Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

TTNet TİVİBU EV [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
4.662
Cevap
54
Favori
347.850
Tıklama
Giriş
    12111 Mesaj
    Haziran ayında umarım platformda gelişme görürüz.
    |
    |

Sabah insana huzur veren deniz gece ürkütür bakınca gerçek işte öyle.
  • Yüzbaşı
    254 Mesaj
    Tivibu'suz Ev Kalmasın kampanyası ile IPTV aldım ama çok boş inanılmaz. 35 Mbps internet ile de mozaiklenme cabası

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    6161 Mesaj

aman hocam tivibu iptv hiç kullanma hem görüntüsü düşük hem donuyor inan bir buçuk yıl çektim, kaç kere mh aradım hiç sonuç alamadım işte diyorsun ayda 5.90 tl veririm seyrederim diye bir bakıyorsun bir saat içinde en az on kere donuyor elinde kumanda kanal dondu bir ileri bir yap düzeliyor sanıyorsun insanı kahrediyor tam bir buçul sene tivibu go sabrede sabrede izledim hadi normal tivibu alayım diyorsun hızım 10mbps olmaz diyorlar neymiş 14mbps olacakmış 9mbps veya 10mbps donuyormuş hadi deyip tivibu go devam ediyorsun neyse aralık ayında resmen tivibu go beni kanser etti medimarkette çalışan arkadaşım var durumu anlattım bana ilk sorusu hızın ne dedi en az 8-9 bazen 10mbps hız alıyorum genel hızım 8.65mbps çıkıyor dedim içerden bana apple tv getirdi git bunu kur çok basit hdmi kablon varmı var dedim tamam dedim hemen eve gittim çabucak kuruldu app storenin içinde turkcell tv kurdum cepteki şifreyi girince bütün kanallar açıldı inan altı ay oldu ne donma ne takıılma ayrıca 24 saat geriye dönük seyretme ve yayınlar full hd ayrıca apple tv 4k hdr olduğundan yazılımsal olarak çok net görüntü alıyorum ayrıca turkcell tv aylık hiç para ödemedim....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    teknoloji41 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    87 Mesaj
    Arkadaşlar, tivibu uyduya sanırım CBC SPORT ve IDMAN AZERBAYCAN kanalları eklenmiş. TivibuGO'ya da geldi mi bu kanallar? Rica etsem TivibuGO kullananlar bakıp yorum atabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Tivibu go ve tivibu uydu da cbc sport ve idman tv yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quaresma. -- 5 Haziran 2019; 14:57:11 >
    |
    |
    YuTo_49 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

CBC Sport ve İdman TV isimli kanalların Türkiye'de yayın yapması yasak. Kanallar beİN Sports kanalının yayınladığı çoğu maçları yayınlıyor. Bu yüzden hiçbir platforma gelemez.

İnternet'de ki kanal listesin'de de gözükmüyor.
    Bilgiyi size kim verdi?

|
    |

Facebook'ta söylenti olarak kulağıma gelmişti bilgi.
    İyi güzel diyorsunuz ama Uefa, Şampiyonlar ligi gibi bein sportsun yayınladığı maçların sahibi sanki bein sports mu? Maçların yayın hakkını idman tv ve cbc sport da almışsa buna bein sports nasıl karışabiliyor? Neden yayın yapamaz veya platforma gelemezler? Bu çok saçma.

|
    |
    ArifBey38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

beİN Sports'un Türkiye'de ki UEFA Hakları sadece beİN Grubu'na ait ve beİN Grubu başka kanallara Türkiye hakkını vermiyor.

Bu yüzden hiçbir platform'a gelemez.
    Facebook sayfasını özelden yollar mısın?

|
    |

Grup gönderisi linki:https://facebook.com/groups/1055904517794906?view=permalink&id=2403017836416894

|
    |

Gördüğünüz gibi, NBA TV kapalı fakat Tivibu spor 2 ve 3 açık.

|
    |

• Yarbay
    6241 Mesaj
    tivibu ev 5 gn sonra taahüt bitiyor iptal etmek için ne yapmam lazım yani cihazı teslim etmek için gitmem gerekiyormu yoksa kargo falan oluyormu
    |
    |

|| Lenovo Legion Y520 || Huawei P10 Lite || LG 43UF7787 || Asus RT-N12 Plus || iPad Mini 5 WI-FI ||

''Yarım kalan bir hikayeyiz artık seninle, ayrı yollara yürüyoruz hayat bu. Serseri bir rüzgar gibi estin sen şimdi uzaklara. Ben göğsümde solgun bir gülle yaşarım yıllarca, Yaşamaksa bu! Ayrı akşamlara yatıp ayrı sabahlara uyanırız bundan sonra, hataları aşk sanıp başka tenlerde avunuruz boşuna. Ve gizli gizli yaralanırız. Şunu bil ki daima en güzel yeri hatırana saklarım talan olmuş gönül bahçemde. Saçlarımda tel tel hüzünlerle, gözlerimde azalan güneşlerle, ben hep seni beklerim bu şehirde. Bir gün dönersin diye..''
  • Yüzbaşı
    643 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Uydunun seç izle menüsüne güncelleme gelmiş mükemmel olmuş artık altyazıları açabiliyoruz. Çok daha hızlı çalışıyor arayüz yenilenmiş..
    bende hala sadece turkce dublaj var alt yazi ve orjnal dil yok

Orijinalden alıntı: ali beyendi

bende hala sadece turkce dublaj var alt yazi ve orjnal dil yok

Alıntıları Göster
    Ayarlardan kutunuzun yazılımını güncelleyin lütfen. Yeni arayüz gelecektir muhtemelen.

