O

Onbaşı
14 Şubat 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar. Anneme şöyle büyük ekranlı, whatsapp kullanılabilecek içinde gereksiz uygulamalar barındırmayan rootu falan kolay bir tablet arıyorum. Acaba yardımcı olabilecek var mı ? Makul fiyatlara bulabileceğim bir model olursa sevinirim. Teşekkürler şimdiden.
Merhaba arkadaşlar ben peyzaj mimarlığı öğrencisiyim ve bölümüm gerekiği Photosop, AutoCAD gibi programları kullanmam gerekiyor. Bende bunun için kendime yeni bir bilgisayar almak istiyorum. Sanırım bu gibi program için ram, ekran kartı ve çözünürlüğü önemli konular. İnternet üzerinde ve çeşitli dükkanlar uzun araştırmalar yaptım fakat bir türlü karar veremedim. En fazla 2100 TL sıfır veya 2. el olacak şekilde bana iyi bir laptop tavsiye edebilir misiniz ?0

Mesela en son :http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-notebook-dizustu-acer-aspire-v3-i7-cok-temiz-32-gb-ram-161182025/detay linkteki bilgisayar dikkatimi çekti. Tabi 2.el konusunda detaylı araştırmak koontrol etmek lazım ama mesela bu bilgisayarın sistemi yeterli midir tavsiye eder misiniz ?
Merhaba arkadaşlar ben az buz bu olaylardan anlıyorumda yani cidden az neyse diyelimki cidden harika bir TVniz var işte 3D FULL HD LED sonylerden biri diğelim. Bütçenizde müsait ve digiturk-d-smart-teledünya nın en yüksek paketlerini alıyorsunuz işte full paketler yani işte maçlar filmler belgeseller
yada dreambox diye bi olay var işte bu konularda kafam karışıyo yardım edebilir misiniz?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 19
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 789 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Taşınabilir Bilgisayarlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.