Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.021
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnternet 60 TL, telefon?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vdsl2 ye değiştirin tarifenizi

• Bitmedi gitti bu firmanın sıkıntılar.
    1 ay bedava dediler ama Eylül ayı için kısmi fatura kesmişler.
    Bugün mesaj geldi, kartınızda (sanal) limit olmadığı için faturanız tahsil edilememiştir diye. (Çıkmamış ve ödenmemiş bir faturam var. Şimdi bir de kapama açma ücreti isterler.)
    Fatura sistemde görünmüyor, istesem de ödeyemiyorum. MH faturanız kesilmiş ama sisteme yansımamış diyor.
    1 ay boyunca telefonum kesikti. Bu sürenin ücreti faturanızdan düşülecek dediler. Düşmedikleri gibi iade talebi de oluşturmamışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CallofTruth

Bugün belgeleri gönderdim. Sivas merkezdeyiz. Baglatmayi düşünen arkadaşlar iki üç hafta sonra bu mesajı alintilayabilir.

Akdegirmen mah. Dispanser sokaga yaparlar mi acaba? Yalin int. Kullaniyoruz :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • başvuru yaptım ama internette küfür kıyamet. superonline & ttnet'e bile bu kadar küfür yok internette.

50mbit & 150gb akn ile 60 TL ye başvuru yaptım. Bu paketi taahhütsüz en az 3 ay sorunsuz kullanan 1 kişi bile varsa lütfen alıntılasın bu mesajı. yoksa iptal ettiricem
  • quote:

Orijinalden alıntı: dinsiz

başvuru yaptım ama internette küfür kıyamet. superonline & ttnet'e bile bu kadar küfür yok internette.

50mbit & 150gb akn ile 60 TL ye başvuru yaptım. Bu paketi taahhütsüz en az 3 ay sorunsuz kullanan 1 kişi bile varsa lütfen alıntılasın bu mesajı. yoksa iptal ettiricem

2 aydır sorunsuz kullanıyorum merak ettiğin bişey varsa sorabilirsin. 75 mb hattım destekliyor dediler şuan 61 mb hız alıyorum. Gayet de yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: -Nautilus-

Bitmedi gitti bu firmanın sıkıntılar.
    1 ay bedava dediler ama Eylül ayı için kısmi fatura kesmişler.
    Bugün mesaj geldi, kartınızda (sanal) limit olmadığı için faturanız tahsil edilememiştir diye. (Çıkmamış ve ödenmemiş bir faturam var. Şimdi bir de kapama açma ücreti isterler.)
    Fatura sistemde görünmüyor, istesem de ödeyemiyorum. MH faturanız kesilmiş ama sisteme yansımamış diyor.
    1 ay boyunca telefonum kesikti. Bu sürenin ücreti faturanızdan düşülecek dediler. Düşmedikleri gibi iade talebi de oluşturmamışlar.

Hocam aynısını yaptılar bana da, ilk ay bedava dediler fatura kesmişler.
    Aradım kimse bişey bilmiyor. Fatura şikayet kaydı oluşturdum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ilk ay ucretsiz kampanyasinda ,1.ay kismi fatura geliyor sonraki ay mi ucretsiz oluyor?

• bugun iptal talebi icin arandim derdimi en basindan 2 defa anlattiktan sonra gerekli islemleri yapacagiz 1 hafta sureniz var haftaya persembe bizzat ben arayacagim dedi ben de arayip turk telekom basvurusunu iptal ettim interneti asdl e gecirmislerdi suan internetim adsl olarak geldi ve hat degerlerim normal. eger hafta sonu herhangi bir sorun olmazsa hafta sonu veya pazartesi tekrar arayip vdsl e gecirmeyi deneyebilirim yine herhangi bir sorun olmazsa iptal talebini geri cekerim. 21 gundur cok ugrastirdilar ama umarim daha da sorun cikmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedyrazors

