Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
710.923
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    84 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Soickan

quote:

Orijinalden alıntı: _VivaLaVida_

Desenize işimiz uzun. Başvuruyu iptal mi etsem ne yapsam acaba.

Bazı arkadaşların bahsettiği konu var. Port sorunu var deniliyorsa turk telekom üzerinden taahhütsüz en dusuk ücretli internet başvurusu yapın. Port daha çabuk oluşturuluyor. Sonra turk.net e geçiş yapın.

Denemeye değer...

Evt oncesinde boyle yapilabilirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    1 haftadir sorunsuz kullandigim internet bu sabah gitmis telefon calisiyor .aradim ariza kaydi olusturdular 48 saat icinde duzeltilmeye calisacaz dedi temsilci. ne guzel sorunsuz kullaniyorum diyordum.

|
    |

|
    |
    olay simdi anlasildi tamamen turktelekomun sorun cikartmak istemesi. hat degerlerim 39 down 15 up gozukurken ariza kaydindan sonraki aramada hizi 30 un altina dusurduler upload da 1 in altina dustu max. turkneti aradim olayi ayrintili belirttim ama sanirim bi ise yaramayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedyrazors -- 6 Ekim 2016; 15:03:49 >
    |
    |
    delircem ya turktelekomdan arayan adami geri aradim dinlemeden turknet ilgilensin deyip basindan saviyor turknetinden elinden bisey gelmiyor suan umudumda yok sonuc olarak 1 hafta super fiyatli super internet kullandim sonra turktelekom bunu engelledi ve yapilacak birsey yok

Merhaba hocam, anlık bir hata oluşmuş olabilir. Tekrar kontrol eder misiniz?
    |
    |
    yavuz1928 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba hocam, aboneliğiniz de bu şekilde bir sorun yaşamanıza üzüldüm. Hizmeti inceleyerek yardımcı olmak isterim. GSM numaranızı ya da abone numaranızı mesaj olarak gönderir misiniz?
    |
    |
    speedyrazors kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: doominsert

Merhaba hocam, aboneliğiniz de bu şekilde bir sorun yaşamanıza üzüldüm. Hizmeti inceleyerek yardımcı olmak isterim. GSM numaranızı ya da abone numaranızı mesaj olarak gönderir misiniz?

pm attim
    |
    |
  • Binbaşı
    1867 Mesaj

Basvuru surecimde 3-4 soru sormustum size, hic sallamadiniz. Kiniyorum sizi

|
    |
    doominsert kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Siz siz olun uzak olun Turknet pişmanlıktır.İlk online kullanıcı adım ve şifrem geldi. Bir kaç gün geçti bağlatı işlemlerim ne zaman biter diye mail attım cevap gelmedi. 2 gün sonra 10.10.2016 tarihine kadar tamamlanmazsa iptal ettireceğim dedim aynı gün modem kullanıcı adımı,şifremi ve telefon numaramı yolladılar. Tüm ayarları yaptım ne internet var ne telefon. Aradım TurkNeti durumu anlattım arıza kaydı açtılar.Bugün mail geldi bina ya da daire bağlantılarında sorun varmış kontrol etmem lazımmış. Halbuki bana modem ayarları geldiğinden beri binanın girişinde ki kablolar hala bağlı değil.Bugün yine arıza kaydı aldılar yarın yine mesaj gelecek sorun sizde diye. Bende 10.10.2016 tarihinde iptal ettireceğim.

Bana 10 gündür veremedikleri vdsl hizmeti dün ttnet müdahalesiyle sağlandı sonunda kurtuldum derken bugün dal ışığı gene yok 3 gündür iptal dilekçesi yollamama rağmen iptalde etmiyorlar etmedikleri gibi birde ücret istiyorlar kontrol edin hat değerlerimi hiç dsl gelmişmi diyorum yok diyorlar ama ücret talep ediyorlar ve sözleşmede ilk ay ücretsiz olmasına rağmen bunu yapıolar

Valla kendi adıma çok elzem ve önemli bi konuda çok güvenirken sükutu hayal oldu maalesef

|
    |

Orijinalden alıntı: 480mrt

Basvuru surecimde 3-4 soru sormustum size, hic sallamadiniz. Kiniyorum sizi

pm attim ama beni de sallamadi merak etme pm kutusunu acmadi bile okundu olmadi mesaj
  • Er
    1 Mesaj
    Bura da birileri yazmış müşteri hizmetleri Ödüllü diye yazan kişi buna cevap verebilir mi?

04.10.2016 sabah 06 gibi internet yoktu saat 08 de arıza kaydını yaptırdım aynı gün içinde saat 15 gibi internet gelmiş evde değildim

06.10.2016 saat 17:30 aranıyorum MH tarafından hattınızda bir sıkıntı yok ya modemden yada iç hattınızdan kaynaklanıyor diye yanıt veriyor. İyi de abicim benim internetim var 6-7 saatlik kesinti oldu daha da bir sıkıntı yok memnunum.

yani anlayacağınız arıza olursa 2 gün sonra dönüyorlar ve arızanın giderilip giderilmediğinden bi haberler Rezalet

arıza olmasa mükemmel gerçekten hem paket olarak hem hız olarak sıkıntım yok TT kaynaklanan sıkıntılar var işyerinde fixnet var şimdiye kadar gördüğüm duyduğum en iyi müşteri hizmetleri Turknet bence oraya gidip staj ders artık ne alıyorsa alsın belki ödül alırlar
    |
    |

