Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
711.081
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    706 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: teote

Bu bildiğimiz telefon kablosu mu?eğer öyleyse bağlıdır zaten.

aktif net veya tel varsa bağlıdır..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hocam tel no degismedi dimi

|
    |
    Tugayy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Telefon numarası değişmedi aynı kaldı bugün internet şifresini girdim modeme 13 mb hız internet aldım ilk izlenimim olumlu şu anda

|
    |
    teen wolf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İstanbuldayım , hattim60bite kdr destekliyor.

Nasil artıracağız?

VDSL2 ise bağlantın; onlarda ADSL görünüyorsa vay haline. 16Mbps destekliyor ADSL diye tutturuyorlar diyorum VDSL2 bağlı hattım yok desteklemiyor hattınız diyor. 2 teknik destek elemanı ile görüştüm her biriyle en az 15dk konuşmuşumdur, ama anlatamıyorsun kesinlikle derdini.
    Online işlemlerden ekran görüntüsü atın hız ile ilgili, şikayet veya destek talebi oluşturun. Zorla 24Mbps yaptırabildim ama modemde görünen bu 13.5Mbps geçmiyor hiçbir şekilde.
    |
    |
    L&M kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler hocam 16 mbps hiz aldiniz yani ins hic sorun cikmaz bende basvurdum bakalim artik

|
    |
    Tugayy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ereli63

Arkadaşlar türknetten uzak durun kesinlikle biz yandık sizde yanmayın !

ayın 4 ünde sözde bağlantı yapıldı diye kullanıcı adı şifre geldi şu an ayın 19 u tam 15 gündür adsl lambası yanmıyor
    önceden ttnet vardı yıllardır kullanıyordum hiçbir problem yoktu nezamanki şu lanet türknete bağlandık ogünbugündür interneti kullanamıyoruz..
    arıza çözülür çözülmez fatura iptali için başvuruda bulunacam kullanmadığım internetin birde faturası gelirse fıttırırım herhalde

arkadaşlar şöyle bir gelişme oldu ..1 hafta önce türknete bağlandığımdan dolayı ttneti iptal emiştim telekoma gidip.Elemanlar askıya almış meğersem

2 gün önce aradılar beni ttnettten işte neden iptal ediyorsunuz vs gib sorulardan sonra akk nin yetmediğini söyledim 60 tl ye zaten 75 gb kotalı kullanıyorsunuz dedi isterseniz devam ettirelim dedi ..Nazlandım yok dedim yetmiyor akk ..tamam dedi sizin için 100 gb yapacaz akk yi aynı fiyata 60 tl yani tmm dedim kabul ettim ve turknettende kurtulmuş oldum sizde aynı taktikle 100 gb yapabilirsiniz akk yi bilginize
    Eyvah! Aldandık. Şu hayat-ı dünyeviyeyi sabit zannettik. O zan sebebiyle bütün bütün zayi ettik. Evet şu güzeran-ı hayat bir uykudur, bir rüya gibi geçti. Şu temelsiz ömür dahi, bir rüzgâr gibi uçar gider
    Bediüzzaman Said Nursi

• Binbaşı
    1306 Mesaj

İnternet 60 TL, telefon?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ereli63 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Vdsl2 ye değiştirin tarifenizi

|
    |
    L&M kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1 ay bedava dediler ama Eylül ayı için kısmi fatura kesmişler.
    Bugün mesaj geldi, kartınızda (sanal) limit olmadığı için faturanız tahsil edilememiştir diye. (Çıkmamış ve ödenmemiş bir faturam var. Şimdi bir de kapama açma ücreti isterler.)
    Fatura sistemde görünmüyor, istesem de ödeyemiyorum. MH faturanız kesilmiş ama sisteme yansımamış diyor.
    1 ay boyunca telefonum kesikti. Bu sürenin ücreti faturanızdan düşülecek dediler. Düşmedikleri gibi iade talebi de oluşturmamışlar.
    quote:

Orijinalden alıntı: CallofTruth

Bugün belgeleri gönderdim. Sivas merkezdeyiz. Baglatmayi düşünen arkadaşlar iki üç hafta sonra bu mesajı alintilayabilir.

