Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.016
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yahu memnun olan var yerden yere vuran aklimiz karisti napalim gecelimmi gecmeyelimmi Turk nete ? Yoksa TT tekeline devammi edelim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 Eylül'de TTNet taahhütüm bitiyor. Ne hız alabileceğimi görmek için başvuru formu doldurmuştum webden. Bugün akşam üzeri aradılar. Kredi kartı bilgisi vermeden 50 Mbit için başvurumu aldılar. E-posta adresine imzalanacak belgeler gelecek dedi ama şimdilik gelen giden yok. Bakalım bizim süreç nasıl işleyecek.
  • 75 Mbps hız sağlayabileceklerini turktelekom aboneliğimi kendilerinin sonlandıracağını. Evraklar ellerine ulaşınca maksimum 2 iş günü içerisinde geçiş yapacaklarını söylediler. Kabul ettik umarım sıkıntısız geçiş yaparız.
  • Legend_84 kullanıcısına yanıt
    Hocam bence turknete bir şanş verebilirsin.Ben belgeler ulaştıktan 4 gün sonra 75mbitlik internete kavuştum.Hız problemleri yaşıyorum o ayrı konu.Ama taahhütsüz ve 150gb akn için bile denenebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaltun -- 1 Eylül 2016; 20:57:30 >
  • Benim evde telefon yok kullanmıyoruz ttnet yalın hizmeti var sadece modem var evde taahüt bitiyor. Bu paketi alsak telefon kablosu cekmeleri şart mı? Telefon istemiyoruz. Zaten modem bağlantısı direk evin giriş kapısının arkasında duvarda takılı modem. O şekilde bağlantı yapılabilir mi yine. Yoksa tekrardan hat mı çekiyorlar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paulo Coelho

Benim evde telefon yok kullanmıyoruz ttnet yalın hizmeti var sadece modem var evde taahüt bitiyor. Bu paketi alsak telefon kablosu cekmeleri şart mı? Telefon istemiyoruz. Zaten modem bağlantısı direk evin giriş kapısının arkasında duvarda takılı modem. O şekilde bağlantı yapılabilir mi yine. Yoksa tekrardan hat mı çekiyorlar?

Ben de aynı durumdayım hocam ttnet yalın hipernet kullanıcısıyım benim taahhüt ay sonuna doğru bitiyor 15i gibi turknete başvurup bağlantı sağlandıktan sonra ttnet yalını iptal etmek istiyorum mümkün oluyorsa tabi. internetsiz kalmak istemiyorum çünkü.
  • hknorl kullanıcısına yanıt
    Öyle olursa bende yapayim benimde 1 ay sonra bitecek aynı hızı alamasamda kotası makul 150 gb. Ama eve tekrar kablo cekiyolar mı o soru işareti ttneti bağlatırken hemen halletmişlerdi sorunsuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hknorl

quote:

Orijinalden alıntı: Paulo Coelho

Benim evde telefon yok kullanmıyoruz ttnet yalın hizmeti var sadece modem var evde taahüt bitiyor. Bu paketi alsak telefon kablosu cekmeleri şart mı? Telefon istemiyoruz. Zaten modem bağlantısı direk evin giriş kapısının arkasında duvarda takılı modem. O şekilde bağlantı yapılabilir mi yine. Yoksa tekrardan hat mı çekiyorlar?

Ben de aynı durumdayım hocam ttnet yalın hipernet kullanıcısıyım benim taahhüt ay sonuna doğru bitiyor 15i gibi turknete başvurup bağlantı sağlandıktan sonra ttnet yalını iptal etmek istiyorum mümkün oluyorsa tabi. internetsiz kalmak istemiyorum çünkü.

bende turk telekom yalın hipernetten turknete geçtim.mevcut yalın interneti iptal ettiriyorsunuz. yalın olmasa direkt taşıma yapılıyor.turknet size telefon hattı tahsis ediyor.telefonu aktif kullanmanıza gerek yok.bende telefonu kullanmıyorum.direkt modeme bağlı.turk telekom ekipleri benim yeni turknet hattını eski turk telekom hattının üzerine aldılar.dolayısıyla ben evde modem girişinde bir değişiklik yapmadım.belgeler turknete ulaştıktan sonra bulunduğunuz bölgede port problemi yoksa ortalama 7-10 gün içinde turknet internet bağlanır.benim 4 günde bağlandı.

