Şimdi Ara

Turk.net den çok memnun kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 3 yıldır Superonline müşterisiydim. Hızım 16mbit e kadar adsl idi. Taahhütüm sona ermek üzere olduğu için müşteri hizmetleri aradı ve 8 mbit hız teklif etti. 16mbit tekrar vermeme bahaneleri ise altyapımın yetersiz olması imiş. Neyse ki tekliflerini kabul etmedim ve teşekkür ederek telefonu kapattım. Türk telekom bölge müdürlüğüne gittim ve daha yüksek hız istedim. Onlar da max olarak 16 mbit verebileceklerini onunda çok sağlıklı olmayacağını ve vdsl vermenin mümkün olmadığını söylediler. Turk.net müşteri hizmetleri ise ısrarla 24mbit e kadar vdsl verebilecekleri söylediler. Özellikle 3-4 farklı aramada hepsi aynı şeyi söylediler. Sonunda internetimi turk.net 'e taşımaya karar verdim. Hızlı bir şekilde internetim'in taşıma işlemleri bitti. 1 hafta adsl olarak kullandım. Dün hızımı 8mbit olarak görünce müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım ve en azından 12mbit olarak yükseltilmesini istedim, telefondaki kişi 24mbit e kadar vdsl almam gerektiğini söyleyip arıza kaydı oluşturdu. Nihayetinde bugün Türk telekom saha görevlisi gelip bağlantımı değiştirdi ve mutlu son 24 mbit e kadar vdsl bağlantım sorunsuz olarak verildi. Buda benim memnuniyetim olarak burada kalsın istedim. Teşekkürler Turk.net.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hipersonic -- 21 Ocak 2017; 22:3:21 >

• önceki hat değerlerinizi atabilir misiniz ?
  • Tuna152 kullanıcısına yanıt
  • Turk.net den çok memnun kaldım
    Benim değerlerde bu şekilde ama hat zayıflaması biraz yüksek gibi vdsl yok buyüzden
  • TürkNet iyidir. Geçtiğimiz günlerde modem 2 gün kapalı durdu bir sorunmu var diye aradı müşteri hizmetleri :)
  • blackcat67 kullanıcısına yanıt
    böyle bir şey oldu mu gerçekten

istanbul da mı oturuyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

böyle bir şey oldu mu gerçekten

istanbul da mı oturuyorsunuz

Konyada oturuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende tahattum bitsin türknete geçecem
  • Bi tek bende sorun var herhalde ayın 3 buyana bi aktif olmadı benden btk havale ettim. pazartesi iple çekiyorum aramadık yer bırakmadın bakalım ne olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.