Akdegirmen mah. Dispanser sokaga yaparlar mi acaba? Yalin int. Kullaniyoruz :(

|
    |

50mbit & 150gb akn ile 60 TL ye başvuru yaptım. Bu paketi taahhütsüz en az 3 ay sorunsuz kullanan 1 kişi bile varsa lütfen alıntılasın bu mesajı. yoksa iptal ettiricem
    quote:

Orijinalden alıntı: dinsiz

başvuru yaptım ama internette küfür kıyamet. superonline & ttnet'e bile bu kadar küfür yok internette.

50mbit & 150gb akn ile 60 TL ye başvuru yaptım. Bu paketi taahhütsüz en az 3 ay sorunsuz kullanan 1 kişi bile varsa lütfen alıntılasın bu mesajı. yoksa iptal ettiricem

2 aydır sorunsuz kullanıyorum merak ettiğin bişey varsa sorabilirsin. 75 mb hattım destekliyor dediler şuan 61 mb hız alıyorum. Gayet de yeterli

Orijinalden alıntı: -Nautilus-

Bitmedi gitti bu firmanın sıkıntılar.
    1 ay bedava dediler ama Eylül ayı için kısmi fatura kesmişler.
    Bugün mesaj geldi, kartınızda (sanal) limit olmadığı için faturanız tahsil edilememiştir diye. (Çıkmamış ve ödenmemiş bir faturam var. Şimdi bir de kapama açma ücreti isterler.)
    Fatura sistemde görünmüyor, istesem de ödeyemiyorum. MH faturanız kesilmiş ama sisteme yansımamış diyor.
    1 ay boyunca telefonum kesikti. Bu sürenin ücreti faturanızdan düşülecek dediler. Düşmedikleri gibi iade talebi de oluşturmamışlar.

Hocam aynısını yaptılar bana da, ilk ay bedava dediler fatura kesmişler.
    Aradım kimse bişey bilmiyor. Fatura şikayet kaydı oluşturdum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Çavuş
    84 Mesaj
    Ilk ay ucretsiz kampanyasinda ,1.ay kismi fatura geliyor sonraki ay mi ucretsiz oluyor?

|
    |
    bugun iptal talebi icin arandim derdimi en basindan 2 defa anlattiktan sonra gerekli islemleri yapacagiz 1 hafta sureniz var haftaya persembe bizzat ben arayacagim dedi ben de arayip turk telekom basvurusunu iptal ettim interneti asdl e gecirmislerdi suan internetim adsl olarak geldi ve hat degerlerim normal. eger hafta sonu herhangi bir sorun olmazsa hafta sonu veya pazartesi tekrar arayip vdsl e gecirmeyi deneyebilirim yine herhangi bir sorun olmazsa iptal talebini geri cekerim. 21 gundur cok ugrastirdilar ama umarim daha da sorun cikmaz
  • Yüzbaşı
    647 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: speedyrazors

bugun iptal talebi icin arandim derdimi en basindan 2 defa anlattiktan sonra gerekli islemleri yapacagiz 1 hafta sureniz var haftaya persembe bizzat ben arayacagim dedi ben de arayip turk telekom basvurusunu iptal ettim interneti asdl e gecirmislerdi suan internetim adsl olarak geldi ve hat degerlerim normal. eger hafta sonu herhangi bir sorun olmazsa hafta sonu veya pazartesi tekrar arayip vdsl e gecirmeyi deneyebilirim yine herhangi bir sorun olmazsa iptal talebini geri cekerim. 21 gundur cok ugrastirdilar ama umarim daha da sorun cikmaz

arayan kişi bilgiliyse ve haftaya perşembeye kadar sorun çıkmazsa sizi tekrar aradığında o kişiyle tekrar nasıl iletişim kuracağını soruver sonra sıkıntı yaşarsan tekrar kendisiyle iletişim kurarsın ;)

|
    |
    Arkadaşlar geçen herşey sorunsuz diye yazdım ama ttnette iken 5 yıldır internet kopmuyodu 2 gundur turknette internet bi var bi yok ilk fırsatta kacicam zararın ttnet 96 liralık bağlantı ücreti olucak

|
    |

|
    |
    Arkadaslar bu kampanyadan faydalanip basvuru yapacagim. Vdsl destekli modem almak istiyorum. Yalniz vdsl var mi sokagimizda binamizda bunu nasil ogrenirim??? Basvuru sirasinda adsl/vdsl secimi varmis sanirim. Ona gore basvuralim

e-ticaret
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
haberler
Paykasa
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.