Şimdi Ara

Tunceli yolu tehlikeli mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
20.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şuan erzincandayım yarın elazığa gideceğim.
    Tunceliden gidince yaklaşık 270 km lik yol gideceğim ama tunceli yolunda terör olayları var araçları durduruyorlar deniyor tunceli yolu gerçekten tehlikeli mi?
    Eğer öyleyse yolu uzatıp sivas malatya üzerinden gitmeyi düşünüyorum.
    Siz olsanız nasıl yapardınız?

• Otocar O kullanıcısına yanıt
    O Otocar demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Otocar

Olası bir terör sorunu olacak olsa devletin haberi zaten olur gereken yapılır korkmayın kendi ülkenizdesiniz eğer siz korkarsanız herkes korkar.

O kadar bomba patladı kim istihbarat alıp vatandaşı korudu ? Almanlar uyardı tehlike var diye kendi vatandaşlarını. Her gün en az 8-10 şehit asker-korucu-sivil vatandaş neden ölüyor madem devlet her şeyden haberdar ?

Çocuk masalı bunlar geç bunu, devletin en zayıf olduğu yıllardan geçiyoruz.
    Tunceli'liyim. Surekli gidip geldiğimiz yol. Ama maalesef Pülümür yolunda ne olacağı belli olmuyor. Biz yazın cenaze götürdüğümüzde oradan geçmeden birkaç saat önce araç yakmislardi yolda. Bir şey olmaz dersem yalan söylemiş olabilirim. Dikkatli olmanizda fayda var. O şerefsizler yüzünden rahatça memleketimize gidemiyoruz olacak şey değil.
    quote:

Orijinalden alıntı: ozzyken

o yolu pek bilmiyorum ama 1 hafta önce yaptığım yolculuk geldi aklıma.

kağızman-ağrı yolu.100km kısa diye bilmediğim bir yola girdim.gündüz dağlar arasından geçerken bu kadar tırstığımı hatırlamıyorum.yoldan 1 tane araç bile geçmedi.allahtan sağ salim ağrıya geldim.benim hemen ardımdan tv de izledim 1 asker şehit olmuş kağızmanda.hemde benim geçtiğim güzergaha yakın.aman dikkat yol uzun olsun güvenli olsun.

Alıntıları Göster
    devlet falan hikaye, en fazla gazetede ufak bir köşe haberi olacağın bir ülkede riske girmeye değmez, uzun yoldan git risksiz git
    syrialin kullanıcısına yanıt
    syrialin demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: syrialin

Bu mesaj silindi.
    " Karşımızdaki de insanmışmış. Kimlik kontrolü ile bırakıyormuşmuş. "
    Neyin kafasını yaşıyorsun sen?
    Ağzından çıkanı kulağın duyuyor mu? Ne olduğun belli oldu senin de...

Edit: turbolinea mesajı silmiş. Hakkında tck215'e göre suç duyusunda bulunacağım.
    Sönmeyen Arıza Lambası. kullanıcısına yanıt
    Sönmeyen Arıza Lambası. demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Sönmeyen Arıza Lambası.

" Karşımızdaki de insanmışmış. Kimlik kontrolü ile bırakıyormuşmuş. "
    Neyin kafasını yaşıyorsun sen?
    Ağzından çıkanı kulağın duyuyor mu? Ne olduğun belli oldu senin de...

Edit: turbolinea mesajı silmiş. Hakkında tck215'e göre suç duyusunda bulunacağım.

Alıntıları Göster
    Beyin protez olunca böyle oluyor işte. Normal hiçbir insan eline Keleş alıp kafasına göre uygulama yapmaz. Ayrıca uygulama bir veri tabanı gerektirir. O veri tabanına ulaşacak teçhizat olmadığı zaman polis asker bile uygulama yapmaz. İşte bu da malum terörizmi yapanların da onları terör eylemlerine rağmen masum gören zavallıların da beyinlerinin protez hem de ucuz protez olduğunun kanıtıdır.

Dipnot ; bunun S.A.L. Nin alıntıladığı kişi için yazdım ama alıntıda diğer alıntı çıkmadı.
  • Hava karardıktan sonra tehlikeli.
    Ovacık Hozat yolu riskli.
  • 06 ve 34 plakalı araçlar dikkat çekiyor hayırlı yolculuklar pek sıkıntı olmaz yol boyu güvenlik güçleri mevcut
  • bayramın ilk günü kuzenim erzincan - elazığ gidip geldi günü birlik, 35 plakayla sorun yaşamadı.

sivas malatya çok uzatır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: P1YADE

06 ve 34 plakalı araçlar dikkat çekiyor hayırlı yolculuklar pek sıkıntı olmaz yol boyu güvenlik güçleri mevcut

Benim araç 34 plaka iyice tırstım şimdi.
  • Sivas'tan sonrası Teksas
  • quote:

Orijinalden alıntı: sssemih24

quote:

Orijinalden alıntı: P1YADE

06 ve 34 plakalı araçlar dikkat çekiyor hayırlı yolculuklar pek sıkıntı olmaz yol boyu güvenlik güçleri mevcut

Benim araç 34 plaka iyice tırstım şimdi.

