Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.989
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YasUo21

Durduk yere 2 gün boyunca netim gitti anlayamadım sonra geldi 3 gündürde durum böyle

dun sabah benim internetim yoktu ariza kaydi olusturdum telefonu kapamadan turktelekom ofisinden biri aradi hattin desteklemesi imkansiz dedi 1 haftadir sorunsuz kullaniyorum deyince cevap veremedi ariza kaydini adsl e gecmesi gerek diye ofisten kapamislar turknette konustugum bikac kisi durumu anladi hatta hiz testi istemisler hattima ama yine ofisten bisey yapmadan desteklemiyo diye kapatirlar oturduklari yerden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben şanslı olan gruptanım.

4 günde turktelekomdan turknet e hattımı taşıdılar.

hat taşıma işleminden sonra telefon çalışmadı arıza kaydı açtım düzelttiler.

asıl problem ise vdsl2 açacaklarına adsl2 açmaları oldu. 10 gün uzun uğraşlar sonunda hattımı vdsl2 olarak tanımladılar.

ilginç olan ise tüm servis sağlayıcılar adresimde vdsl2 olduğunu söylemesine rağmen hiçbiri vdsl2 veremedi. turktelekom dahil. turknet ten de çok umutlu değildim ancak adamlar nasıl yaptıysa vdsl2 yi bağladılar.

bu iyi deneyimden sonra 2 hattımı daha turknet e taşıyorum.

bu arada vdsl2 hızım ve hat değerlerim
    Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrsilver -- 8 Ekim 2016; 12:24:53 >

• ben de kendimi sansli hissediyordum ama seninki de turktelekom ofisindeki birinin keyfi ile son bulabilir sabah kalkmissin benim gibi net yok ve desteklemesi imkansiz yanitini verebilirler

• TTNET TTNET TTNET

benimkide çok farklı değil.

geçen geldiler bişi yok dediler kendi düzeldi şimdi gitti yine. hattı uyduruktan teyyare çektiler..
    ek var kablo gerirlince ekten sıkıntı oldu.. hiç uğraşmıcam gelsin sıdırdan değiştirsinler..

• Bir ttnet yetkilisi internet ip almadığı zaman biz müdahale etmiyoruz dedi ve ttnet dışındaki firmalardan internet alanlara ttnet arıza ekibi geldiği zaman 2 tl arıza bedeli faturaya yansıyormuş. Bu iki bilginin doğruluk payı nedir?
  • Bu turk net cildirtacak beni 10 gun oldu hala acilacak.Bir yetkilide dönüp sorun su diye aciklama yapmiyor.Interneti acilan arkadaslar biraz yardimci olsalar ne yapmamiz gerekiyor.

• Bağlatmak isteyenlerin süreci öğrenmesi açısından yazayım.

26.09(pazartesi) akşam sıfırdan internet için internetten başvuru yaptım.
    27.09(salı) evrakları kargoladım elbistan/kahramanmaraştan.
    29.09(perşembe) evraklar ellerine ulaştı.
    30.09(cuma) evraklar elimize ulaştı diye mesaj geldi. turk net uygulamasından canlı destek uygulamasından mesaj atarak işlemleri hızlandırılmasını istedim ve öğleden sonra turk telekom ekibi geldi daireme kadar kablo döşeliydi sağolsunlar evin içinden kontrol ettiler ve bağlantıyı yaptılar.
    31.09)cumartesi) yine turk net uygulamasından bağlantıyı yaptılar neyi bekliyoruz diye mesaj attım öğleden sonra kullanıcı adım ve şifrem geldi :) 5 günde internetim bağlandı ve çok şükür sorunum yok hattım adsl2 11 mbit hız alıyorum tek başımayım bana yetiyor hız. 720p de donma yapmadan izlettiriyor.
  • Takip, taahhütüm bitsin geçicem nasipse

• quote:

Orijinalden alıntı: fslr

Bağlatmak isteyenlerin süreci öğrenmesi açısından yazayım.

26.09(pazartesi) akşam sıfırdan internet için internetten başvuru yaptım.
    27.09(salı) evrakları kargoladım elbistan/kahramanmaraştan.
    29.09(perşembe) evraklar ellerine ulaştı.
    30.09(cuma) evraklar elimize ulaştı diye mesaj geldi. turk net uygulamasından canlı destek uygulamasından mesaj atarak işlemleri hızlandırılmasını istedim ve öğleden sonra turk telekom ekibi geldi daireme kadar kablo döşeliydi sağolsunlar evin içinden kontrol ettiler ve bağlantıyı yaptılar.
    31.09)cumartesi) yine turk net uygulamasından bağlantıyı yaptılar neyi bekliyoruz diye mesaj attım öğleden sonra kullanıcı adım ve şifrem geldi :) 5 günde internetim bağlandı ve çok şükür sorunum yok hattım adsl2 11 mbit hız alıyorum tek başımayım bana yetiyor hız. 720p de donma yapmadan izlettiriyor.

