Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
710.892
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    1445 Mesaj

Turknet in hız sınırlaması yaptığını burada detaylıca anlatmış. Siz de bence daha fazla sakin kalmayın bu ülkede bu işler böyle yürümüyor maalesef hakkını araman lazım.

https://forum.donanimhaber.com/m_119235770//tm.htm#119235770

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    jujuuu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    merhabalar,

superonline abonesiyim. binamızda hem superonline ın kara kutusu var hem de ttnet in devasa fiber kutusu. superonline insan gibi zemin kata gizledi kutuyu, ttnet hayvan kadar kutuyu bina girişine kurdu. arada bir ses yapıyor.

her neyse. şuan 25mbit superonline tarifesi var bende. telefon hizmeti, fiber ve turkcell tv+ hizmeti toplam 69tl. ilk 3 ay ödeme yok. sonraki 3 ayda ttnet den ayrıldığım için yediğim 235tl cezayı ödediler. yani 55tl gibi bir fiyata kullanıyorum superonline ı. hızı 25mbit olsada 75akk dolana kadar hız 35-40mbit arasında geziniyor. akk dolunca 3-4mbit arasında hız.

turknet e geçme düşüncem vardı. burayı okuyunca soğudum doğrusu. hız sorunu bir yana bağlatamayanlarla dolu konu hal böyle olunca tedirgin yaklaşıyorum bu turknet işine..

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former."
  • Binbaşı
    1445 Mesaj

Sadece burayı okusaniz size rehberlik eder

|
    |
    theVerge kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: rLzApex

İyi de önce ki mesajlarınızı tt den 77 hız aldığınız bunun insan eli ile kısıtlamadan mümkün olmayacağını yazmisiniz şimdi de böyle demissiniz ?

Siz güzel bir istisna olabilirsiniz bağlantı konusunda ve fakat anket açılsa herşey gün gibi meydana gelir.

Port için Telekom a yaptırımı olmuyorsa bu hizmeti verebileceğini beyan etmeyecek bununla ilgili guzel bir lâf var "Elin portu ile internet hizmeti verilmez"

Asıl sorunuz port olayı ise yeni abonelik yani sıfırdan abonelikleri kapsıyor en azından gözlemlediğim istatistik tutmadim ama mantıken de öyle olması lazım sizin aktif kullaniminiz varsa zaten portunuz vardır.

Ben bunları yazdım diye buradaki msjlarım silindi. Bakalım sizin mesajlar kalacakmı? Benim hat 55mbps destekliyor. Ama sözleşme 35mbps. Arttır mıyorlar. Ama onunda kısıtlaması var 35mbps değil, 3.5mbit bağlantı oda 28 mbps ediyor.

• Binbaşı
    1503 Mesaj
    Bende yarın evrakları imzalayıp gönderiyorum umarım iyi Bi deneyim olur benim için

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: _fırtına_

quote:

Orijinalden alıntı: tyll

turknet benim iznim ,bilgim olmadan aboneliğimi iptal etmiş.
    telefon hizmetini bağlamışlardı,fiber geyiği ile hepsini iptal etmişler.

firmaya kendilerine gönderdiğim ıslak imzalı belgeleri ,nüfüs cüzdanımın örneğini ücretini kendilerinin ödeyerek bana iade etmeleri gerektiğini söyledim.adamlar deli dumrul gibi hiç bir şey gönderemeyiz diyorlar.

bende bu günden itibaren benim kimliğim ve/veya imzam taklit edilerek adıma mobil telefon açtırmak gibi hertürlü dolandırıcılıkta tek sorumlunun turknet iletişim a.ş olduğunu belirttim.

bu şirkete güvenerek ıslak imzanızı ,kimlik örneğinizi filan göndermeyin sakın.

Bu hususu nereye bildirmeli/şikayet etmeliyiz bir problem çıkmaması adına?

savcılığa başvurmak gerekecek.başka türlü iade etmeyecekler gibi gözüküyor.

2 gün önce bunu inceleyip bana dönecek olan turknet yetkilisi de yalan oldu.

telefonda yalanları sıralayıp , insanı sinirlendirmekten başka birşey yapmıyorlar.
    |
    |

• Yarbay
    4313 Mesaj
    Cuma mesai saati bitimine kadar süre verdim Türknet'e, meşhur alt yapı sorunu ile ilgili dönüş olmazsa Superonline'ın aşağıdaki paketlerinden birini bağlatacağım.

Muhtemelen 35 mbit 100 GB kotaya başvuracağım, belki Superonline'ın port konusunda belki bir yaptırımı olabilir. Bu arada TTnet muhtemelen bilerek port paylaşmıyor da olabilir.
    |
    |

BattleNet: Chibs#2887
    #BarışKazanacak
    "We're all in brother. We love you. We trust you, Jackie Boy! "
  • Binbaşı
    1333 Mesaj
    quote:

Turknet in hız sınırlaması yaptığını burada detaylıca anlatmış. Siz de bence daha fazla sakin kalmayın bu ülkede bu işler böyle yürümüyor maalesef hakkını araman lazım.

Yapiyordur ama benim durumumda bir sey degistirmiyor ,hattim su ankinden fazlasina zaten teknik olarak imkan vermiyor
    |
    |

Orijinalden alıntı: gulnare

quote:

İyi de önce ki mesajlarınızı tt den 77 hız aldığınız bunun insan eli ile kısıtlamadan mümkün olmayacağını yazmisiniz şimdi de böyle demissiniz ?

Siz güzel bir istisna olabilirsiniz bağlantı konusunda ve fakat anket açılsa herşey gün gibi meydana gelir.

