Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (275. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.980
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba hocam, özgür iletişim paketinde telefon ve internet hizmeti ikisi bir paket olduğundan dolayı her iki hizmetinde taahhütü bittikten sonra başvuru yapabilirsiniz.
  • biolog_hakan kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam, aynı adrese iki hizmet verilememektedir. Abonelik başvurusunda bulunmanız durumunda geçiş işlemleriniz TurkNet tarafından yapılmaktadır.
  • _SiN_ kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam, hizmetinizin aktif olduğunu belirten sms gelmesi durumunda modem kurulumu sağlayabilirsiniz. Bağlantı ankastre kutusuna kadar sağlanmaktadır. İç tesisat bağlantısı sizin sorumluluğunuzdadır.
  • forever27 F kullanıcısına yanıt
    Hocam, bağlantı ankastre kutusuna kadar sağlanmaktadır. İç tesisat bağlantısı sizin sorumluluğunuzdadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: c_a_l_99

quote:

Orijinalden alıntı: tyll

3 hafta önce turknet i aradım ve bana 75 mbps vdsl hizmeti alabileceğim söylendi, bana gönderdikleri sözleşmeyi imzalayıp adreslerine gönderdim.

15-16 gündür internetin bağlanmasını beklerken, bugün sizin adreste sadece fiber varmış, size hizmet veremeyeceğiz diye telefon ettiler.
    Hiçbir iptal dilekçesi yada iptal istemim olmadan, "isteğiniz doğrultusunda aboneliğiniz iptal edilmiştir" diye SMS geldi birde.

3 haftamı çaldılar resmen, böyle bir saçmalık olabilir mi !!?
    1 ay önce vodafone dan vdsl bağlanıyordum.apartmanda fiber falanda yok , yani resmen yalan söylüyorlar.

Edit: yahu herkese bu numarayı çekmişler, ben btk ya yazdım cevap gelmedi henüz,çözüm bulan varmı bu duruma ??

Bu süreçte herhangi bir online işlemler şifresi veya internet kullanıcı adı şifresi tanımlanmış mıydı hocam?

evet online işlemler şifresi verdiler,birde daha önce yalın internet kullanıyordum.
    yeni telefon numarası verip telefon hizmetini açmışlardı.
    Selam dostum, aktivasyon sürecinizi inceleyerek size bilgi verebilmemiz için DM olarak irtibat bilgilerinizi iletebilir misiniz ?
  • erho95 kullanıcısına yanıt
    Dostum, güzel yorumların için teşekkür ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulnare

quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

Yarın itibariyle turknetten ayrılıyorum. Bu paketi kullanıyordum ama ev telefonunu bile takmıyorum zaten. O yüzden göknette 150 gb aknli pakete geçiyorum. 41 TL ve 3 TL aktivasyonla 44 TL ödeyeceğim yalına

Göknetin 150gb akn li int yeni gördüm. Taşımada bağlantı ücreti alınıyor mu? Bugün bir arayayım.

12 ay ve 24 ay taahhütte 12 ay boyunca 3 TL bağlantı ücreti alınır ibaresi var sitesinde.
  • efekcr kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam, fiyatlandırma konusunda bilgi veremem ama TurkNet'de herşey olması gerektiği gibi.
  • doctrin2 kullanıcısına yanıt
    Hocam, aktivasyon sürecinizi inceleyerek size bilgi verebilmemiz için ÖM olarak irtibat bilgilerinizi iletebilir misiniz ?
  • doominsert kullanıcısına yanıt
    c.tesi günü bağlantım tamamlandı. teşekkürler
  • seenslut S kullanıcısına yanıt
    Selam hocam, online işlem merkezi üzerinden veya bankalardan ödeme yapabilirsiniz. Fatura kesim tarihi her ayın 1'idir.https://turk.net/anlasmali-odeme-noktalari/
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulnare

quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

Yarın itibariyle turknetten ayrılıyorum. Bu paketi kullanıyordum ama ev telefonunu bile takmıyorum zaten. O yüzden göknette 150 gb aknli pakete geçiyorum. 41 TL ve 3 TL aktivasyonla 44 TL ödeyeceğim yalına

Göknetin 150gb akn li int yeni gördüm. Taşımada bağlantı ücreti alınıyor mu? Bugün bir arayayım.

Benimki telefonu olduğu için yalına taşınmıyormuş o yüzden iptal dilekçesi gönderdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyll

3 hafta önce turknet i aradım ve bana 75 mbps vdsl hizmeti alabileceğim söylendi, bana gönderdikleri sözleşmeyi imzalayıp adreslerine gönderdim.

15-16 gündür internetin bağlanmasını beklerken, bugün sizin adreste sadece fiber varmış, size hizmet veremeyeceğiz diye telefon ettiler.
    Hiçbir iptal dilekçesi yada iptal istemim olmadan, "isteğiniz doğrultusunda aboneliğiniz iptal edilmiştir" diye SMS geldi birde.

3 haftamı çaldılar resmen, böyle bir saçmalık olabilir mi !!?
    1 ay önce vodafone dan vdsl bağlanıyordum.apartmanda fiber falanda yok , yani resmen yalan söylüyorlar.

Edit: yahu herkese bu numarayı çekmişler, ben btk ya yazdım cevap gelmedi henüz,çözüm bulan varmı bu duruma ??

@doominsert , siz bu konuda ne diyorsunuz ??
  • ismai1 kullanıcısına yanıt
    Hocam, adres bilgilerinizi ÖM olarak tekrar iletebilir misiniz?
  • doominsert kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben bugün sıfırdan basvuru yapacağım. Eger 28 inde açılırsa internet ayin 1. De faturami kesilecek tekrar . Yani bedava olan kisim 3 gunmu olacak yoksa bir dahaki ayin 28ine kadar bedava olur sonraki ayami fatura kesilecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim arkadaş şuan kullanıyor ve hiç bir sorun yaşamadı. Hatta bu yorumları özellikle okuyup takmadığını da söyledi. 24 ay taahhüt olmadığı için en fazla iptal ettiririm diye düşünmüş ve şuan gayet de memnun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabah Türk.net aradı arıza kaydım çözümlendi bekleyin kontrol edeyim dedim ama beklemedi baktım hala ne telefonumda çevir sesi var nede internetim apartmana gelen gidende olmamış kapıcı söyledi zaten telefon dolabı kitli bizde kimse izinsizde açamaz.

Aradım saydırdım vallah ağzımdan küfürde çıktı yapıcak birşey yok Türk telekom ile bir husumet varsa kardeşim bunu çözücek kullanıcı olarak ben değilim Turk.net halletsin.

Amirlerine bağlandım bir bayan çıktı 24 saat süre verdim kendilerine zaten arıza kaydınıda kapatmamışlar tekrar gelicekler dedi.

Türk Telekom bu gibi durumlarda Elit Evde İnternet Hizmeti var gelip paralıda olsa sorunu kesin çözüyor, madem türk telekomdan alınıyor bu hizmet bizede sunulması gerekir.

Yemin ediyorum parası neyse vereceğim artık yeterki sorun çözülsün zaten 3 haftada mobil internete 150 TL para gitti her türlü zarardayım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam, 1000 dakika ile şehiriçi, şehirlerarası, 3 haneli özel servis numaralarına , sabit numaralara , yurtiçi gsm numaralarına ve uluslararası kademe 1 ülkelerinin sabit numaralarına arama yapabilirsiniz.
  • hayata gülümse kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hocam, aktivasyon sürecinizi inceleyerek size bilgi verebilmemiz için DM olarak irtibat bilgilerinizi iletebilir misiniz ?
  • 
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.