Bir sorun olmaz merak etmeyin sadece dikkat çekiyor araçlar o bölgelerde askerlik yaptım yol emniyetinde 34 - 06 - 35 ne kadar araç varsa çeviriyorduk korkunuz olmasın bir sorun yaşamazsınız
  • Olası bir terör sorunu olacak olsa devletin haberi zaten olur gereken yapılır korkmayın kendi ülkenizdesiniz eğer siz korkarsanız herkes korkar.
  • Ülke bundan daha kötü bir hale gelemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sssemih24

Herkese iyi bayramlar.
    Şuan erzincandayım yarın elazığa gideceğim.
    Tunceliden gidince yaklaşık 270 km lik yol gideceğim ama tunceli yolunda terör olayları var araçları durduruyorlar deniyor tunceli yolu gerçekten tehlikeli mi?
    Eğer öyleyse yolu uzatıp sivas malatya üzerinden gitmeyi düşünüyorum.
    Siz olsanız nasıl yapardınız?

Ben Elazığ a gittim.

Tunceli halkı yada malum orgut kalkıp da size zarar vermez ama her an bi çatışma olursa çatışma arasında kalabilirsiniz

Elazığ da misafir olduğum arkadaşlar Tunceli ye ziyarete gitmişler oralı olduğu için en az 4 defa kimlik kontrolü yapmışlar
  • Pülümür yolu riskli. Günün her saati
  • quote:

Orijinalden alıntı: asbengu

Pülümür yolu riskli. Günün her saati
    yanınıza RPG alın. keleşiniz de hazır olsun.
  • Tunceli merkez-kovancılar arası genellikle güvenli, sorun olmaz inş fakat pülümür-tunceli merkez arası sıkıntılı, bence riske girmeyin, yolunuz uzayıp biraz yorulsanız da kafanız rahat olur..
  • sssemih24 kullanıcısına yanıt
    Elazığ'da çalışıyorum ve Tunceli sınırlarına girmiyorum bile. Sivas Malatya üzerinden gidin, her ay kullandığım güzergah tertemiz.
  • DoctorEconomy kullanıcısına yanıt
    Sivas'tan sonrası iyi. Malatya ve Elazığ halkı çok vatansever insanlar. Her ay gidip geliyorum, Elazığ'da çalışıyorum sevdiğim şehirler. Elazığ'dan sonrası büyük sıkıntı ama. Diyarbakır olsun, Bingöl olsun.
  • Bende Elazigdan yeni geldim. Risklerden biride su hocam belli bir mesafe gittikten sonra asker catisma varsa yol kapali diyip geri dondurebiliyor. Ama yolun gercekten kisa olduguda bir gercek.
  • Bende şu an erzincandayım. Sürekli Tunceli yolunu kullanıyorum. Sabah 10 ile akşam 4 arası kullanın yolu. Daha erken yada geç kalmayın. Allahın izniyle hiç bişey olmaz.
  • Ne olur ne olmaz uzun olsun saglam olsun yolun.
  • quote:

Olası bir terör sorunu olacak olsa devletin haberi zaten olur gereken yapılır korkmayın kendi ülkenizdesiniz eğer siz korkarsanız herkes korkar.

O kadar bomba patladı kim istihbarat alıp vatandaşı korudu ? Almanlar uyardı tehlike var diye kendi vatandaşlarını. Her gün en az 8-10 şehit asker-korucu-sivil vatandaş neden ölüyor madem devlet her şeyden haberdar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baba0392 -- 19 Eylül 2016; 12:09:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baba0392

quote:

Alıntıları Göster
    o yolu pek bilmiyorum ama 1 hafta önce yaptığım yolculuk geldi aklıma.

kağızman-ağrı yolu.100km kısa diye bilmediğim bir yola girdim.gündüz dağlar arasından geçerken bu kadar tırstığımı hatırlamıyorum.yoldan 1 tane araç bile geçmedi.allahtan sağ salim ağrıya geldim.benim hemen ardımdan tv de izledim 1 asker şehit olmuş kağızmanda.hemde benim geçtiğim güzergaha yakın.aman dikkat yol uzun olsun güvenli olsun.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.