Şimdi Ara

Tunceli yolu tehlikeli mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
21.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • devlet falan hikaye, en fazla gazetede ufak bir köşe haberi olacağın bir ülkede riske girmeye değmez, uzun yoldan git risksiz git
  • Tunceli'liyim. Surekli gidip geldiğimiz yol. Ama maalesef Pülümür yolunda ne olacağı belli olmuyor. Biz yazın cenaze götürdüğümüzde oradan geçmeden birkaç saat önce araç yakmislardi yolda. Bir şey olmaz dersem yalan söylemiş olabilirim. Dikkatli olmanizda fayda var. O şerefsizler yüzünden rahatça memleketimize gidemiyoruz olacak şey değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbolinea

Herkes tırsmış. Fakat sunu unutmayın ki karsinizdaki de insan. Kurtlerle yıllardan beri yasıyoruz. Böyle Bi olayla karsılasırsanız kacmayın. Aracımız özel ise kimlik kontrolü yapıp bırakıyolar

Millet canını yolda bulmuyo bu şerefsizler acil yardım çağrısına giden afad arabasını yakan karaktersizler kusura bakmayın
  • Ben olsam uzun temiz olanı seçerim
    Devlet vatandaşını korumuyorsa kendi güvenliğini kendin alacaksın

• beyaz toros bulun. birde kirli sakal olsun tipte biraz yamuksa birsey olmaz hocam

• şindi güvenli denir güvensiz olur. Özellikle Polis, asker, asker yakını, polis yakını, kaymakamlık ve valilik personeli ve kamuda önemli görevde iseniz bu yola pek çıkmayın örgüt son çırpınışlarını yaşadığı için kaçırma eylemi yapabilirler hain örgüt yol kesme yaptığı zaman sizi yine sosyal medyanızdan paylaşımlarınızdan ne iş yaptınızı anlıyor o nedenle güvenli olsun uzak olsun geçen yıl Gümüşhaneli öğretmeni nasıl katlettiklerini unutmayın hemen 2017 yılında oldu bu olay Pülümürde bu örgüt kansız bir örgüt
  • Ön cam dahil 3 numara filmli araç şart birde silah bulundurun

• Gidemediğim yer senin değildir. Yazık, şu sorudan ben utandım...

• quote:

Orijinalden alıntı: syrialin

Bu mesaj silindi.
    " Karşımızdaki de insanmışmış. Kimlik kontrolü ile bırakıyormuşmuş. "
    Neyin kafasını yaşıyorsun sen?
    Ağzından çıkanı kulağın duyuyor mu? Ne olduğun belli oldu senin de...

Edit: turbolinea mesajı silmiş. Hakkında tck215'e göre suç duyusunda bulunacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sönmeyen Arıza Lambası. -- 15 Temmuz 2018; 21:3:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sönmeyen Arıza Lambası.

Edit: turbolinea mesajı silmiş. Hakkında tck215'e göre suç duyusunda bulunacağım.

Alıntıları Göster
    noluyor sana çocuk herkese trip atıyosun

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

noluyor sana çocuk herkese trip atıyosun

Alıntıları Göster
    Alıntıladığım mesajdaki olayı kavrayamadığınız için üzgünüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sönmeyen Arıza Lambası.

Alıntıları Göster
    Beyin protez olunca böyle oluyor işte. Normal hiçbir insan eline Keleş alıp kafasına göre uygulama yapmaz. Ayrıca uygulama bir veri tabanı gerektirir. O veri tabanına ulaşacak teçhizat olmadığı zaman polis asker bile uygulama yapmaz. İşte bu da malum terörizmi yapanların da onları terör eylemlerine rağmen masum gören zavallıların da beyinlerinin protez hem de ucuz protez olduğunun kanıtıdır.

Dipnot ; bunun S.A.L. Nin alıntıladığı kişi için yazdım ama alıntıda diğer alıntı çıkmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etusch -- 15 Temmuz 2018; 23:17:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: etusch

Beyin protez olunca böyle oluyor işte. Normal hiçbir insan eline Keleş alıp kafasına göre uygulama yapmaz. Ayrıca uygulama bir veri tabanı gerektirir. O veri tabanına ulaşacak teçhizat olmadığı zaman polis asker bile uygulama yapmaz. İşte bu da malum terörizmi yapanların da onları terör eylemlerine rağmen masum gören zavallıların da beyinlerinin protez hem de ucuz protez olduğunun kanıtıdır.

Dipnot ; bunun S.A.L. Nin alıntıladığı kişi için yazdım ama alıntıda diğer alıntı çıkmadı.

Alıntıları Göster
    Elinize ağzınıza sağlık. Saygılar...

• Haftaya bu yoldan geçeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

Haftaya bu yoldan geçeceğim
    yolculuk nereye
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

yolculuk nereye

Alıntıları Göster
    Tunceli merkez 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

Tunceli merkez 😊

Alıntıları Göster
    hayırlı yolculuklar

izlenimlerinizi paylaşırsınız

• Tunceli yolu gayet prestijli bir yoldur,hatta bazı aston mastin sürücülerinin martinisi elinde yolun keyfini sürdükleri ara sıra duyulan şeylerdir.Korkmadan cam pencere açık cümbüş içinde gidebilirsiniz korkunuz olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertug0 -- 19 Temmuz 2018; 20:8:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

hayırlı yolculuklar

izlenimlerinizi paylaşırsınız

Alıntıları Göster
    Tabii ki

• Herkese merhaba.İstanbul-Tunceli rotası için 28.07.2018 tarihinde bu yolu kullandım. Şunu belirtmeliyim ki yolun mıcırlı olması ve üzerine zift dökülmesi(öyle sanıyorum, araçta hiç zift yoktu ama) hiçbir problem ile karşılaşmadım. Yolun henüz başında bayağı bayağı dağ tırmanıyorsunuz. Sonrası ise genelde iniş ve rahat. Erzincan’dan çıkıp bu yola girdiğimizde manzara birden değişiyor. Doğa süper. Her yerden buz gibi su çıkıyor. Acelem olmasa arabayı çekip 2 saat kafa dinlemeyi düşündüm. He, yazın oralardan geçerken gurbetçilere dikkat edin. Heryerde mi böyle bu adamlar bilmiyorum ama yolun Kutudere diye noktası var, bilen bilir. Su kenarları tıklım tıklım. Plaj gibi. İşte öyle yoğun bir noktada dörtlüleri yakıp sağa yanaşayım dedim. Yabancı plakalı bir BMW minnacık aradan belki de 100 km ye yakın bir hızla geçti. Araba neyse, orada millet karşıdan karşıya geçiyor. Restoran yolun diğer tarafında olduğundan. Durum bu şekilde. Şu anda hiçbir problem yok. He son olarak, olaylar bittiğinden (bana göre ve çok memnunum) ağır vasıtalar burayı kullanmaya başladı. Özellikle haddinden fazla tonajlı kamyon ve TIR lara dikkat edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazloo -- 30 Temmuz 2018; 20:54:20 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.