|| Lenovo Legion Y520 || Huawei P10 Lite || LG 43UF7787 || Asus RT-N12 Plus || iPad Mini 5 WI-FI ||

''Yarım kalan bir hikayeyiz artık seninle, ayrı yollara yürüyoruz hayat bu. Serseri bir rüzgar gibi estin sen şimdi uzaklara. Ben göğsümde solgun bir gülle yaşarım yıllarca, Yaşamaksa bu! Ayrı akşamlara yatıp ayrı sabahlara uyanırız bundan sonra, hataları aşk sanıp başka tenlerde avunuruz boşuna. Ve gizli gizli yaralanırız. Şunu bil ki daima en güzel yeri hatırana saklarım talan olmuş gönül bahçemde. Saçlarımda tel tel hüzünlerle, gözlerimde azalan güneşlerle, ben hep seni beklerim bu şehirde. Bir gün dönersin diye..''
  • Yüzbaşı
    643 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Ayarlardan kutunuzun yazılımını güncelleyin lütfen. Yeni arayüz gelecektir muhtemelen.

Alıntıları Göster
    guncelledim ama yazilim ayni 1,2,45,0 sizin yazilim nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali beyendi -- 16 Haziran 2019; 22:51:4 >

1.2.50.0 hocam kutu internete bağlı değilse bağlayıp bir de öyle deneyin.

|
    |
    ali beyendi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2103 Mesaj
    Tivibu konusunu yukarıda gördükçe her ay boşuna giden 5.90TL'ma acıyorum. Zamanında aptallık ettim, Tivibu GO'ya taahhütlü abone oldum. İnsan abone olduğu bir servisin, platformun gelişmesini bekler değil mi? Ama burada olur mu hiç öyle şey.. Tam tersine daha da geriledi. Otur işin yoksa Beyaz TV ve NTV seyret. **an ben zaten istersem onları uydudan da seyredebiliyorum. Platformu dolu göstermek adına niye bunlar listede armut gibi asılı duruyor. İnanın uygulamasını 10 kez açmamışımdır. Lanet olsun uydusuna da TV kanallarına da. Her ay 5.90TL boşuna yanıyor. Streaming platformları varken, yayılıyorken bu taahhütçüler daha çok batar.
    |
    |
  • Yarbay
    2103 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

Parasız oldukları için kaybettiler zaten.
    1Tl'ye satınca böyle oluyor.
    20 yıl öncesinin işini yaptıkları için kaybettiler hocam. 1TL bile fazla. 1 kuruş olması lazım. Sanıyorlar ki, millet Tivibu karşısında oturacak yabancı dizi seyredecek. Millet artık evine gelip, tek tuşla içeriğini keyfince açıyor, en yüksek kalitede de seyrediyor. Üstelik canı istediği zaman aboneliğini iptal ediyor.
  • Kurmay Yarbay
    14828 Mesaj

Evet kalıtılıyorum hocam, ancak streaming servislerinin, platformlar için yolun sonu olduğunu da düşünmüyorum.

Şimdi IPTV ilk çıktığı vakit en büyük avantajı neydi? Canlı yayına bağlı kalmak zorunda olmamamız, dilediğimiz içeriği (sunulanlar içerisinden tabii ki) dilediğimiz zaman izleyebiliyor olmamız. Ama sorun şu ki bunu stream servisler dediğiniz gibi daha geniş bir arşiv ve tahahütsüz abonelik avantajıyla sunuyor zaten.

Aslında mesele biraz da TV ölecek mi konusuna geliyor. Ben de streaming servisleri aktif olarak kullanıyorum, peki ileride bir gün TV'yi hayatımdan çıkarır mıyım? Muhtemelen hayır, ancak streaming servislere olan eğilimim artıyor. Ama ben streaming servislerde çok büyük bir eksiklik görüyorum. Arşiv genis diyoruz ama aslında bana kalırsa çok dar. Örneğin Netflix, bana yeterli içerik sunmuyor. Burada TV platformlarını kurtarabilecek bir avantaj ortaya çıkıyor. Münhasır içeriğin ardına geçebilirler.

Örnek verelim, diyelim ki X adlı bir dizi olsun, bir de. Y adlı dizi. X Netflix'de, Y ise Amazon Prime Video'da olsun. Şimdi ben her ikisini de izlemek için ayrı ayrı iki servise mi abone olayım. Platformlar, streaming platformlarıyla anlaşarak, belirli, farklı hizmetlerce sunulan içerikleri tek çatı altında sumabilirler, öte yandan zengin arşive de sahip olurlarsa bu çok büyük bir artı olur Özellikle film, ve geçmiş dönem içerikler olarak.

Çünkü TV pratik ve anlık, streaming serbest, ana bağlı değil. İkisi de birbirinin yerini tutamıyor.
    Tabii maalesef bu söylediklerim mevcut TV platformları çok uzak şeyler, en azından şimdilik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    The Hollow kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2103 Mesaj

Hocam bu tek cati altinda toplama olayi Amerika'da yillardan beri var. AT&T, Comcast gibi firmalar kendi hizmetlerinde sunuyorlar. Simdi ise Apple kendi streaming servisinde bu isi dunya'ya yayacak. Bir tek Netflix yer almayacak. Dusunecek olursak, dediginiz olay IPTV'ler icin de gecerli. Yani istedigimiz her icerigi bulamiyoruz. Maalesef bu durum hicbir zaman da degismeyecek. Cunku bu sektor muzik sektoru gibi islemiyor. Bakalim Tivibu ne zaman kapatacak. Bu zamana kadar durmasi bile sasirtti. Taahhutlu abone cok herhalde.

|
    |
    Ö1f1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
son dakika
Bey Azura
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
2,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.