Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.005
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben başvururken yalın internet seçeneği yoktu.Artık yalın interneti de taşıyorlar.

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
  • İnternet 3 gündür yok. Komple yok! turk.net Allah seni bildiği gibi yapsın, yazıklar olsun.

İnternet 3 gündür yok. Komple yok! turk.net Allah seni bildiği gibi yapsın, yazıklar olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 aydır sıkıntısız kullandıgım Internetim bugün itibariyle öglen saatlerinde durduk yere komple gitti, kesildi. Sebebi ne olabilir, nasıl adımlar izlemeliyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu turk net artık beni bıktırdı geçen ay aynı aya ait 2 fatura göndermişti bu ay ise hiç kullanmadğım telefona 10 tl fatura kesmiş 69.9 tl fatura göndermiş
    her ayrı bir sorun
    açıldı hız problemi şimdide 2 aydır faturalarla uğraşıyorum
    arıyorum turk neti 20 dakikada müşteri temsilcisine bağlanmıyor adamı sinir ediyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: 007messi

arkadaşlar bu turk net artık beni bıktırdı geçen ay aynı aya ait 2 fatura göndermişti bu ay ise hiç kullanmadğım telefona 10 tl fatura kesmiş 69.9 tl fatura göndermiş
    her ayrı bir sorun
    arıyorum turk neti 20 dakikada müşteri temsilcisine bağlanmıyor adamı sinir ediyorlar

banada 69.99 fatura kesmişler.mh telefonları açmıyor.anlaşılan turknetten çok çekeceğimiz var.59.99 kampanya paketi diyor altına 10 tl telefon parası yazmış.benim hattıma fiziksel telefon bile bağlı değil.

• zaltun kullanıcısına yanıt
    arkadaşım benimde telefon bağlı değil anlamıyorum hep kullanıcıya geciyor
    hiç eksik fatura göndermiyorlar
    10 senedir internet kullanıyorum ttnette bir kere bile böyle bir ile karşılaşmadım standart faturam neyse o geliyordu
    2 ayda beni bıktırdılar
    lanet olsun hızınızda kotanızda deyip türk telekoma geçmeyi düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 007messi

arkadaşlar bu turk net artık beni bıktırdı geçen ay aynı aya ait 2 fatura göndermişti bu ay ise hiç kullanmadğım telefona 10 tl fatura kesmiş 69.9 tl fatura göndermiş
    her ayrı bir sorun

Bimer ve Btk şikayette bulunun hakkınızı arayın.

• Is bilmeyen amator bir firma. Beni 20 gune yakin beklettiler internet baglayacagiz diye. Telekom bağlantınızı yapmiyor onlar yapacak diye de camur atiyorlar. Gittim telekoma mudur beni saha ekibiyle kendi cep telefonundan konusturdu. Adamin bana "abi orada adsl hizmeti veremezler" demesine ragmen bekleyeyim dedim ama hic bir gelisme olmadi. Ben de btk ya sikayet edip basvurumu iptal ettim. Iptal basvurusundan kac gun sonra aradilar altyapiniz uygun degil diye. Allahlarindan bulsunlar. Bir suru rezillik ve kosturmaca. 3 kurus fazla odeyin paranizla rezil olmayin. Evet para kolay kazanilmiyor ama bosa odemekten ve sacmaliklarla uğraşmaktansa biraz fazla odemeyi tercih ettim ben. Telekoma cumartesi ogleyin basvuru yaptım ayni gun aksam actilar. Hazir aboneligimi iptal ettigim icin de esimin adina basvurmak zorunda kaldik. Hakkimi helal etmiyorum.

• 007messi kullanıcısına yanıt
    Aynen üç sene turk telekom kullandım bir kere fatura problemi yaşamadım.böyle giderse (hız kısıtlama,fatura problemi,mh ulaşamama vb) bana da turk telekoma dönüş yolu gözüküyor.

• arkadaşlar gecen hafta başvuru yaptım. ttnet yalın kullanıyordum. persembe gunu evraklar ulaşmış. cuma günü telefon için görevli geldi. telefonu açtı rica ettim internetsiz kalmayayım diye, saolsun akşamında beni geri arayıp tum ayarlamarı yaptığını söyledi. bugun sabah tekrar arayıp sisteme giriş yaptığını internetim gittiği an turknet ayarlarını gir bağlan dedi. 1 saat kadar önce internet gitti. 10 dk sonra turknet kullanıcı adı şifre gönderdi. 5 dakika sonra da bağlanmış oldum. totalda 15 dakika bile netsiz kalmadan geçiş işini hallettim.
    tüm bu işlemleri telekom personeli yaptığından bukadar sorunsuz oldu. Daha öncede arkadaşların belirttiği gibi problem yaşayanlar telekomun iişi yokuşa sürmesinden yada personelinden kaynaklanıyor olabilir.
    bugun arayıp ttnet aboneliğimi iptal ettirmeyi planlıyorum. mh den halledebiliyormuyuz yoksa illa şubeye mi gideceğiz
  • 007messi kullanıcısına yanıt
    Valla benimde otomatik ödeme talimatı olduğu halde ödenmedi. Kapatıp açmadan dolayı 24 tl eklemişler 10 tl telefon parası da eklenmiş saçmalığa bak telefon zaten paketin içinde değil mi yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: Garagulli35

Valla benimde otomatik ödeme talimatı olduğu halde ödenmedi. Kapatıp açmadan dolayı 24 tl eklemişler 10 tl telefon parası da eklenmiş saçmalığa bak telefon zaten paketin içinde değil mi yahu

Bu ay anlaşılan turk nete para lazım herkeze itiklemeye başlamışlar

• 100mbite kadar kullanan arkadaşlar hız ve ping testi atarlarsa çok iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: The Arkham Knight

100mbite kadar kullanan arkadaşlar hız ve ping testi atarlarsa çok iyi olur

Hocam turknette sadece sözde 100 mbit var. 100 mbit verebildikleri VDSL abonesi olduğunu düşünmüyorum.10gün boyunca 100 mbit için uğraştım ve pes ettim artık.hattım 138 mbiti destekliyor. Turk telekom hattın 100mbit desteklediğini onaylıyor.ama turknet 100 mbiti sadece reklamlarda ve anonslarında kullanıyor.

• zaltun kullanıcısına yanıt
    76 yine iyi hocam fiyatına göre bence ping sıkıntısı da yoksa harika

• The Arkham Knight kullanıcısına yanıt
    76 tanımlı ama 61 alıyorum.f/p ile 61 mbit Türkiye standartlarına göre yine de iyi.faturayı 59.99 a düşürmeye uğraşıyoruz şimdide.

• Bulunduğum yerde büyük ihtimal adsl var yani 16 mbps ye kadar olacaktır 150 gb kota iyi gibi duruyor ancak bağlatsam mı karar veremedim memnun olanda var yerin dibine sokanda

• Tahattütsüz internet almak zorundayım, turk.net'ten başka tahattütsüz internet var mı ? tahattüt olmayınca fahiş fiyatlar istiyorlar. AKK'sinde de değilim.
  • Baya şikayet oluşmuş türk telekom devam mı etsem acaba bu ay taahhüt bitiyor
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.