• Yanlış bilgi olmasın yalın internet kullanan direk taşıma yöntemi ile geçiş yapılabiliyor ben böyle geçtim

• 007messi kullanıcısına yanıt
    turknet bana; turk telekom sabit telefon ve hattınız yoksa taşıma yapamayacaklarını söylemişlerdi.net bilgi için müşteri hizmetleri ile görüşmek en iyisi.
  • 007messi kullanıcısına yanıt
    1 ay sonra taahhüt bitecek ttnet yalın internetin. Taşıma derken nasıl oluyor? Taahütünüz varmıydı taşırken? Birde 35 bit hız alabiliyor musunuz acaba?
  • Arkadaşım tahattütüm bittikten sonra telefon no su ile başvuru yapıyorsun aynı hat üzerinden hattın aktif oluyor sana mesaj geliyor ben başlarda hattıma 5 mgbit hız tanımlanmış sonra bayağı bir uğraştım şu an 60 mgbit hız alıyorum

• Arkadaşlar piyasada taahhütsüz veya en fazla 1 yıl taahhütlü, fiyatı uygun, AKK'sı 50 gb da olsa sorun olmaz bir internet sağlayıcısı var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend_84

Yahu memnun olan var yerden yere vuran aklimiz karisti napalim gecelimmi gecmeyelimmi Turk nete ? Yoksa TT tekeline devammi edelim ?

Aklınızı bulandırmak istemem ama ben 28 gün bekledim internet veremediler.Daha da böyle bir maceraya girmem.
  • arbede59 A kullanıcısına yanıt
    Bu fiyata bu sartlarda ve taahutsuz baska bir iss malesef yok !

• Sorunsa türk telekomda da sorun oluyor, yeni taşındığım eve telefonu 1 günde nakleden ttnet iş internete gelince tahhüt vermediğiniz için tanımlanabilecek bir paket çıkmıyor deyip internetimi 2 haftadır nakledemiyor, bende kızıp turknete taşıma başvurusunda bulundum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend_84

Bu fiyata bu sartlarda ve taahutsuz baska bir iss malesef yok !

Evet zaten bizlerde bu yüzden Türknete geçmeye çalışıyoruz.Ama bizim Türknete gösterdiğimiz ilgiyi onlarda bize gösterseler hiç bir sıkıntı kalmayacak.Yoksa kim yüksek bedelli düşük kotalı ve taahhhütlü interneti ister.Geçmiş mesajlarımdada yazdım ıss hizmeti veren firmalar önce Ttnet ile müşterilerini mağdur etmemek adına sağlam anlaşmalar yapacak.Yapacak ki Ttnet diğer iss lerden hizmet alanları 2. plana atmayacak atamayacak.
  • Kampanya 32 'den 100 mbps ye çıkmış galiba birde 1 ay bedava helal olsun.

ancak hattımın kaç hız destekleyip desteklemediğini nasıl öğrenebilirim? tel no girdiğimde vodafone sitesinde 92 gösteriyor

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

bir de tt ile olan taahhütüm kısa süre içinde bitiyor kapattırıp sıfır abonelikden mi geçeyim yoksa kapattırmadan turk.nete mi geçeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Expertiest -- 2 Eylül 2016; 22:24:33 >

• Arkadaşlar ttnet yalın internetten hattı kapatmadan türknete direk geçiş yapan var mı? Şuan ttnet yalın kullanıyoruz ve boş port yok şuan yani eğer ttneti kapattırsak boşalacak olan portu bizden önce başkasına verebilirler ttneti kapattirmadan direk turknete geçiş mümkün mü?

• Önceki sayfalara bakarsanız sorularınızın yanıtlarını bulabilirsiniz bu arada yalın direk geçme imkanı var ben o şekilde geçtim

• 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.