Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.021
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir gaza gelmişim ki hiç sormayın, başvurdum şimdi, evrakları yolladım, kredi kartı bilgileri filan.. haydi hayırlısı
  • ben turknet maceramin sonuna geldim az once turktelekomu arayip 12 ay taahhutlu internet basvurrusu yaptim cumartesi gunene randevu verdiler. Turknet e basvuracaklara ve sorun yasayanlara kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedyrazors

ben turknet maceramin sonuna geldim az once turktelekomu arayip 12 ay taahhutlu internet basvurrusu yaptim cumartesi gunene randevu verdiler. Turknet e basvuracaklara ve sorun yasayanlara kolay gelsin.

yaşadığınız uzun süreli sorununuzu takip ediyordum. gelişme olmadığı için üzüldüm. türk telekomun her saha ekibi bir olmuyor maalesef. sizin hatlarınızı iyileştirme yapamadılarsa bölgenizdeki türk telekom ekiplerine saygılarınızı sunun. şimdi türk telekomda verilen hızı göreceksinizki neden sorunsuz ilettiklerini... sanal operatörlere hep sorun çıkaran ekip şimdi nasılda hızlı hizmet vermeye başlıyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soickan

quote:

Orijinalden alıntı: speedyrazors

ben turknet maceramin sonuna geldim az once turktelekomu arayip 12 ay taahhutlu internet basvurrusu yaptim cumartesi gunene randevu verdiler. Turknet e basvuracaklara ve sorun yasayanlara kolay gelsin.

yaşadığınız uzun süreli sorununuzu takip ediyordum. gelişme olmadığı için üzüldüm. türk telekomun her saha ekibi bir olmuyor maalesef. sizin hatlarınızı iyileştirme yapamadılarsa bölgenizdeki türk telekom ekiplerine saygılarınızı sunun. şimdi türk telekomda verilen hızı göreceksinizki neden sorunsuz ilettiklerini... sanal operatörlere hep sorun çıkaran ekip şimdi nasılda hızlı hizmet vermeye başlıyor...

hatta basvururken 34 mbit vdsl gozukuyor sistemde dedi konustugum musteri temsilcisi aman sakin bulasmak istemiyorum dedim ekip geldiginde bu durumu konusacagim daha sonra vdsl e gecirebilirim

hatti adsl e gecirdim dun 5-6 saatlik kullanimdan sonra yine gitti ve gelmedi bu aksam bf1 cikiyor ve onyuklemeyi bile yapamadim bu benim icin bardagi tasiran son damla oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

quote:

Orijinalden alıntı: prisonbrk

Ayarlarda VLan işaretli onu kaldırın.

VDSL bağlantılarda Vlan default olarak açık geliyor.ve değerinin 35 olması gerekiyor.Ben o şekilde bağlantı sağlıyorum.

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

bende aynı şekilde yaptım ayarı, hatta turknet eğitim videolarındada aynı ayarın yapılması gerektiği yazıyor,ama yineden akşam vlan sız deneyeceğim,

• Merhabalar. Apartman içerisinde fiber kutusu var. Lakin evin içerisindeki kutuda çoklu bakır kablo var. Bu kabloyu türk.net mi bağlattıracak yoksa direk bakır kablo ile mi fiber bağlanıyor?

Modem ücreti ne kadar istiyorlar?

Vofadone sitesinden kontrol ettiğimde hattım 85mb/s bağlanyı sağlanabilir diyor. Bu hızı sağlayabilirse eğer düşünmeden geçeceğim.

• Bugün belgeleri gönderdim. Sivas merkezdeyiz. Baglatmayi düşünen arkadaşlar iki üç hafta sonra bu mesajı alintilayabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • türknet eve kadar getirttiriyor, gerisine karışmıyor..
    elektrikçi çağırıp yada sizin bağlantıyı yapmanız gerek..
    modem de adsl ayda 5 ₺
    vdsl ayda 10 ₺ diye hatırlıyorum..
    sizin almanız gereken vdsl modem
    modem olarak ne veriyor bilmiyorum..
    dandik bişi olabilir..
    tt verdiği vdsl zyxel 3312 modem sahibinden de felan 100 tl altında uygun fiyata satılıyor.. ben tt sözleşmeli aldım memnunum modemden tavsiye ederim. ben olsam türknet yerine daha uyguna 2 el alırım..

