Şimdi Ara

Tunçmatik kgk yazılım sorunu!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
2
Favori
5.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar geçenlerde yeni bir lcd aldım ve bununla birlikte tunçmatiğin
    1000va kgksını aldım yanında orjinal winpower yazılımı çıkıyor yükledim,
    ama elektrik kesildikten 10 dakika sonra akü daha yarıda olmasına rağmen
    kendini otomatik kapatıyor programdan ayar yapmaya çalışıyorum ayar yeri var
    ama seçenekler açılmıyor kilitli gözüküyor programda yönetici girişi var
    ve şifre istiyor ama hiç bir yerde ne cdsinde ne kullanma klavuzunda
    şifre fln göremedim
    1000 lik almanın ne espirisi kaldı 10 dakikada kapandıktan sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi **achilles** -- 9 Aralık 2006; 0:35:32 >

• kaça aldınız ?
  • 150 ytl kdv dahil hocam...
  • arkadaşlar hiç tunçmatik kgk kullanan yokmu aranızda yada bu programı bi yardımcı olsanız sidede ayar yapmak için şifre fln girmek gerekiyormu yada şifreyi nerden bulucaz? uyuz oldum şu winpower yazılımına nese arkadaşlar yinede sağolun... saygılar
  • bir bileni beklemektense tunçmatik in internet sitesinden telefon numarası bulup onlara sorabilirsin yada email atabilirsin.
  • bende ups servisiyim ama mutlaka kull klavuzunda seri numarası olması lazım.her ihtimale karşı bir de şunu dene 511c1-0100-478df2a
  • arkadaşm sifresi Administrator dur ama ayarlama secenegı yok galiba
  • Ayar seçeneklerinin aktif hale gelmesi için Login olmak gerekiyor Login bölümünde şifre sorar size Fabrikasyon olarak gelen ilk şifre ;" administrator " ' dür. Bununla login olup istediğin her ayarı verirsin (:

Benimde bir sorunum var bende cihazı bugün aldım benim viewpower programı da Ups' i görmüyor :S Win7 kullanıyorum sanırım driver sorunu yarın teknik servisten uygun yazılımı ya da driver ı istiycem bakalım çözmeleri gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: **achilles**

arkadaşlar hiç tunçmatik kgk kullanan yokmu aranızda yada bu programı bi yardımcı olsanız sidede ayar yapmak için şifre fln girmek gerekiyormu yada şifreyi nerden bulucaz? uyuz oldum şu winpower yazılımına nese arkadaşlar yinede sağolun... saygılar

Achilles rumuzlu arkadaşımız 2006 yılında ayrıntılar da benden biraz daha farklı bir sıkıntı yaşamış olsa da, bende biraz daha farklı yazılımı kurma sorunu yaşıyorum. Ortak noktamız ups yazılım programı problemleri.

Yıl olmuş 2016, Tunçmatik' in yazılımında SERİ NO isteme problemi devam ediyor.

Bende "Tunçmatik Digitech Pro 1200 VA" ups var. Tunçmatik web sitesin de "Power Manager II for windows" yazılımı var.
    Yazılımı indirip kurmaya çalıştığım da, Seri No istiyor. Ne garanti belgesinde nede cihazda seri numarası yazmıyor. Yok, yok.
    Cihazın arkasında barkotlu bir etiket var, etiketin altında 12 haneli bir numara var. Acaba ürün seri numarası bu mu dedik, girdik, yine olmadı.
    Seri no olmadan da yazılım kurulmuyor.
    Sırf bu yüzden Tunçmatik' den soğudum.

Ey Tunçmatik, madem ki zorunlu olarak seri no isteyen böyle bir yazılımın var, o zaman ya ups cihazına ya da belgelere seri numarası koyacaksın. Ya da yazılımın dan seri no isteme zorunluluğunu kaldıracaksın.

Tunçmatik firmasının yazılım desteği kötü.

Destek bölümlerine sorunla ilgili e-posta attım, cevap bekliyorum. Pazartesi de telefon açacağım.
    Bakalım ne cevap verecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayamtky -- 17 Eylül 2016; 17:05:22 >

• aynı sorunu ben de yaşıyorum, lite II 1000 va ups aldık, pc ile bağlantı kuramıyor ve yazılımı da seri no olmadan yüklemiyor.
  • Aynı sorunu ben de yaşıodum. Allah denk getirdi hamdolsun.

Power Manager II for windows seri nosudur:
    PM-0ED90-054A0-0DCA0-076E0
    valla sırf bu bilgiyi paylaşmak için kayıt oldum. Umarım faydalı olmuştur.
    seri numara hepsinde oluyor. Denedim.
  • eysariletisim E kullanıcısına yanıt
    üstad, adamın dibisin
    Süpersin. Ben de bugün bu sorunla karşılaştım :) ve sayende hallettim
  • Valla benimde işimi gördü teşekkür etmek istedim.

Tunçmatik almıştım bende ama hiç tavsiye etmiyorum. Bilgisayarı korusun diye aldık ama benim 1000 liralık Power Supply bozdu.

Aküsü çok çabuk ölüyor.
    Sağolasın hocam hala işe yarıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: eysariletisim

Aynı sorunu ben de yaşıodum. Allah denk getirdi hamdolsun.

Power Manager II for windows seri nosudur:
    PM-0ED90-054A0-0DCA0-076E0
    valla sırf bu bilgiyi paylaşmak için kayıt oldum. Umarım faydalı olmuştur.
    seri numara hepsinde oluyor. Denedim.

yazarken hiç umudum yoktu. işe yaradı :)))
    nasıl teşekkür edeceğimi bilemedim valla.
  • İlginç bir biçimde oldu :D

Düzeltme: Programı indirdiğimiz yerde kitapçığı da indirmemiz gerekiyormuş. Kitapçıkta varmış şifre. Silent hill de bile bu kadar zor puzzle yok.
  • Ben tunçmatiğe mail atarak sorunumu çözmüştüm. Yardımcı oluyorlar.
    Böyle adamlara teşekkür etmeden gitmeyin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.