Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (210. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.018
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr. Management

Kotanın hızlı gittiğini düşünen var mı?

Benim ilk ay kotanın nasıl bittiğini anlamadım doğru dürüst bir şeyde indirmemiştim 200 gb hız yüksek olunca çok kota harçıyor ama bundan sonra online işlemlerden sürekli takipteyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turknette musteri memnuniyeti namina hicbirsey yok.Aylarca beklesen sizde soyle bir sorun var baglayamiyoruz demiyorlar.Hic bir bilgi vermeden bugun yarin diye bekletiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enigmaa37 -- 8 Ekim 2016; 10:39:06 >
  • daha ilk dakikada GOLÜ YEDİK,
    turk.nete abone olurken dedim ki şuan TTNETi kullanıyorum ve taahhütüm bitti siz taşıma işlemlerinizi yapıyormuşsunuz, ne yapmam gerekir?
    Siz bize belgelerinizi gönderin biz taşıma işlemini yapacağız, dediler ve bende belgeleri gönderdim.
    Bugün TTNET ten aradılar ve "100 tl lik tarifemizi kullanıyorsunuz indirim yapmak için aradım"
    Adamlar beni aramasa 2 hatta boşu boşuna para ödeyeceğim. Ha benim salaklığım tabiki böyle SORUNLU (TURK.NET) bir firmaya güvenip TTNET aboneliğimin kapatılıp-kapatılmadığını kontrol etmemek oldu.
  • 007messi kullanıcısına yanıt
    Onlineden birşey takip edilmiyor ki eskiden saat saat kullanım vardı bir nebze tahmin edebiliyorduk şimdi takip mümkün değil. Gelecek ay modemden kontrol edeceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 38 gün oldu hâlâ açamadılar interneti

• Bugün kurtulmuş bulunuyorum15 gündür ne internet ne telefondan yararlanabildim 52 tl fatura çıkarttılar utanmadan. Hakkımı aramasam adamları uyarmasam 52tl iteleyeceklerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: _DarthVader_

Bugün kurtulmuş bulunuyorum15 gündür ne internet ne telefondan yararlanabildim 52 tl fatura çıkarttılar utanmadan. Hakkımı aramasam adamları uyarmasam 52tl iteleyeceklerdi.

Iptal dilekcesini kac gunde kabul ettiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: conqierors

daha ilk dakikada GOLÜ YEDİK,
    turk.nete abone olurken dedim ki şuan TTNETi kullanıyorum ve taahhütüm bitti siz taşıma işlemlerinizi yapıyormuşsunuz, ne yapmam gerekir?
    Siz bize belgelerinizi gönderin biz taşıma işlemini yapacağız, dediler ve bende belgeleri gönderdim.
    Bugün TTNET ten aradılar ve "100 tl lik tarifemizi kullanıyorsunuz indirim yapmak için aradım"
    Adamlar beni aramasa 2 hatta boşu boşuna para ödeyeceğim. Ha benim salaklığım tabiki böyle SORUNLU (TURK.NET) bir firmaya güvenip TTNET aboneliğimin kapatılıp-kapatılmadığını kontrol etmemek oldu.

Belgeleri gönderdiğinizde işiniz bitmiyorki, Türk.Net tarafından hizmet alana kadar TTNET kullanıyorsunuz.

Cep telefonu firması gibi düşünün, Vodafone kullanırken Turkcell'e geçiş yapana kadar Vodafone kullanmaya devam eder, geçiş tamamlandıktan sonra Turkcell kullanmaya başlarsınız. Aynı mantık burada da var...

• TurNet online işlemlerden kota takibi yapabilen var mı? Bende bilgiler görünmüyor 4-5 gündür bu şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuKeNs -- 8 Ekim 2016; 11:33:07 >
  • Telefon hatti baglanali 3 gun oldu, ancak internet hala yok.

Acaba kac gunde bagliyorlar interneti?

• quote:

Orijinalden alıntı: enigmaa37

quote:

Orijinalden alıntı: _DarthVader_

Bugün kurtulmuş bulunuyorum15 gündür ne internet ne telefondan yararlanabildim 52 tl fatura çıkarttılar utanmadan. Hakkımı aramasam adamları uyarmasam 52tl iteleyeceklerdi.

Iptal dilekcesini kac gunde kabul ettiler.