• ibo3182 kullanıcısına yanıt
    Zemin kattaki fiber kutudan daire girişine kadar kablo çekmiyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: teote

Zemin kattaki fiber kutudan daire girişine kadar kablo çekmiyor mu?

hayır, Türknetin saha ekibi yok, tt g apartman girişine kadar getirip bırakıyor gerisi sizin..
    sizin daireye kadar kablo döşelidir zaten siz bile yağlarsınız yapamazsınız elektrikçi çağırın..

tt ekibi gelince rica edip en azından alttan bağlatırsanız ucunu kablonun daireden de siz modeme başlarsınız herhalde..

• ibo3182 kullanıcısına yanıt
    Bu bildiğimiz telefon kablosu mu?eğer öyleyse bağlıdır zaten.

• arkadaşlar ben de sıfırdan başvurdum 1 hafta da telefon hattı bağlandı
    2 gün sonra da internet geldi
    adsl 16mbit almıştım 12 mbit hızım var fazlasıyla yeter benim için
    fiyat performans olarak memnunum

• hayata gülümse kullanıcısına yanıt
    Yarın akşama geçiş tamamlanır büyük ihtimalle.Geçiş tamamlanınca canlı destekden isteyebilirsin internet kullanıcı adı ve şifreyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teote

Bu bildiğimiz telefon kablosu mu?eğer öyleyse bağlıdır zaten.

aktif net veya tel varsa bağlıdır..

• Tugayy kullanıcısına yanıt
    Hocam tel no degismedi dimi

• teen wolf kullanıcısına yanıt
    Telefon numarası değişmedi aynı kaldı bugün internet şifresini girdim modeme 13 mb hız internet aldım ilk izlenimim olumlu şu anda

• Yaw arkadaşım ben anlamadım 100mbite kadar diyorlar 16 bagliyorlar .

İstanbuldayım , hattim60bite kdr destekliyor.

Nasil artıracağız?

• VDSL2 ise bağlantın; onlarda ADSL görünüyorsa vay haline. 16Mbps destekliyor ADSL diye tutturuyorlar diyorum VDSL2 bağlı hattım yok desteklemiyor hattınız diyor. 2 teknik destek elemanı ile görüştüm her biriyle en az 15dk konuşmuşumdur, ama anlatamıyorsun kesinlikle derdini.
    Online işlemlerden ekran görüntüsü atın hız ile ilgili, şikayet veya destek talebi oluşturun. Zorla 24Mbps yaptırabildim ama modemde görünen bu 13.5Mbps geçmiyor hiçbir şekilde.
  • Tugayy kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam 16 mbps hiz aldiniz yani ins hic sorun cikmaz bende basvurdum bakalim artik

• quote:

Orijinalden alıntı: ereli63

Arkadaşlar türknetten uzak durun kesinlikle biz yandık sizde yanmayın !

ayın 4 ünde sözde bağlantı yapıldı diye kullanıcı adı şifre geldi şu an ayın 19 u tam 15 gündür adsl lambası yanmıyor
    önceden ttnet vardı yıllardır kullanıyordum hiçbir problem yoktu nezamanki şu lanet türknete bağlandık ogünbugündür interneti kullanamıyoruz..
    arıza çözülür çözülmez fatura iptali için başvuruda bulunacam kullanmadığım internetin birde faturası gelirse fıttırırım herhalde

arkadaşlar şöyle bir gelişme oldu ..1 hafta önce türknete bağlandığımdan dolayı ttneti iptal emiştim telekoma gidip.Elemanlar askıya almış meğersem

2 gün önce aradılar beni ttnettten işte neden iptal ediyorsunuz vs gib sorulardan sonra akk nin yetmediğini söyledim 60 tl ye zaten 75 gb kotalı kullanıyorsunuz dedi isterseniz devam ettirelim dedi ..Nazlandım yok dedim yetmiyor akk ..tamam dedi sizin için 100 gb yapacaz akk yi aynı fiyata 60 tl yani tmm dedim kabul ettim ve turknettende kurtulmuş oldum sizde aynı taktikle 100 gb yapabilirsiniz akk yi bilginize

• 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.