Şimdi Ara

Tüm Apple Modelleri Sipariş ve Stok Takip- 14 Serisi için Ön Sipariş Başladı [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.168
Cevap
98
Favori
302.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Iphone 13

16-23 KASIM TARİHLİ SİPRAİŞLER GÖNDERİLDİ.

Iphone 13 Pro

18-25 KASIM TARİHLİ SİPARİŞLER GÖNDERİLMEYE BAŞLANDI.

Iphone 13 Pro Max

8-25 KASIM TARİHLİ SİPARİŞLER GÖNDERİLDİ

19-26 KASIM TARİHİ OLAN SİPRAİŞLERİN BİR KISMI GÖNDERİLMEYE BAŞLANDI.

En son güncel arkadaşlarımızın gönderilerine göre gönderim tarihlerinin aralığı. Diğer Apple ürünleriyle ilgili bilgiler ilk mesajda mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |DL| -- 17 Kasım 2021; 10:26:4 >
  • 18 Ekim MBP lansman gününün öğleni almıştım. Bugün yollar diye düşünüyorum 📱 🤘🏻

3 kılıf, bi 20w’lık apple şarj, ekran koruma ile doğacak bebeye alınan bezler, kıyafet gibi odasında hazır ve nazır bekliyor “my precioouusss”ımı 😁

Tüm Apple Modelleri Sipariş ve Stok Takip- 14 Serisi için Ön Sipariş Başladı [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tylerdurdenxxx -- 17 Kasım 2021; 10:32:1 >
  • Apple günü gelen siparişleri erteliyor diye duymuştum bu gonderilenleri görmek iyi geldi 10 Kasım'da siparis verdim ümidi kesmiştim ben 2 ay bekletir siparişi iptal etmek zorunda bırakırlar diye. Piyasada bu kadar yuksek fiyatta satılırken Apple ın bu fiyatlarda satışa devam etmesi şaşırtıcı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HITCHER kullanıcısına yanıt

Merak edenler için bilgi veriyorum, pazartesi günü apple tarafından gönderildi durumuna geçti siparişim, ups den kontrol ettiğimde pazartesi akşam ups ye teslim edilmiş olarak görüntülendi. Salı sabahı ups ye baktığım zaman ankara'ya vardığını gördüm, umutlandım hemen "e iyi ankaraya geldiyse bugün dağıtırlar en kötü yarın" diye düşündüm. Salı akşamı olduğunda UPS durum güncellemesi yaptı ve Paket ileriki bir teslimat tarihi için yeniden planlandı şeklinde bir duruma geçti. UPS çok rezil bir firma bu konuda, sipariş eline geçmiş ama APPLE tarafından bildirilen teslim tarihi 18 kasım olduğu için illaki o tarihi bekleyip o tarihte teslim edecek gibi görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tylerdurdenxxx

18 Ekim MBP lansman gününün öğleni almıştım. Bugün yollar diye düşünüyorum 📱 🤘🏻

3 kılıf, bi 20w’lık apple şarj, ekran koruma ile doğacak bebeye alınan bezler, kıyafet gibi odasında hazır ve nazır bekliyor “my precioouusss”ımı 😁

Hocam hayırlı olsun. Gönderilmeye hazırlanıyor aşamasından, gönderildi kısmına genelde 24 dolmadan geçiyor. İyi günlerde kullanın.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Darısı bekleyenlere..

Tüm Apple Modelleri Sipariş ve Stok Takip- 14 Serisi için Ön Sipariş Başladı [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: HITCHER

Merak edenler için bilgi veriyorum, pazartesi günü apple tarafından gönderildi durumuna geçti siparişim, ups den kontrol ettiğimde pazartesi akşam ups ye teslim edilmiş olarak görüntülendi. Salı sabahı ups ye baktığım zaman ankara'ya vardığını gördüm, umutlandım hemen "e iyi ankaraya geldiyse bugün dağıtırlar en kötü yarın" diye düşündüm. Salı akşamı olduğunda UPS durum güncellemesi yaptı ve Paket ileriki bir teslimat tarihi için yeniden planlandı şeklinde bir duruma geçti. UPS çok rezil bir firma bu konuda, sipariş eline geçmiş ama APPLE tarafından bildirilen teslim tarihi 18 kasım olduğu için illaki o tarihi bekleyip o tarihte teslim edecek gibi görünüyor.