Bugün başvuruda bulundum hocam. Arayacaklarmış sonra dilekçeyi yollayacakmışım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Soickan

quote:

Belgeleri gönderdiğinizde işiniz bitmiyorki, Türk.Net tarafından hizmet alana kadar TTNET kullanıyorsunuz.

Cep telefonu firması gibi düşünün, Vodafone kullanırken Turkcell'e geçiş yapana kadar Vodafone kullanmaya devam eder, geçiş tamamlandıktan sonra Turkcell kullanmaya başlarsınız. Aynı mantık burada da var...

tamam da turknet hattı bağladı, şu an turknetten internete giriyorum, 1 ay olacak neredeyse!!!

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Soickan

quote:

tamam da turknet hattı bağladı, şu an turknetten internete giriyorum, 1 ay olacak neredeyse!!!

Şöyle yapın, modemden TTNET uzantılı eski k.adı ve şifrenizi girin. Eğer internete girebiliyorsanız TTNET hesabı kapatmamış demektir. İnternete girmeye çalıştığınızda "Başka internet servis sağlayıcısından hizmet alıyorsunuz" sayfası çıkıyorsa TTNet hizmeti almıyorsunuz demektir.

Müşteri hizmetleri kendi içinde birden fazla gruba ayrılıyor. Sizi arayan müşteri hizmetleri güncelleme yapmadıysa halen hizmet alıyorsunuz görebilir.

Mesela ben halihazırda TTNET kullanıyorum. Geçenlerde aradılar, 35 GB AKK li internetinizi 10 TL farkla 75 GB yapalım dediler. Ben 1 seneyi aşkın 75 GB AKK li internetinizi zaten kullanıyorum dedim. Duraksadılar ve hatayı kabul edip görüşmeyi sonlandırdılar.

Yani, siz kendiniz emin olmak istiyorsanız yukarıda dediğimi yapın.

Zaten aynı hattan 2 interneti aynı anda alamazsınız. Türk.Net kullanıyorsanız TTNET zaten alamazsınız. İçiniz rahat olsun.

Yani, burada TTNET'in işgüzarlığı var... Türk.Net 'in değil...

• Turknete 2014 Kasım ayında evde aboneliğim hiç yokken başvurdum ve başvurumun akabinde 3 gün sonra internetim açıldı. Bu tarife çıkmasıyla twitter üzerinden bu tarifeye geçmek için şikayetlerde bulunduk ve firma başka bir pakete taahhütümüz olmasına rağmen bu pakete geçirdi bizi. Forumda da aktif taahhütlü çok kişi geçti. O zamandan beri sorunsuz kullanıyorum...

• LuKeNs L kullanıcısına yanıt
    Aynen hem de otomatik ödeme tanımlatmama rağmen yeniden otomatik ödeme talimatı için kredi kartı bilgileri istiyor canlı destekle görüştüm kredi kartı bilgileriniz bizde gözüküyor dedi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kapının önünden fiber geçiyor ama binaya getirtemiyoruz ne yapmamız lazım kendi çabamızla alabilirmiyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Management

Onlineden birşey takip edilmiyor ki eskiden saat saat kullanım vardı bir nebze tahmin edebiliyorduk şimdi takip mümkün değil. Gelecek ay modemden kontrol edeceğim.

arkadaşım turk net online işlemler sayfasına girerken kullanıcı isminin sonuna adls ekle ondan sonra giriş yap kullanım miktarını görebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasUo21

Kapının önünden fiber geçiyor ama binaya getirtemiyoruz ne yapmamız lazım kendi çabamızla alabilirmiyiz

binaya fiber çekip dolap koyuyorlar siz çekip onu yapamıcanız için.. olabildiğince binada olanları fibere ikna edip şu kadar kişiyiz fiber alcaz deyip başvuru yaparsanız anca olabilir

• 007messi kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Management -- 8 Ekim 2016; 15:56:56 >
  • hayata gülümse kullanıcısına yanıt
    Yok ikinciyi iptal etmek istediler, inat ettim onay vermedim.

Şikayet oluşturdum, genel merkez ilgileniyor. Ben çok ısrar edince Telekom'a sormuşlar, hem fiber hem VDSL hizmeti alabilir demişler. Türknet talep oluşturunca burda fiber var vermeyiz demişler. Şimdi onlar uğraşıyor, ben beklemedeyim.

Aktivasyon ücreti, 2 yıl taahhüt gibi şeyleri ödemektense internetsiz dururum dediğim için Türknet ile bu kadar uğraşıyorum. Bakalım nolacak.

• 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.