Cok sanslisin

• quote:

Orijinalden alıntı: hayata gülümse

Bir ttnet yetkilisi internet ip almadığı zaman biz müdahale etmiyoruz dedi ve ttnet dışındaki firmalardan internet alanlara ttnet arıza ekibi geldiği zaman 2 tl arıza bedeli faturaya yansıyormuş. Bu iki bilginin doğruluk payı nedir?

arkadaş bi ara tt çalışıyordu.. uğraşmıyoruz faturaya kitliyoz demişti ayrıntı sormadım ama doğru olabilir..

• Komşunun kablosunu kopartmak işe yaradı bugün gelmiş Türk Telekom

• quote:

Orijinalden alıntı: _DarthVader_

Komşunun kablosunu kopartmak işe yaradı bugün gelmiş Türk Telekom

bizimkide gidip duruyor tt geldiği zaman bişi yok.. sorun düzelmiş oluyor.. bende bizimkine sabotaj yapıcam artık başka çare yok..
    kestiniz mi nasıl yaptınız? bende kesicem şimdi görünce anlıcaklar bişi derse bişi diyemicem kavga çıkıcak.

• 1 ayın sonunda bağladılar İnterneti. Şimdi ece gidip kurulum yapacağım. Hız testi atarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ibo3182

quote:

Orijinalden alıntı: _DarthVader_

Komşunun kablosunu kopartmak işe yaradı bugün gelmiş Türk Telekom

bizimkide gidip duruyor tt geldiği zaman bişi yok.. sorun düzelmiş oluyor.. bende bizimkine sabotaj yapıcam artık başka çare yok..
    kestiniz mi nasıl yaptınız? bende kesicem şimdi görünce anlıcaklar bişi derse bişi diyemicem kavga çıkıcak.

Bina girişinde ki kutudan 2 kablo çektim. Onlar için gelmişler benim hattı da çekmişler

• quote:

Orijinalden alıntı: Nike

Evde telefon çalışıyor internet yok şimdi de iç tesisatınızda sorun var diyerek sallıyorlar. Tesisatta sorun varsa telefon neden sorunsuz çalışıyor? ve TT de sıkıntısız gelen internette iç tesisatta sıkıntı yoktuda şimdi mi başladı komedi yahu.

Bimer, Cumhurbaşkanlığı, BTK heryere şikayet ettim bakalım ne olacak kaç gün oldu bir port bulamadılar bunu da çıkıp adam gibi söyleyemiyorlar.

bn yazdım ohalden dolayı pek sallanmıyoruz..
    önceden bimere yazınca 3.gün hemen çözülüyordu.. şimdi bimere yazdım btk bimer üzerinden cevap attı.. btk dan şikayet edin diye orayada yazmıştım ama bişey çıkmadı..
    yani diyor ki üstten bizi sıkıştırmayın direk bize yazın zaten bişi yapılmıcak.. hala ses yok btk dan

• Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Oh be en sonunda.... Uzun uğraşlar, kavga dövüş, şikayet vs. derken en sonunda geldi çok mutluyum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nike -- 7 Ekim 2016; 20:32:58 >
  • quote:

quote:

Evde telefon çalışıyor internet yok şimdi de iç tesisatınızda sorun var diyerek sallıyorlar. Tesisatta sorun varsa telefon neden sorunsuz çalışıyor? ve TT de sıkıntısız gelen internette iç tesisatta sıkıntı yoktuda şimdi mi başladı komedi yahu.

Bimer, Cumhurbaşkanlığı, BTK heryere şikayet ettim bakalım ne olacak kaç gün oldu bir port bulamadılar bunu da çıkıp adam gibi söyleyemiyorlar.

önceden bimere yazınca 3.gün hemen çözülüyordu.. şimdi bimere yazdım btk bimer üzerinden cevap attı.. btk dan şikayet edin diye orayada yazmıştım ama bişey çıkmadı..
    yani diyor ki üstten bizi sıkıştırmayın direk bize yazın zaten bişi yapılmıcak.. hala ses yok btk dan

Hocam benim şikayetler dikkate alındı TT den bugün adamlar geldi Gayrettepe ana merkez ile telefonla bağlantı kuruldu ve hemen hat tanımlandı internetim çok iyi durumda şu an.

• quote:

Oh be en sonunda.... Uzun uğraşlar, kavga dövüş, şikayet vs. derken en sonunda geldi çok mutluyum.

Kac is gununde acildi.

• 100 mbite kadar deniliyor gerçekten 50 mbit üstü alan varmı?
  • quote:

quote:

quote:

Hocam benim şikayetler dikkate alındı TT den bugün adamlar geldi Gayrettepe ana merkez ile telefonla bağlantı kuruldu ve hemen hat tanımlandı internetim çok iyi durumda şu an.

bnde bişi yok hala yeni bir tane daha yazdım.. yarın da tt den gelecekler hat kopuyor tamamen sabah erken kalkıp onlar gelmeden hattı tamamen bozcam uğraşsın ipneler.

• 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.