Port için Telekom a yaptırımı olmuyorsa bu hizmeti verebileceğini beyan etmeyecek bununla ilgili guzel bir lâf var "Elin portu ile internet hizmeti verilmez"

Asıl sorunuz port olayı ise yeni abonelik yani sıfırdan abonelikleri kapsıyor en azından gözlemlediğim istatistik tutmadim ama mantıken de öyle olması lazım sizin aktif kullaniminiz varsa zaten portunuz vardır.

Ben bunları yazdım diye buradaki msjlarım silindi. Bakalım sizin mesajlar kalacakmı? Benim hat 55mbps destekliyor. Ama sözleşme 35mbps. Arttır mıyorlar. Ama onunda kısıtlaması var 35mbps değil, 3.5mbit bağlantı oda 28 mbps ediyor.

3.5 megabyte demek istedin sanirim , mbit ile mbps ayni sey , sen 3.5 ile mbyte kast ediyorsun ,evet 8 ile carptiginda 28 eder

• Yüzbaşı
    335 Mesaj

iyide portları tt bağlıyor ? ttnet lanet firma zaten.ttnet alırsan port kısa sürede bağlanır yoksa yıllarca beklersin,bu konuda turknetın yapacağı birşey yok,boşuna yazıyorsun buraya,git tt'ye yaz.
    |
    |
    rLzApex kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    100gb akk / biterse 25 gb 5 tl
    Ust paket kablo tv
    3000 dk yurtii/ 300 dk her yone

Fiyat 80 tl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Merhabalar,

Superonline'ın hangi tarifesi bu ? Bağlantı paylaşabilir misiniz ?

TEşekkürler,
    |
    |
    Bahsedilenler: Yggdrasil Asgard

Orijinalden alıntı: serin_su842

quote:

Hocam 1 ay beni mağdur ettiler port yok falan filan diye defalarca aradım kavga ettim işin kötü yanı ne biliyor musun yalancı bir firma iptal dilekçesini mail olarak yolladım 7 gün içinde tarafınıza dönüş yapılacak dendi dönüş yapan olmadı komik olan ise dilekçeden 1 gün sonra internet hizmetiniz aktif hale gelmiştir modem kullanıcı adı şifre falan diye mesaj geldi hemen arkasından 1 dakika sonra isteğiniz üzerine bağlantınız iptal edilmiştir diye oysa ne turktelekomdan arayan soran ne de gelen oldu. Şimdi az önce türktelekom a önbaşvuru yaptım altyapınız müsait dendi. Ah ah sonunda birşey olacağını bilsem bunları anında mahkemeye verirdim

siz yine iptal dilekçesi verip odan sonra iptal etmişler,

ben ne dilekçe ne istekte bulundum, utanmaz yalancılar "isteğiniz doğrultusunda hizmetiniz iptal edildi" diye SMS gönderdiler bana.
    |
    |

• Yüzbaşı
    323 Mesaj
    Şimdiye kadar hep superonline kullandım. Buna geçersem kalite farkını hisseder miyim?

|
    |

Orijinalden alıntı: jujuuu

quote:

Orijinalden alıntı: gulnare

quote:

3.5 megabyte demek istedin sanirim , mbit ile mbps ayni sey , sen 3.5 ile mbyte kast ediyorsun ,evet 8 ile carptiginda 28 eder

Aynen kaç gündür bu terimleri türknete öğretecem diye bende karıştırmaya başladım. Tabi anlayan yok

|
    |

• Yarbay
    6228 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Wiggle

quote:

Orijinalden alıntı: Frobisher

Merakla bekliyorum . yarın 3. iş günü olacak ve geçiş işlemlerim tamamlacakmış hizmet almaya başlıyacağımı söyledi pazartesi gün ki arayan Müşreti Hizmetlerindeki eleman.

Daha çok beklersin hocam :)

Olsun hocam geçiş işlemleri yine sıfırdan abonelik almak kadar uğraştırmıyor

|
    |

Xiaomi Mi6 6/128
    12MP Dual Camera | Full HD | 6GB Ram | 128GB Rom | 5.15" | Snapdragon 835 | 4D Body
  • Yarbay
    4313 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: .Tolga

Merhabalar,

Superonline'ın hangi tarifesi bu ? Bağlantı paylaşabilir misiniz ?

TEşekkürler,

https://superonlline.com/super-hizli-internet-vdsl-kampanyasi.html

Link bu.
    |
    |

BattleNet: Chibs#2887
    #BarışKazanacak
    "We're all in brother. We love you. We trust you, Jackie Boy! "
  • Yüzbaşı
    323 Mesaj

Cevap alındı...

|
    |
    serin_su842 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    bugunde numara almadan kaynaklanan bir hatadan dolayı diyorlar, yani hatanın kendilerinde olduğunu kabul ediyorlar telekoma bişey demediler,
    ben bunada inanmadığımdan dolayı iptal ettirdim.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Bagwell486

iyide portları tt bağlıyor ? ttnet lanet firma zaten.ttnet alırsan port kısa sürede bağlanır yoksa yıllarca beklersin,bu konuda turknetın yapacağı birşey yok,boşuna yazıyorsun buraya,git tt'ye yaz.

Zaten ilk başta Türktelekom u aradım hizmet satın bana dedim port yok denildi. Kapattım Turknet i aradım "port var olmaz mı dediler port bizim işimiz dediler". Şimdi ben hizmet sözleşmeyi kiminle imzaladım Tt ne alaka ? Sen manavdan domates aldın ve sıkıntılı çıktı sen tarla sahibine mi gidiyorsun ?

|
    |
sohbet
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Lastik Fiyatları
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,384
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.