Şimdi Ara

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI (889. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
30.162
Cevap
686
Favori
1.819.567
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 887888889890891
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Büyük bir ihtimalle Sakarya'ya yakın bir ilde ikamet ediyorsunuz ve o bölgenin ana posta toplama merkezi orası.
    Bugün veya yarın bulunduğunuz şehire geçer kargonuz.
  • merhaba,

16.11'de çin'den yola çıkan kargom hâlâ ulaşmış değil ve aliexpress'teki korumanın bitmesine 7 gün kaldı. pazar günü falan dispute açsam mı? ne dersiniz?

• ulen tanesi 2 dolardan coil aldım elektronik sigaraya 1 ay oldu hale gelmedi 20 lira vermek koyuyo burda . yafs koyunlar sağolsun.
  • kotkas kullanıcısına yanıt
    Hangi şehirdesiniz?
  • kiwi21 kullanıcısına yanıt
    Koruma süresini uzatın. yurtdışı tatile girdi ve ayrıca malezya post çok gecikmeler oluyor sadece sizinki değil genel bir sıkıntı ve yoğunluk var yılbaşı dolayısıyla. Dispute açmadan önce satıcı ile irtibata geçip durumu söyleyin, büyük ihtimalle süreyi uzatacaklardır. Yeni yılda gelir gönderiniz.
  • u9ur10 U kullanıcısına yanıt
    Takipsiz ise hiç gelmeme durumu da var.
  • aliexpress bu sene kanser etti beni.11.11 de bir daha sipariş vermeyeceğim.
  • Karabük hocam
  • FasTBoY kullanıcısına yanıt
    peki bir sorum daha var burda ya da e devlette sorgulattığımda bu sonucu veriyor ama ptt nin mobil uygulamasında sorgulattığımda torbaya eklendi gibi bi şey çıkıyor karşıma 25 inde. bir sorun yoktur de mi
  • China post ordinary small packet plus ile satıcının ayın 17 sinde gönderdiği kargom bugün geldi.10 günde gelmesine şaşırdım. 3 kargom daha var ve gelen kargodan 1 hafta önce almıştım onları ancak hala haber yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koruma sürelerine extra 45 er gün ekleyin.. Ürünler er yada geç geliyor endişe etmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: harya

quote:

Orijinalden alıntı: sanex

Chinapost bekleyenler en altta daha önce paylaşmıştım kargo durumunu, bugünde yeni bir ilerleme var, bilginize..

eski mesaj
    39 gündür bende bekliyorum !!

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=122744946

hocam kulladığınız programın adı nedir valla paylaşırsanız güzel olur

Dün (26.12.2016 ) giriş yapan kargom, bugün ( 27.12.2016 ) sabah teslim aldım. Şuna dikkat ettim, işleme alınınca sanki hızlı bir şekilde teslim ediliyor gibi geldi bana ( yer istanbul ) bu kadar hızlı paket teslimi olmamıştı. Kalan 1 paketim var, artık darısı başınıza..

• sanex S kullanıcısına yanıt
    Gümrükten çıktımı ptt çok hızlı teslim ediyor ama gümrükten nezaman çıkacağı belli olmuyor hiç.
  • 7 aralık çıkışlı kanada post geldi bugun. postnl den ses yok
  • EMS China Post, Malezya Post hala tr girişi yok :(

• cagriklm06 kullanıcısına yanıt
    Çıkış tarihine bakarmısın satıcı zamanında işleme almış 15.11.2016 da bende 27.12.2016 da teslim aldım
  • kotkas kullanıcısına yanıt
    İlk 3 hareketi aynı olan paketim var yani 23 ünde ilk işlem gördü 26 sında çıkış yaptı ama hala Türkiye ye gelmedi benim. Benim adres Sakarya torbalar karışmasın sizinkini bana yollamasınlar Çok tuhaf gerçekten aynı anda işlem görmüş ama benimki daha girmedi Türkiye'ye

• harya H kullanıcısına yanıt
    kagıt geldi ve ürün geri gitmiş
  • RoyalWatch55 R kullanıcısına yanıt
    Niye geri gitmiş yasaklı ürün mü vardı içinde.
  • Averell Dalton kullanıcısına yanıt
    Yok be hocam karabük merkeze geldi benimki şu an zimmet alındı yazıyor

• 
Sayfa: önceki 887888889890891
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.