Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (212. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.012
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YasUo21

Millet 50 60 mbit alıyor içim gidiyor yemin ediyorum istanbulda oturuyoruz fiber yok yan binanın var bize takmıyorlar

+1 bende özeniyorum ama yapcak bisi yok..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde önümüzdeki aylarda TTnet ile olan sözleşmem bitecek. Kullandığım internet paketi toplam 64 tl. 75 gb. Kota var. Hız 24 mbit. Taahütüm bitince yeni sözleş ile 77 liraya gelecek.

Arkadaşlar aklımda turk net vardı burda yazılanları görünce kararsız kaldım. Tavsiyeleriniz varsa memnun olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: RedTigger

Benimde önümüzdeki aylarda TTnet ile olan sözleşmem bitecek. Kullandığım internet paketi toplam 64 tl. 75 gb. Kota var. Hız 24 mbit. Taahütüm bitince yeni sözleş ile 77 liraya gelecek.

Arkadaşlar aklımda turk net vardı burda yazılanları görünce kararsız kaldım. Tavsiyeleriniz varsa memnun olurum.

superonline uydunet varsa değerlendir derim..

yoksa da, 24 mb hattın var ttnet ile cayma kampanyası sunar illa değerlendir..

snn paketinin 16mb bana şubatta 59.90 a verdiler..8-9 anca alabiliyorum ama neyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo3182 -- 9 Ekim 2016; 20:36:28 >
  • Şansınızı deneyin, olmazsa zorlamadan TTnet'e geri dönün bence. Ben de başvurmadan evvel epey tedirginlik yaşamıştım, ancak süreç olabildiğince normal işledi. Kargo ellerine ulaştığının ertesi günü hattım kullanıma açıldı. Hatta buradakilerin aksine gerektiğinde müşteri hizmetlerine bağlanmak için max. 3 dk beklemişimdir.

Adam "Türknet'e bulaşmayın, Türknet pişmanlıktır" yazıyor ama 30 gündür bağlatmak için uğraşıyor.Madem pişmansın iptal et başvurunu TTnet'e 24 ay taahhüt ver değil mi? Onun yerine 10 sayfa olumsuz yorum kasmayı tercih ediyor. Belki de sorunsuz faydalanacaklar da başvurmaktan vazgeçiyor bu yüzden.
  • Cevap için teşekkür.
    Hocam hızdan çok şikayetçi değilim ama fiyatı iyice şişirmeye başladılar. Yıllardır ttnet kullanıyorum çok iyi olmasada müşteri hizmetlerinde muhatap bulabiliyorum. Diğer sunucularda durumun nasıl olduğunu bilmediğimden biraz endişeliyim. Bu cayma işi derken diğer sunucularmi bu imkanı sağlıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: RedTigger

Benimde önümüzdeki aylarda TTnet ile olan sözleşmem bitecek. Kullandığım internet paketi toplam 64 tl. 75 gb. Kota var. Hız 24 mbit. Taahütüm bitince yeni sözleş ile 77 liraya gelecek.

Ben de aynı paketi kullanıyordum hocam burada olumsuz yorum yazıp duranlara bakma ben de başta acaba başvurmasam mı diye düşündüm sıkıntı yaşamak istemedim ama evrakları gönderdikten 4 gün sonra ttnet bağlantım otomatik kesildi anında turknet kullanıcı adı şifrem geldi. Buradaki olumsuz yorumların çoğu zaten altyapı sıkıntıları olanlar birde sıfırdan bağlantı isteyenler sıkıntı yaşıyor sanırım. Bence hiç düşünme başvur evrakları gönder sonucunu zaten yazarsın buraya. Buda güncel speedtest sonucum.Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

• Hali hazırda VDSL kullanan kişilerin internet kullanımı daha kolay açılması lazım değilmi?

Çünkü, ben 2 sene önce TTNET e ADSL den VDSL e geçiş için gidip sözleşme imzaladım merkezden modemi alıp eve gittim. Modemi taktığımda ayarları yapılmış halde anında 24 mbit internete girdim. Taahhüt imzalandıktan sonra eve gidip modemi takmak 10 dk aldı.

Şu an Vodafone sitesinden kontrol ettiğimde de 98 Mbite kadar desteklediği yazıyor.

Modem arayüzüne bakıyorum bi o kadar hızın alınabildiğini görüyorum.

Türk.Net müşteri hizmetleri ile görüştüğümde ise adres kontrolünde hizmet verilmediğini, telefon numarası ile kontrol ettirdiğimde o da aynı şekilde o kadar hız alabileceğimi söyledi.

Transfer işlemi başlatsam bu kadar sorun yaşanlarla aynı sorunu yaşarmıyım bilemiyorum.