• Yüzbaşı
    706 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _DarthVader_

Siz siz olun uzak olun Turknet pişmanlıktır.İlk online kullanıcı adım ve şifrem geldi. Bir kaç gün geçti bağlatı işlemlerim ne zaman biter diye mail attım cevap gelmedi. 2 gün sonra 10.10.2016 tarihine kadar tamamlanmazsa iptal ettireceğim dedim aynı gün modem kullanıcı adımı,şifremi ve telefon numaramı yolladılar. Tüm ayarları yaptım ne internet var ne telefon. Aradım TurkNeti durumu anlattım arıza kaydı açtılar.Bugün mail geldi bina ya da daire bağlantılarında sorun varmış kontrol etmem lazımmış. Halbuki bana modem ayarları geldiğinden beri binanın girişinde ki kablolar hala bağlı değil.Bugün yine arıza kaydı aldılar yarın yine mesaj gelecek sorun sizde diye. Bende 10.10.2016 tarihinde iptal ettireceğim.

adamlar doğru demiş hatta sıkıntı var diye.. kablolar bağlanmamış ki zaten bunu onlar yapmıyor sizin yapmanız veya anlamıyorsanız yaptırmanız lazım..
    modeme net ulaşamadığını görüyorlar hatta sıkıntı var deniliyor bunda garip bişi yok..
    tt gelir kablolarınızı gösterir eve siz çekmekle yükümlüsünüz bunu bir çok kere yazıldı kendileri gelip yapmıyor.. onlar da bunu yaptıpınızı varsayarak hata vardır deniliyor...

bunun gibi burda bir sürü şikayet var.. müşteri neyi kendinin yapıp yapmayacağını bilmiyor..
    alışmışlar tt ye eve gelip kurup gidiyor her şey hazırlıyor ama fiyattan yaslıyor.. sonrada pahalı deniliyor..
    evet pahalı ama adam herşeyi yaptığı için pahalı
    türknette hattı size bırakıyor.. extre ekip felan göndermiyor onlara vericeği maliyeti fiyattan kesiyor.. ama yine yaranamıyor..
    burası tr 3 krş a 5 köfte vermez kimse..

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Eğer fiber alt yapınız varsa mecburen turknete kaldınız demektir.
    Not: 5gündür internetimde sıkıntı var snr marjını bi düzeltemediler ağızlarına ekmek kodumun çocukları, adama diyorumki benim internetimi 20 mbit olarak gönderin adam diyoki 16 olarak gönderebiliyorum, ya eski internetimde 18 mbit alabiliyordum diyorum,altyapınız desteklemiyor diyor, yok arkadaş 12 mbiti geçemedik bana 16 mbit gönderdiysen neden 12 alıyorum bütün tesisat yeni çıldırıcam ya
    |
    |
    serdarrrrr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: YasUo21

Not: 5gündür internetimde sıkıntı var snr marjını bi düzeltemediler ağızlarına ekmek kodumun çocukları, adama diyorumki benim internetimi 20 mbit olarak gönderin adam diyoki 16 olarak gönderebiliyorum, ya eski internetimde 18 mbit alabiliyordum diyorum,altyapınız desteklemiyor diyor, yok arkadaş 12 mbiti geçemedik bana 16 mbit gönderdiysen neden 12 alıyorum bütün tesisat yeni çıldırıcam ya

snr değeriniz kaç.?
    hat değerlerinizi paylaşırmısınız?

Evde telefon çalışıyor internet yok şimdi de iç tesisatınızda sorun var diyerek sallıyorlar. Tesisatta sorun varsa telefon neden sorunsuz çalışıyor? ve TT de sıkıntısız gelen internette iç tesisatta sıkıntı yoktuda şimdi mi başladı komedi yahu.

Bimer, Cumhurbaşkanlığı, BTK heryere şikayet ettim bakalım ne olacak kaç gün oldu bir port bulamadılar bunu da çıkıp adam gibi söyleyemiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nike -- 6 Ekim 2016; 19:48:28 >

نادي بشكتاش الجمباز

"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir." - Nikola Tesla

"Zekanın gerçek göstergesi bilgi değil hayal gücüdür. İnsanlık umudunu yitirmedikçe ve hayal ettikçe başaramayacağı hiçbir şey yoktur."
    System.out.print("Beşiktaş JK");
  • Yüzbaşı
    368 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: YasUo21

Ben randevu aldim. 7 kasimda gelecekler. Alt yapi 16ya kadar destekliyormus. Zaten 60 tl veriyodum ttnete. Simdi genettnet arti dsmart. Bence makul oldu kardes. Hayirlisi olsun senin icin de. 16 mb de iyidir.
    Bu arada dsmart hosgeldin paketi ve limitsiz internete basvurdum yazmamisim.59tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarrrrr -- 6 Ekim 2016; 20:32:37 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    745 Mesaj
    turk telekomdakiler hattima biseyler yaptiktan sonra hizin 32/3 iken 30/1 mbit olmustu simdi yine gitti internet. 1 haftadir sorunsuzdu ne oldu da boyle oldu anlamis degilim.

haberler
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.