Şimdi Ara

TTNet TİVİBU EV [ANA KONU] (168. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.557
Cevap
54
Favori
427.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dede06

3 yıldır kullandığım tivibu aboneliğim kısa süre sona bitecek,binaya yeni tesisat çekildiği için fiber superonline geçmeyi planlıyorum ancak tivibu devam etsin istiyorum.

müşteri temsilcisi ile yaptığım görşmede farklı internet servis ağlayıcı ile abone olamayacağımı söyledi.Konu hakkında bilgisi veya tecrübesi olan var mı?

cihaz ve kumandasından başka hdmı kablo ve optik ses kablosu var bende, ancak bunlar benim mi telekom un mu unuttum.yakınlarda cihaz ve ekipman iadesi yapan var mı aranızda.

aslına bakacak olursanız bu resmen rekabet kanununa muhalefet. bir firma bir hizmetten yararlandırmak için başka bir hizmeti dayatamaz. ama işte telekom bunu yapıyor.

teknik olarak altyapı buna elvermiyor mudur? ben eminim ki mutlaka veriyordur. ama şirkete sorsanız hayır yapılamıyor derler eminim.
  • teyology T kullanıcısına yanıt
    O ücretler içerisinde cihaz bedelleri vardır. Cihazları iade etmezseniz zaten suanki güncel cihaz bedeli sanırım 600 Tl gibi birşey olması lazım. Kablosu kumanda vs 50 TL civari. Kalan kısmını Stb ve Modemdir. Kalan 300 TLden fazlasida tahhutden kaynaklı avantaj bedeeli olabilir. Musteri hizmetlerinden teyit edin. Onlar size muhtemelen herşeyin toplam miktarını vermiş olabilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 170turgut kullanıcısına yanıt
    Kablosuz kumanda nasıl oluyor? IR değil mi?
    Benim modemim var zaten. Abone olurken sadece STB vermeyecekler mi?
  • Ip tv yayini mac izlerken donuyor sizde de durum boyle mi? 40mbit internet var tivibu sadece tivibuspor kanalini izlerken donuyor ornegin bjk maci?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oturkmen kullanıcısına yanıt
    Kablosuz kumanda derken hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: 170turgut

Kablosuz kumanda derken hocam.

Yanlış okumuşum ya. Pardon.
    Bayide kumandanın üzerinde RF yazıyordu. Yani STB'yi televizyonun arkasına görünmeyen bir yere koysak yine kumandayı algılar mı?
  • Maçın ortasında yazılım güncellemesi geldi, hayırdır inşallah :)

Arayüz yazılımı 3.1.5, cihaz yazılımı 3.4.3 oldu. Cihaz arris.

Maçta ekran ortasında nal kadar şifre çıkartmak için yazılım güncellemesi yaptılar herhalde. Başka bir değişiklik görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Balliba -- 20 Ekim 2016; 22:50:30 >
    Evet onlar algılar.

• muratti1981 M kullanıcısına yanıt
    Hocam bulabildiğim en uygun kampanya 24 Ay Taahütlü kampnaya var. İlk 12 Ay Sinema Paketi 6 TL kalan 12 Ay ise 16 TL oluyor. HD paket olarak geçiyor.
    Kampanya ikna kampanyası olarak geçiyor. • Tivibu Outbound Churn,• Tivibu Inbound Churn,• TT Ofislerden müracaat edilebiliyor.
  • Hocam bilgi için teşekkürler,bildiğim kadarıyla bu kampanyalar mevcut aboneliğini iptal etmek isteyenlere sunuluyor.

Doğru hocam, iptal edicen derseniz geçiş yapabiliyorsunuz.

• Evet güzel fikir,aldıktan bir hafta sonra arayıp iptal mi desek😀😀bu şekilde dsmart 20 tl mega paket yapmıştım

Yani deneyebilirsiniz.

• Tivibu ilk çıktıgında eve bağlatmıştık. Cihaz olarak ilk verdikleri Airties air 7120 idi. 6 yılın sonunda cihaz sorunlar çıkarmaya başladı. Aradık servisi geldi baktı ve adam "abi bu cihaz 5 yıldır güncelleme bile almıyor değiştirelim" dedi ve yanlarında getirdikleri Air 7205 cihazını taktılar. Kutu tasarım değişmiş (14x14 boyutunda çok ufak bir kutu ), içerik, menü, kumanda tasarımı filan herşey değişmiş. Hızlanmış. Görüntü kalitesi artmış. Hala elinde bizim gibi eski cihazı olanlar varsa arasınlar değiştirsinler
  • quote:

Hocam bulabildiğim en uygun kampanya 24 Ay Taahütlü kampnaya var. İlk 12 Ay Sinema Paketi 6 TL kalan 12 Ay ise 16 TL oluyor. HD paket olarak geçiyor.
    Kampanya ikna kampanyası olarak geçiyor. • Tivibu Outbound Churn,• Tivibu Inbound Churn,• TT Ofislerden müracaat edilebiliyor.

Bu kampayaya HD paket fiyatı dahil mi? Yoksa HD +5 TL ile 11 TL mi ödeyeceğiz?
  • quote:

TT Ofise gidip hem bu kampayaya başvurup hem de cihazı alabiliyor muyuz?
    Cihazı evde kendim kurabilir miyim?
  • teyology T kullanıcısına yanıt
    Bu bildiğin soygun, uyarın için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B J K -- 26 Ekim 2016; 11:57:54 >
    HD paket hocam, +5₺ yok hocam. Kampanya mevcut abonelik için geçerlidir. Yeni aboneliklerde geçerli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 170turgut -- 26 Ekim 2016; 13:10:03 >
  • Tivibu tambir para tuza kesinlikle uzak durun.turktelekom musterinin cebindeki parayi nasil alirim,onun pesinde hizmet sifir.elimi verdim kolumu alamiyorum simdi

• Dün gidip TT ofisten yeni üyelik yaptırdım. 15 Tl ve sinema paketi. Gelecek haftaya da kuruluma gelecekler. Umduğum gibi çıkar inşallah. Kurulumda dikkat edilecek bir şey var mı?

• 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.