Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: antired Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19.104
Cevap
232
Favori
711.369
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    87 Mesaj

AMİNNNN......
    |
    |
    Reco. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam bende 5 gün böyle kullandım sistemlerinde bir sorun var çağrı merkezini arayıp arıza kaydı bırakınca arayıp düzeltiyorlar bu değerlerle 50+ hız almanız lazım
    |
    |
    007messi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    "Modem kurulumunuzu hizlica yaparak internet hizmetinizi kullanmanin cok kolay bir yolu var. Hemenhttps://www.youtube.com/user/turknet?feature=hovercard linkini ziyaret ederek kurulum videolarimizi izleyebilirsiniz."

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: orhunn

Hocam bende 5 gün böyle kullandım sistemlerinde bir sorun var çağrı merkezini arayıp arıza kaydı bırakınca arayıp düzeltiyorlar bu değerlerle 50+ hız almanız lazım

çağrı merkezini aradım 2 saat sonra dönüş yaptılar mesaj attılar ekibimizin çalışması sonucu sorun tespit edilememiştir modem ve bağlantı ayarlarını kontrol ediniz diyor
    şaştım kaldım yardımlarınızı bekliyorum

Hocam tekrar anlatın böyle böyle ben 6mbit in üstüne çıkamıyorum diye birkaç ayar yapıyorlar düzeliyor, şimdi oldu mu vs diye sorular soruyor olmazsa arıza kaydı açıyor.
    |
    |

|
    |
    Sıfırdan bağlantı sağlayan arkadaşlar rica etsem yardımcı olabilir mi? Telefon 6 gün önce aktif oldu. Kullanmada sıkıntı yok. Adsl kullanıcı adı şifre yolladılar ama dsl ışığı yanmıyor, splitter ve splittersız denedim hiçbir türlü dsl ışığı yanmıyor. Ve ek olarak telefon bağlanırken gelen adam internetle ilgili bir işlem yapmadığını söyledi bina girişindeki kutuya dokunmadı bile. Ve tekrar ekipler gelmedi hiç dolayısıyla telefon çalıştığı için interneti de verdik dedikleri için ne yapacağımı şaşırdım ankastre de internet için ayrı bağlantı mi yapacaklar yoksa tt ekipleri mi gelecek? Arıza kaydı açtılar ama ne yapılacak bilgi yok.

|
    |
    Müşteri hizmetlerini tekrar aradım dns değişikliği yaptırdı reset attırdı ama sorunum çözülmedi hala 5.5 hız alıyorum sonunda sorun senin modeminde dedi aynı modemle ttnette iken 24 mb hız alıyordum. Şimdi gidip modem alsam ayrı dert ya sorun modem kaynaklı değilse boşuna modem almış olcam offff yarın bakalım deneme yapmak için modem bulabilecekmiyim bursa koru park tarafında oturan yardım edebilecek varmı

|
    |

dosyaları geçen hafta bugün göndermiştim. Tam olarak 1 haftada işlem tamamlandı.

ufak tefek sıkıntılar yaşamış olsamda gerçekten şuan için çok memnunum.

Orijinalden alıntı: Reco.

speedtest değerlerim şu şekilde;

dosyaları geçen hafta bugün göndermiştim. Tam olarak 1 haftada işlem tamamlandı.

ufak tefek sıkıntılar yaşamış olsamda gerçekten şuan için çok memnunum.

Arkadaşım hangi modemi kullanıyorsun modeme şifre girmeden başka her hangi bir işlem yaptınızmı

zyxel WMG3312. ttnetin 96 tl ye verdiği vdsl modem.

mesaj ile gelen adsl kullanıcı adı ve şifresini modeme girmek yetiyor.

tabi bu anlattıklarım internetini taşıyanlar için geçerli. Yeni bağlantı başvurusu yapanların süreci biraz farklı işliyor sanırım.
    |
    |

|
    |

Hocam her şey tamamlandı dün dedilerki port tahsisi yapılacak türktelekoma iş emri verilmiş onaylarını bekliyoruz bugün bağlantı sağlanmadı tekrar aradım müşteri hizmetlerini diyor ki bulunduğunuz yerde boş port yok, şaka gibi resmen. Hayır öyle herkesin çılgınlar gibi evinde internet kullandığı bir yerde de değilim. Bu port meselesi nedir, nerden bağlanıyor ? Bizim evin caddesinde bir tip7 saha dolabı var ordan mı yapılacak acaba ?

|
    |
    Bahsedilenler: doominsert

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhunn -- 1 Temmuz 2016; 17:54:44 >
    |
    |
    Port muhabbeti fiber için mi geçerli?
    Ttnet in yeni bir oyunu mu?

Hocam kullanıcı eğer adsl kullanıyorsa ve vdsl e geçecekse yeni porta aktarmaları gerekiyor bununda en kolay çözümü ttnet te vdsl müşterisi olup diğerlerine öyle geçmek bu şekilde yine sizin eskiden geçtiğiniz gibi 5-10 dk lık periyot içinde geçiş tamamlanıyor, yok ama sıfırdan turknet e altyapı istenirse bazı bölgelerdeki santraller diğer operatörlerin müşterilerinin işlemini geciktiriyorlarmış.
    |
    |
    umityasar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Müşteri hizmetlerini arıyorum netim çok yavaş diye adamlar bana diyork i bizde herşey normal. Pinge bakıyorum o yüksek çıkıyor diyorlar pinge yapacak brşey yok. Kaç kere arayacam artık gerçekten yapacak birşeyleri yoksa kapatacam bu nedir ya . Bir sayfaya 1 dakikada giriyorum bazen .

|
    |
    Ben de bağlattım. Belgelerin ulaştığı günden 3 gün sonra adsl ışığım yandı ama internet yok hala.

Bu port sıkıntısı yaşayan arkadaşlar, sorun ttnet kaynaklıdır diye tahmin ediyorum. Çomak sokuyor olabilir ttnet.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bu akşam müşteri hizmetlerini aradım ve hattımı resetlediler. 12 mb e kadar hat destekliyormuş reset sonrası 3 mb den 11 e çıktı. Bu kadar farkı ttnet te bile görmemiştim onlar en fazla 6-7 mb veriyordu. Hız problemi yaşayan arkadaşlar teknik birimi arasınlar hattı resetlesinler.
    |
    |
SEO
son dakika
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.