Hocam maalesef ups şaşırtmıyor. Ben de Ankara’dayım duyunca üzüldüm biraz. Umarım en kısa zamanda elinize ulaşır.

• |DL| kullanıcısına yanıt

teşekkürler… ☺️

bu senaryo bize stoğu bulunan ürünleri imkan varsa, marka Türkiye’de ise, direk üreticisi harici başka bir yerden almama konusundan güzel bir ders oldu. 🤝

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tylerdurdenxxx -- 17 Kasım 2021; 10:44:40 >
  • Aralık ortası teslimat tarihlilere bu konu iyi gelmiyor Tüm Apple Modelleri Sipariş ve Stok Takip- 14 Serisi için Ön Sipariş Başladı [ANA KONU]  Gözünüz aydın sağlıkla kullanın....

• Gönderime hazırlanıyor kısmına geçmeden adres güncelleyebiliyor muyuz? Bir sıkıntı olur mu acaba?

• icagan İ kullanıcısına yanıt

bireysel tecrübemi anlatayım, muğla’da yaşadığım için ben de birçok kişi gibi mahalle sıkıntısı yaşadım, başka mahalle seçip telefonla düzelttirdim. Telefondaki yetkili “dağıtıma çıktıktan sonra dahi” adres güncellemesi yapabildiklerini söylemişti. Tabii Erzurum’a gidecek diye dağıtıma çıkan telefonu Tekirdağ’a getirmek değil de (o da oluyor da aynı yolu bi de geri döneceği teslimat dramatik uzuyor), aynı ilin farklı ilçeleri, daha küçük alt kırılımları gibi… bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tylerdurdenxxx -- 17 Kasım 2021; 10:59:48 >
  • 17 Ekim tarihli siparişimi göndermişler bu sabah. Darısı tüm bekleyenlerin başına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _BLooDLiNe_ -- 17 Kasım 2021; 10:58:56 >
  • Tüm Apple Modelleri Sipariş ve Stok Takip- 14 Serisi için Ön Sipariş Başladı [ANA KONU]

Bekliyoruz bu düz 13 ler neden gönderilmiyor ya 😔

• yekilord kullanıcısına yanıt

sizin sipariş tarihiniz ile bugün yola çıkacakların sipariş tarihi arasında 1 hafta var ama… teslimat tarihlerimizin aynı olması aklınızı karıştırmasın, ben muğladayım diye +1 hafta koyarak tarihi veriyor. oysaki sipariş tarihim 18 Ekim. sizinki de en geç pazartesi aksiyon alır…

• sabah 7.30'da bu güzel haber ile uyandım. 18 ekimde sipariş etmiştim.

• tylerdurdenxxx kullanıcısına yanıt

Ben de çanakkale ezinedeyim o yüzden ümitliyim aslında biraz

• |DL| kullanıcısına yanıt
    13 konusunda, Ankara'da oturan biri gönderildikten sonra ertesi gün eline ulaştığını yazmıştı. Ben de Ankaradayım, iyi düşünmek istiyorum ...

• Serdaralpyigit kullanıcısına yanıt
    Demek ki tam 1 ayda gönderiyorlar stoklarda hala bir gelişme yok sıra mantığıyla geliyor

• Herkese selam, bu sabah itibarı ile 16 Ekim'de sipariş verdiğim telefonumu kargoya verdiler, tahmini teslim aralığı 18/25 Kasım tarihleriydi. Kargodan sonra zam gelmeden bir de laptop alayım dedim, özel konfigürasyon ile tahmini teslim tarihi 17/24 Aralık, ilgilenenlere duyurulur.Tüm Apple Modelleri Sipariş ve Stok Takip- 14 Serisi için Ön Sipariş Başladı [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.