Şimdi Ara

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI (890. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.146
Cevap
686
Favori
1.819.104
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 888889890891892
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    akıllı saat vardı evet yasaklı fakat bundan öncekilerin hepsi sorunsuz geçmişti dispute actım bakalım gerisi nasıl işler bilmiyorum.
  • RoyalWatch55 R kullanıcısına yanıt
    Kötü olmuş ta yapacak birşey yok geri gidiyorsa.
    X-ray tarama sistemi kötü oldu, hicbir şey gözden kaçmıyor.
  • Arkadaşlar FedEx ile gelecek 300 pound tutan ürünün akıbeti ne olur acaba. %20 gümrük vergisi harici ne kadar kendileri ücret ister ve bunu online ödeyerek işleme devam edebilir miyiz. Demek istediğim ürün geldi, ben istedikleri vergi vs parayı havale ettim ve kargo süreci devam ederek herhangi bir yere gitmek durumunda kalmadan tarafıma ulaşması.

Durun acil o nedenle bilgili arkadaşlar yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihgh3 -- 27 Aralık 2016; 15:21:36 >
  • developer67 D kullanıcısına yanıt
    aman önemli değil hiç kafaya takmadım disputeyi zararsız veya az zararla halledersem iyi bile oldu (suanlık)
  • developer67 D kullanıcısına yanıt
    Geçen 2 hafta önce 3 adet Çin'den paketim geldi. Paketler bayağı büyük ve içindekiler metal içeriyor. Kesin gümrüğe takılır dedim. Hiçbiri gümrük kontrolune girmedi. Hatta bir hafta PTT de köy dağıtımını bekledi ve PTT çalışanları merak etmiş içindekini. Takılıp takılmaması biraz da şans yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14.11 de Almanya'dan ürün sipariş ettim.
    Deutsche Post ile gelecek.
    Ürünlerin çıkışı yapılmış olarak görünüyor ancak hala ülkeye bir giriş yok.
    Var mı benzeri bir problem yaşayan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuthlessRiu

14.11 de Almanya'dan ürün sipariş ettim.
    Deutsche Post ile gelecek.
    Ürünlerin çıkışı yapılmış olarak görünüyor ancak hala ülkeye bir giriş yok.
    Var mı benzeri bir problem yaşayan?

Benim iki adet kargom var ama Almanya dan değil.

EMS Post china 12.11 siparis 21.11 EDi-Received daha TR ye girmedi (44 gün).
    Malezya Post 11.11 siparis 24.11 EDi-Received daha TR ye girmedi. (45 gün).
  • selamlar

aliexpressten bir navigasyon almıştım, dün bir kağıt geldi ürününüz gümrükte7 gün için bizzat gelip almanız gerekir diye. benim şimdi ekstra para mı ödemem gerekecek? Ödemezsem ne olur, ürün iade olur da ben paramı geri alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemr

selamlar

aliexpressten bir navigasyon almıştım, dün bir kağıt geldi ürününüz gümrükte7 gün için bizzat gelip almanız gerekir diye. benim şimdi ekstra para mı ödemem gerekecek? Ödemezsem ne olur, ürün iade olur da ben paramı geri alabilir miyim?

Büyük ihtimalle vergi çıkmıştır.
    PTT kargo takipten sorgularsanız, ödeyeceğiniz vergi miktarını görebilirsiniz.
    Ekte daha önce vergi ödediğim bir kargonun remi mevcut.
    Kargoyu teslim almazsanız, satıcıya geri gider.
    Parayı geri alıp almama konusunda satıcı ile görüşmeniz gerekir.

• Nihayet kargolarımdan en azından 2 tanesi yurda girmiş gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lodlod -- 27 Aralık 2016; 18:29:54 >
  • Arkadaşlar avusturyadan bi yakınım kargo yolladı ama takip kodu vermemişler. Elimde doğal olarak sadece gönderici ismi ve alıcı ismi mevcut. Bu konularla ilgili bilgi alabileceğim bi numara veya yardım edebilecek varmı bilgi sahibi ?
  • RoyalWatch55 R kullanıcısına yanıt
    Sim takılan modelmiydi?
    Mi band filan geçiyor olması lazım
    Bende id107 aldım inşallah geri dönmez.

• ürünler istanbul gümrükte bekliyor olmalı tahminimce..

bir arkadaşta arayıp sonucu yazmıştı..
    bu hafta ve önümüzdeki hafta birçok ürün gümrükten geçer..

3 chinapost
    1 post nl
    1 takıpsız takıplı ucretı odemıstım takıpsız gondermıs

2 si izmire geldi
  • Baris4hin kullanıcısına yanıt
    Takip numarası olmadan hiçbir işlem yapmıyorlar

• aztechsnk kullanıcısına yanıt
    evet ama simkartli olsada yinede geciyordu bu böyle oldu. sizinki geçer onlarda sorun olmaz.

• kotkas kullanıcısına yanıt
    Tamam işte Sakarya'dan oraya gidecektir.
  • 11.11 den verdiğim siparişlerin hiçbiri gelmedi hatta takipliler de var aynı yazılarda takılıp kaldı, ürün yurddisina sevk edilmiştir ,gelmez mı bunlar artık ya?

• Dediğiniz gibi oldu hocam zimmet alındı yazıyordu karabük merkezde kendim gidip aldım bu gün kargomu
  • Benim postnl kargomda ortalarda yok hala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albinohastasizenci -- 27 Aralık 2016; 22:59:48 >
  • sanırım 30 aralıkta dağıtıma çıkacak bekleyeceksiniz. Henüz şubeye ulaşmamıştır.
  • 
Sayfa: önceki 888889890891892
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.