Şimdi Ara

Turist Ömer Filmleri Nasıl Kayboldu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
4
Favori
7.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RedBearded

Arkadaş açtığım konu ne.. senin derdin ne.. niye gelip konuyu kirletiyorsun ne düşünüyorsan kendi kendine düşün işte.. Gelip buraya konuyla alakasız yorum yapma bidaha.

sanamı sorucam nereye ne yazacağımı, ayrıca sende açığımı denk getirmeye çalışıyorsun attığım mesajlardan
  • afrika prensi mi benzeriydi.burnunu birbirine değdirip sevişiyorlardı falan. yıllar önce tVde görmüştüm. HD restore etseler de izlesek keşke . cilalı ibo ve öztür serengilde hiç gözükmüyora yahu.
  • olağan_şüpheli kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz film Turist Ömer yamyamlar arasında'dır. Bende bu serinin restore edilmesini çok istiyorum hatta diğer sadri alışık filmleride şaka ile karışık, efkarlıyım abiler gibi filmlerde yenilense ama film restore edilme işi çok zor iş.
  • Evet arkadaşlar ben de şimdi ararken farkettim bulamadım bu filmi,
    inşallah bir gün eklenir

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-38C7E608-754C-4B4B-A9C2-5E5418594086 -- 2 Eylül 2014; 0:19:14 >

• ilginç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay be! Bu 2 filmi ilk defa duyuyorum. on numara karakterdir Turist Ömer. Kesinlikle filmleri restorasyonu hakediyor. Ayrıca bahsi geçen filmler kayıpsa yazıklar olsun. Böyle bir sorumsuzluk olamaz. Yuh yani!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turist ömer almanyadayı bende merak ediyorum
    bulan varsa paylaşabilirmi
  • Benimde bulamadığım film var beş kardeştik 1962 yapımı bulan varsa cvp yazarsa sevinirim

• hortlatıcam ama aklıma geldi. turist ömer almanyada filmini bulabilen var mI*

filmi yıllar önce (1992-1993) cine 5 şifreli yayın yaptığı yıllarda ya cine 5 te yada interstar (daha önceki star1 de olabilir) izlemiştim. hatta hitler falan vardı. bir nevi great dictatorün tiye alınmasıydı. hiçbir şekilde bulamadım. arşivinde olan var mı acaba?
  • Hort olucak ama film restore halinde dvd set olarak 5 filmide yeni basildi.

• Sen bir sadri alışıgın vıdeolarını izlede gör kalitesini, ben ağlamam dıyen adamı bıle ağlatır be
  • Ara sıra nostalji olsun diye eski filmlerim izlerim beni taa çocukluğuma götürür. Çocukluğumun o eski amerikan arabaları, biryantinli saçlar, eski evler, eski mekanlar.. ne günlerdi be..
  • Bir hortlatma da ben yapayım bahsettiğiniz sette başlıktaki iki film yok sanırım ben de onları ararken bu başlığ buldum. Acaba nereden bulabileceğimize dair fikri olan var mı ?
  • Turist Ömer Arabistan'da filminin de ses dosyası kaybolmuş galiba. berbat ötesi bir dublajı vardı.
  • doğru söylüyor. ben koleksiyoncuyum. almanya'da ve dümenciler kralı filmleri kayıp. yıllardır arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzun_murat

bi hortlatma da ben yapayım...

http://www.yesilcamevi.com/siyah-beyaz-filmler/turist-omer-dumenciler-krali-(1965)-sadri-alisik-colpan-ilhan-vahi-oz-30997/?PHPSESSID=e97f2cb0477561bfd9db8ab9e65866e6

Hort! devam
    Hocam filmi izlediniz mi çok ilginç valla

• quote:

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

quote:

http://www.yesilcamevi.com/siyah-beyaz-filmler/turist-omer-dumenciler-krali-(1965)-sadri-alisik-colpan-ilhan-vahi-oz-30997/?PHPSESSID=e97f2cb0477561bfd9db8ab9e65866e6

Hort! devam

Hocam siz izledinizmi filmi ? Nasil izleyebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Öztürk Serengil

quote:

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

quote:

Hort! devam

Hocam siz izledinizmi filmi ? Nasil izleyebilirim

Maalesef hocam bende izleyenedim..
    Konuyu gördüm ilginç başlık var ama link vermemişler o sitede

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.