Şimdi Ara

Turist Ömer Filmleri Nasıl Kayboldu? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
4
Favori
7.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dümenciler kralı filmi sonunda bulundu. filmi izledim. kemal sunal'ın en büyük şaban filmiyle aynı. yani aslında en büyük şaban filmi dümenciler kralı'nın vasat bir rebootu. aynı konu olmasına rağmen sadri alışık ve diğer oyuncular, en büyük şaban filmindekilere göre çok üst kademede performans sergiliyorlar. çok güzel bir film
  • quote:

Orijinalden alıntı: boombip

dümenciler kralı filmi sonunda bulundu. filmi izledim. kemal sunal'ın en büyük şaban filmiyle aynı. yani aslında en büyük şaban filmi dümenciler kralı'nın vasat bir rebootu. aynı konu olmasına rağmen sadri alışık ve diğer oyuncular, en büyük şaban filmindekilere göre çok üst kademede performans sergiliyorlar. çok güzel bir film

Hocam acil link bekliyoruz sizden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • premiumbeyin kullanıcısına yanıt
    gugıla yazarsanız çıkıyor zaten. filmi indirmek için ne yapmanız gerektiği de o sitede yazıyor. yasal olaylar yüzünden ve site açısından sıkıntı olmaması için link vermek istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 28 Ekim 2016; 11:40:10 >
  • quote:

gugıla yazarsanız çıkıyor zaten. filmi indirmek için ne yapmanız gerektiği de o sitede yazıyor. yasal olaylar yüzünden ve site açısından sıkıntı olmaması için link vermek istemiyorum.

Hocam seni izlediğin klasik turist ömer filmi . Yani serinin birinci filmi . İnternette izlenebilen filmin ismini turist ömer dümenciler kralı koymuşlar. Yani en büyük şabah filmi ile klasik turist ömer filmi benzer . Dümenciler kralı filminde ise 2 tane turist ömer var . Konusu ayri onun .

• Bu yorumu bilerek mi yazdin? Bu filmde de turist omer zengin bir seyhle karistiriliyor zaten. Bahsettigim film dumenciler krali. Sadece okudugun yoruma dayali kaynaklar uzerinden bilgi vermeye kalkarsan yanlis yaparsin

• quote:

Bu yorumu bilerek mi yazdin? Bu filmde de turist omer zengin bir seyhle karistiriliyor zaten. Bahsettigim film dumenciler krali. Sadece okudugun yoruma dayali kaynaklar uzerinden bilgi vermeye kalkarsan yanlis yaparsin

Akıl verme bana . Ayrica film internette yok . O sitede var sadece . Varsa link yolla izleyelim .

• Sen bu aklinla devam et

• quote:

Sen bu aklinla devam et

Kardeş linki verirmisin

• arşiv yandığı için sadri alışığın 5 filmiyle birlikte bir sürü film yok olmuş. zamanında çok yedek alınmadığı için kurtarılamamış. arabistanda filminin sessiz kopyası yapımcıya verildiği için o sayede kurtulmuş film.bulunabileceğini zannetmiyorum. link mink aramayın boşuna
  • arkadaşlar selam turist ömer almanya'da filmini bende bulamadamım çok aramama rağmen....ama turist ömer dümenciler kralı filmini ise bir arşivciden satın almıştım 50 TL'ye iki sene önce dümenciler kralı elimde mevcut bu filmde turist ömer bir prensle yer değiştiriyor film kısa bir saat on dakka civarındaydı yanlış hatırlamıyorsam
  • Mr.Pacino kullanıcısına yanıt
    Chaplin filmleri olmasa belli dönem kemal sunal filmleri de olmazdı.
  • Demek herkesin ilgisino cekmis ki bu konu acilmis.. su an hababam sinifi olunca ekranda aklima geldi dondur dondur ayni seyleri koymak tamamsa neden turist omer yok ekranda.

• quote:

Orijinalden alıntı: orhan3737

arkadaşlar selam turist ömer almanya'da filmini bende bulamadamım çok aramama rağmen....ama turist ömer dümenciler kralı filmini ise bir arşivciden satın almıştım 50 TL'ye iki sene önce dümenciler kralı elimde mevcut bu filmde turist ömer bir prensle yer değiştiriyor film kısa bir saat on dakka civarındaydı yanlış hatırlamıyorsam
    Bari sen kaybetme hocam.:)
  • Çocukken epey izlerdim güzel filmlerdi cidden.

• orhan3737 O kullanıcısına yanıt
    Bu filmi dijital ortama aktarabilirseniz , çok iyi olur dostum Kaybolma ve yok olma riskine karşı

• Kompiter
    Zıt nedir.
    🤣🤣🤣🤣

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu tarz konularda ilgili filmlerin telif sahipleri ile irtibata geçmekte yarar vardır. Filmi yapan firma/firmalar afişlerde veya filmin içerisinde görülebiliyor.
  • Bu iki filmi de çok merak ediyorum.
    Turist Ömer Almanya da maalesef kayıp.
    Dümenciler kralı filminin linki varsa paylaşan olur mu acaba?

• Bu konu sayesinde bu filmlerden bilgim oldu.Ulaşabileceğim bir yerde yayınlanırsa mutlaka izlerim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr.Pacino kullanıcısına yanıt

Ya peki Buster Keaton?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.