• Eyvallah hocam. Bir bilgi alayım. Bu durumda bende olayı çözemiyorum. Kimini işi rasgidiyor diğerinin ters. Bizde kararsız kalıyoruz

• Cuma günü evrakları teslim aldılar.Dün akşam ttnet aboneliğim kesildi.Türknet mobil uygulaması canlı destekten kullanıcı ve şifremi aldım.Modeme şifremi girdim anında internete bağlandım.Adsl 7 mbit internet kullanıcısı için 150gb süper.Türk telekomcular bir aksilik yapmaz umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: transformers_78

Cuma günü evrakları teslim aldılar.Dün akşam ttnet aboneliğim kesildi.Türknet mobil uygulaması canlı destekten kullanıcı ve şifremi aldım.Modeme şifremi girdim anında internete bağlandım.Adsl 7 mbit internet kullanıcısı için 150gb süper.Türk telekomcular bir aksilik yapmaz umarım

TTNet ten ne kadar hız alıyordunuz?

• Soickan S kullanıcısına yanıt
    5 mbit.Hattın desteklediği 7 mbit ti türknet geçince 11 e çıktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: transformers_78

5 mbit.Hattın desteklediği 7 mbit ti türknet geçince 11 e çıktı.

hat değerlerinizi paylaşırmısınız?

• ibo3182 kullanıcısına yanıt
    İlk başta kopmalar çok fazlaydı şuan kopma yok gayet iyi durumda.Böyle devam eder inşallah.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

• tt yeni kapatıp buna geçtiyseniz hatta yenileme yapmış olamaz..
    Hat zayıflaması 34.5 11 mb gelmesi normal zaten, tt vermiyordur muhtemelen banada sıkıntı yapıyor..

• ibo3182 kullanıcısına yanıt
    Kapatmadan abonelik değişikliği yapıldı.Türk telekomdan türknet e.

• Yalın VDSL2 kullanıyorumdum taahhüt bugün bitti, nakil için yarın evrakları göndereceğim(Normal tarife fiyatlarına baktım TTNET'in, maşallahı var). Umarım patlamayız, konudaki mesajları görünce tırsmadım değil.
    TTnet Fiber'de döşüyor mahalleye ama gelene kadar ben başka şehire taşınmış olurum sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtasova

Büyük bi heyecanla başladığım türk net sürecine dün itibariyle veda ettim daha öncedeyazmıştım ilk 2 gün sıkıntısız kullandığım net brnim hiçbir şikayet kaydım yokken şikayet kaydım üzerine ttnet in hızımı yükseltmesi sonucu koptu şikayet kaydı oluşturdum 10. Günde ttnet göreevlisi gelip bağlantı sağladı hızımı düşürdü türknet hızınızı yükseltiyor dedi ama türknet biz hızavdsl de müdahale edemiyoruz dedi neyse o gün gene sorunsuz kullandım ama ertesi gün gene dsl sapıttı ve hergün aramama rağmen tek cevap sizin evdeki bağlantınızda sorun vara dönmesi sonucu zor da olsa dün iptal ettirdim
    Sözleşmede ilk ayın ücretsiz olduğunun belirtilmesine ve bana sadece 2 gün hizmet verilmesine rağmen 28 lirada fatura çıkardılar lanet olsun 58 de olsa ok dedim kapt dedim ve kurtuldum
    Ben yaptım siz yapmayın demek istiyoeum

TürkNet hıza müdahale edemez. Herşey tüm kontrol TürkTelekomun elinde.

• Şuan üçüncü fatura dönemindeyim bankada otomatik ödeme talimatım var ödemeler her ay düzenli olarak kredi kartımdan kesiliyor. Bu halde bana haberim olamadan kapatma açma gibi bir ödeme yansıtılmış @doominsert arkadaş kendisini burada firma yetkilisi olarak göstermiş bu konudaki açıklamaların nedir söylermisin?

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

• hanifisari kullanıcısına yanıt
    15 gun kullanip kapattrmstrsn onun ucretidir. Borctan kapatma diyor yani borcun varken kapatmssn adamlarda borcunu alms

• İnternetten başvuru yaptım. İki gün içinde evraklarım ulaştı. Takip eden iki gün içerisinde telekomdan yetkili eleman gelip hattı çekti ve sadece telefon olduğunu belirtti. Telefon numarasını dahi söylemeden gitti. 04.10.2016 tarihinden itibaren 6 gün 4 iş günü geçti. Pazar günü MT aradım. 15 gün içinde bağlanacak ve size şifre gönderilecek dedi. Herşey güzel gidiyordu Turk.Net için ama 15 gün beklenmez ki. Sabırla beklemeye çalışacağım.
  • 
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.