Şimdi Ara

TTNet TİVİBU EV [ANA KONU] (224. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.558
Cevap
54
Favori
427.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Müneccim değiliz hocam online işlemlerden bakın
  • Zam yapıyorsunuz bari kanal ekleyin. S sport 2 gelsin misal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 24 aylık taahhüt ile ayda 1 TL + 2,5 TL (kurulum ücreti taksidi) ye devam ettiğim TiViBu aboneliğimi yenilemek için 1 aydır Türk Telekom müşteri hizmetleri ile görüşmekteydim. Yine 24 aylık taahhüt ile önce aylık 24 TL teklif ettiler, kabul etmedim. Dün 24 ay taahhüt ile ilk 3 ay 12 TL, sonra 19 TL olacak şekilde aboneliğimi yeniledim. ASLINDA TiViBu'nun vasatın altında yayın ve görüntü kalitesi için bu fiyat çok ama seyrettiğimiz 3-5 kanal için de en uygun platform da bu.
    Türk Telekom Mobil Hattı ile referans kampanyası mevcut TiViBu üyeleri için abonelik yenilenirken artık geçerli değil anladığım kadarıyla. Yine de bir girişim yaptım, sonuç alırsam paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRAVEHEART11 -- 1 Mayıs 2019; 7:19:55 >
  • English club tv bende artik cikmiyor, listeden cikartildi mi?

• Tivibulu full paket almıştım telefona her şey dahil dediler 2021 de bitecek paket zam bana işlemez umarım

• quote:

Orijinalden alıntı: otopark

English club tv bende artik cikmiyor, listeden cikartildi mi?
    Bende de çıkmıyor maalesef. Sanırım onu da kaldırmışlar. İyi bir kanaldı, yazık oldu. Dijital platformların bu kadar fazla kanalla oynayıp ekleme çıkarma yapması itibarlarını sarsıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tivibuev kullanıyorum. türktelekomu bırakıp türknete veya süperonline geçicem sizce tivibu ev çalışırmı ?
  • tuğberk23 T kullanıcısına yanıt
    hocam 6mb nedir aq yaa... ayıptır yaa 6 mb internetmi olur yahu
  • Youtube uygulamasının ara kısmı çalışıyormu çalışma var diyor 2-3 gündür.
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt
    bende 13 aydır 1 tl ye kullanıyorum.sanırım taahüdümüz bitince 98 e çıkacak 10 tl den yukarı etmez kesinlikle elveda
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Youtube uygulamasının ara kısmı çalışıyormu çalışma var diyor 2-3 gündür.
    Halen arama çalışmıyor. Umarım en kısa zamanda düzeltilir.

• An itibariyle YouTube uygulamasına erişim tamamen kapatılmış ve "kırılmış cam" logosu konulmuş.

Tamamen mi kaldırılacak acaba?

• Öyle bi hata yapmazlar diye düşünüyorum hocam.

• TTNet TİVİBU EV [ANA KONU]

Arkadaşlar böyle bir sorunum var sadece sinema kanalları diğer kanallar gösteriyor bir anda gitti kanallar full paket kullanıyorum bakım çalışması yada güncelleme olabilir mi? Aynı sorunu yaşayan var mı?

• alexander vasilievich A kullanıcısına yanıt
    İlk defa böyle bir uyarı görüyorum. Ayarlardan ilk kurulumu tekrar yapın belki düzelir.

• Tivibu smart tv uygulamasina guncelleme gelmis. Kanal gecisleri hizlanmis, normal seviyelere inmis. Yayini durdurma ve altyazi secenekleri ise halen aktif degil..

• alexander vasilievich A kullanıcısına yanıt
    Bölgeniz'de sinema kanalların'da arıza var o yuzden bu uyarıyı koymuşlar. Emin olmak için Müşteri hizmetlerini'de arayabilirsiniz.

• MErhaba arkadaşlar benim bi sorum vardı tivibu 2 yıllık söZleşme yaptık14 ayı doldurdum cezasiz kapatabilirmiyim boşuna aylik 13 lira gidiyor hiç kutuyu takmıyorum 6 aydır. Maç yayınları gitti sadece basket kaldi iZlenebilir sinema kanalıda yok sadece belgesel var. Bilen arkadaş varmı cezasiz kapatabilirmiyim. Tüketici hakem heyetine başvurdum onlarda dilekçe yaZarsınız belki alırsınız diyorlar net cvp vermiolar. Müşteri hizmetleri 170 180 civarı ceza ödemesi olur cıkarsaniz dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: mumya1988

MErhaba arkadaşlar benim bi sorum vardı tivibu 2 yıllık söZleşme yaptık14 ayı doldurdum cezasiz kapatabilirmiyim boşuna aylik 13 lira gidiyor hiç kutuyu takmıyorum 6 aydır. Maç yayınları gitti sadece basket kaldi iZlenebilir sinema kanalıda yok sadece belgesel var. Bilen arkadaş varmı cezasiz kapatabilirmiyim. Tüketici hakem heyetine başvurdum onlarda dilekçe yaZarsınız belki alırsınız diyorlar net cvp vermiolar. Müşteri hizmetleri 170 180 civarı ceza ödemesi olur cıkarsaniz dedi
    Hocam hiç bulaşmayın bence. Sonuçta evrakları imzalamışsınız ve sözleşme yapılmış. Bu ülkede adalet sistemi de yavaş işlediği için, sonuç açıklanana kadar abonelik süreniz biter zaten. Siz de uğraştığınızla kalırsınız. Ayda 13 lira için can sıkıp uğraşmaya değmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende fox tv gitti, sizde varmı?

• 
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.