bugun iptal talebi icin arandim derdimi en basindan 2 defa anlattiktan sonra gerekli islemleri yapacagiz 1 hafta sureniz var haftaya persembe bizzat ben arayacagim dedi ben de arayip turk telekom basvurusunu iptal ettim interneti asdl e gecirmislerdi suan internetim adsl olarak geldi ve hat degerlerim normal. eger hafta sonu herhangi bir sorun olmazsa hafta sonu veya pazartesi tekrar arayip vdsl e gecirmeyi deneyebilirim yine herhangi bir sorun olmazsa iptal talebini geri cekerim. 21 gundur cok ugrastirdilar ama umarim daha da sorun cikmaz

arayan kişi bilgiliyse ve haftaya perşembeye kadar sorun çıkmazsa sizi tekrar aradığında o kişiyle tekrar nasıl iletişim kuracağını soruver sonra sıkıntı yaşarsan tekrar kendisiyle iletişim kurarsın ;)

• Arkadaşlar geçen herşey sorunsuz diye yazdım ama ttnette iken 5 yıldır internet kopmuyodu 2 gundur turknette internet bi var bi yok ilk fırsatta kacicam zararın ttnet 96 liralık bağlantı ücreti olucak

• Benim ttnette taahüdüm var.2 ayı kaldı.Türknet 200 TL'ye kadar taahütü karşılayıp geçiş sağliyormu?

• Arkadaslar bu kampanyadan faydalanip basvuru yapacagim. Vdsl destekli modem almak istiyorum. Yalniz vdsl var mi sokagimizda binamizda bunu nasil ogrenirim??? Basvuru sirasinda adsl/vdsl secimi varmis sanirim. Ona gore basvuralim

• Ttnet deyim. Son 2 ay kaldı taahhütümün bitmesine ama modem bana mı ait yoksa ttnet e geri mi vereceğim bilmiyorum. Nasıl öğrenirim arkadaşlar. Turknet e geçersem bu modemi kullanırım gerekirse. Boşuna yeniden almam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 21 Ekim 2016; 22:26:58 >
  • 4 gün oldu baglanali. 51mbit desteklemesi gerekirken 13 mbit anca gelio. Ve sürekli kesinti oluyo. Pişmanlık pismanlik………

• hakkan058 H kullanıcısına yanıt
    Modemden bakınca sözde 24Mpbs ama 13,5 Mbps üstünü göremedim henüz hiç bir şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: p4ozgur

Arkadaşlar ben geçtiğimiz cuma gününden beri internet aktivasyonu bekliyorum,3 kez kayıt açtırdım,sonuncusunda iç lokalde sorun var deyip kestirip attılar, modeme hiçbir şekilde sinyal gelmiyor,hatta binanın girişinde denedim yine aynı,ayarlarım aşağıdaki şekilde,başvurduğuma pişman oldum açıkcası,

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

internetim bugün gerçek anlamda aktif oldu arkadaşlar,cebime internet sorununuz çözülmüştür aktif edilmiştir tarzı bir sms geldi, 40-45mbps civarı download hızım var,şimdilik memnunum,

• quote:

Orijinalden alıntı: propesyonel

Arkadaslar bu kampanyadan faydalanip basvuru yapacagim. Vdsl destekli modem almak istiyorum. Yalniz vdsl var mi sokagimizda binamizda bunu nasil ogrenirim??? Basvuru sirasinda adsl/vdsl secimi varmis sanirim. Ona gore basvuralim

başvuru sırasında adres bilgilerini falan girdikten sonra sana sokağında hangi hat destekleniyorsa seçenek sunuyor,
  • bende başvurdum 29unda geçiş yapacağız bakalım neler olacak.

hat felan hazırdı herşey zaten kablo mablo uğraşmıcakmışız ttnetin sözleşmesi bitecek turknet devralacak.

ilkten aradık sözleşmeyi imzaladık gönderdik bekliyoruz bakalım. ttnette nasıl hız aldıysanız öyle olacak ping önemli dedim benim için ondada fark olmayacak dedi bakalım.
  • sonurakar kullanıcısına yanıt
    telefon yok.yalın internet
  • 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.