Şimdi Ara

tüm charlarda paragon 100

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: his1907

agir issiz

+99

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok zenginmiş :)
  • Hasta
  • quote:

Orijinalden alıntı: fahrettin75

çok zenginmiş :)

Adam bütün parayı iteme yatırmış... yazık olmuş yüzleyince :D
  • no lifer
  • biri şuna iş bulsun
  • gerçekten işsiz insanın işi.

Akrabadan 2.000 borç alıp Dershaneye gir. KPSS sınavına çalışsın. Memur olunca tek ödemeyle geri ödersiniz
    Hem işin olur hem paran olur
  • İnsanoğlunun azmini hayretle izliyoruz
  • adam 100 paragonu 280 saatte kasmıştı profilinden bakmıştım kasarken daha tamamlayamamıştı her classta sadece 3 tane 100ü vardı yabancı birisi bu. 100ü kasmak için 280 saatini kullandıysa o kadar da işsiz olmasa gerek sonuçta o lvldeki çoğu kişi 1000 saat civarlarında toplam online süresi olan kişilerdir. adam sadece verimli kasmış boş boş gezmemiş helal
  • çok ilginç ben tek wizardı 100e kasıcam diye bir yerlerim düşüyor :D tek 100 bana yeter de arkadaşı tebrik etmek lazım :D
  • Dün public te bi barbar vardı adam devamlı berserk modunda 4 nala gidiyordu.Geçtiği yerde yaratık kalmıyor ve elitleri 3-5 sn de kesiyordu.Öyle bir kasma ile 1 ayda veya daha kısa sürede 100 pl olmak mümkündür diye tahmin ediyorum.Örnekteki elemana gelirsek abartmış resmen
  • Bu hesap ne kadara satılır acaba satılacak olsa?)
  • Ruhunu Diablo'ya teslim etmiş.
  • çok da zaman harcamamış. Ben eu.battle.net forumunda konusunu da okumuştum.
    hatta linkte vereyim: http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/6493859978

Adam sadeve lvl ile uğraşmış. Bizim gibi oyunda 700 saat, AH'de 1000 saat geçirmemiş.
    Helal olsun demiştim ilk gördüüğümde.
  • hepsini alkaizer mp0 run da yapmış.ya Allah aşkına bendemi sorun var bu ve bunun gib adamlardamı? alkaizer run ı 2. defa atmak istediğimde esnemeye başlamış oluyorum.sıkıntıdan bırakıyorum...harbiden ağır işsiz adamın yapacağı şeyler bunlar.
  • Ben aylardır oyunu açmıyorum millet neler yapıyor
  • adama işsiz diyenler belliki gün içinde hangi oyun olursa olsun yarım veya bir saat oyun oynayıp kapatıyorlar pc yi...

yine adama ağır işsiz diyenlerin oyun haricinde face veya twit ile de hiç işleri olmaz..
  • İŞSİZ
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.