktigini ogrendim hemen aradim ilk bir ay ucretsiz kullanmak icin oto odeme talimatı yapmamı istedi kart bilgilerini verdim fakat karti dogrulamadi 1 saat sonra tekrar deneyecegiz olmazsa kredi kartsiz ilerleyecegim islemlere hadi hayirlisi olsun insallah pisman etmez
    |
    |
Reklamlar
Masal Oku
Webtures SEO;SEO Nedir?
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,364
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.