Şimdi Ara

TTNet TİVİBU EV [ANA KONU] (166. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.558
Cevap
54
Favori
427.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tivibu super paket HD + FIBERSIZ kotasiz YALIN internet almak istesek kac para oduyoruz? Yazmiyo sitesinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tivibu IPTV için üye olmak istedim ancak hattımın desteklemediğini söylediler. Bu hat destekleme olayı sadece hız ile mi alakalı yoksa başka kriterler de mi var? Zira 13-14 Mbit hızlarda geziniyorum genelde. Torrent hızı da 1.5-1.6 MB/s seviyelerinde.
  • ingenjor İ kullanıcısına yanıt
    Sadece hızla alakalı olmuyor hocam. Altyapınız IPDSLAM değilse çalışmaz.
  • Merhaba arkadaşlar ttnet netim var tivibudan bir şere....abone yapalım dedi istemiyorum dedim kanpanyayı anlattı gine istemiyorum deyince isteme isteme ... Dedi bende .. Diyip kapattım kime şikayet edebilirim ben böyle pislik görmedim

• Arkadaşlar, IPTV abonesi olup da 7 gün geriye almayı kullanabilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: No_FeaR2266

Tivibu super paket HD + FIBERSIZ kotasiz YALIN internet almak istesek kac para oduyoruz? Yazmiyo sitesinde

İnternet hızına göre değişir.
  • Yalın adsl alsam Tivibu ev olurmu

• fbbr10 F kullanıcısına yanıt
    Evet
  • oturkmen kullanıcısına yanıt
    cihazınız güncelleme aldıysa kullanabiliyorsunuz.
  • internet hızı IPTV kalitesini etkilemiyor bende. Ek ücretle Hd kanalları da almak mantıklı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uçan Pırasa

Ben henüz abone değilim. Ama abone olmayı düşünüyorum. Yani cihaz yeni olacak. Ama vaad ettikleri özellikleri kullanabilmeliyim. Yoksa bir artısı olmaz.

Bu özellikleri cazip. Bunlar olmasa zaten uydudan bedava TV izlerim.

Durdur İzle & Geri Al İzle
    Canlı yayında olsa bile, yayını istediğiniz zaman durdurun, 7 güne kadar geri sarıp, dilediğinizde kaldığınız yerden izlemeye devam edin.
    Kaydet İzle
    Tv başından ayrılmanız mı gerekiyor? İzlediğiniz programı ya da gelecek zamandaki programı kaydedin, 90 gün boyunca istediğiniz zaman, istediğiniz kadar izleyin.
    Programı Başa Alma
    Başlangıcını kaçırdığınız programın ilk saniyesine dönün, hayatı kaçırmayın.
    Seç İzle
    Tivibu’daki binlerce film, dizi, spor, belgesel, müzik ve çocuk içerikleri arasından dilediğinizi kolayca seçip izleyin.
    Tekrar İzle
    Tv‘de yayınlanmış programları kaydetmeye gerek kalmadan, tekrar tekrar izleyin.
    Gerçek 4 Ekran Deneyimi
    İzlediğiniz programı evinizde durdurun, dışarıda mobil cihazınızda kaldığınız yerden izlemeye devam edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oturkmen

quote:

Ben henüz abone değilim. Ama abone olmayı düşünüyorum. Yani cihaz yeni olacak. Ama vaad ettikleri özellikleri kullanabilmeliyim. Yoksa bir artısı olmaz.

Canlı yayında olsa bile, yayını istediğiniz zaman durdurun, 7 güne kadar geri sarıp, dilediğinizde kaldığınız yerden izlemeye devam edin.
    Kaydet İzle
    Tv başından ayrılmanız mı gerekiyor? İzlediğiniz programı ya da gelecek zamandaki programı kaydedin, 90 gün boyunca istediğiniz zaman, istediğiniz kadar izleyin.
    Programı Başa Alma
    Seç İzle
    Tivibu’daki binlerce film, dizi, spor, belgesel, müzik ve çocuk içerikleri arasından dilediğinizi kolayca seçip izleyin.
    Tekrar İzle
    Gerçek 4 Ekran Deneyimi
    İzlediğiniz programı evinizde durdurun, dışarıda mobil cihazınızda kaldığınız yerden izlemeye devam edin.

Airties 7200 cihaz var. Bir güncelleme vermeyi beceremediler. Number One Türk'ü HD izlemek nasip olmadı. Powertürk, HD olacak diye beklerken kanalın kendisi gitti. Başka forumda bir arkadaş ADSL kullanıcılarının fibere dönüşümü gerçekleştikten sonra yazılım verileceğini belirtmiş. Bilgiyi de Türk Telekom Bölge Müdürlüğü vermiş. Fibere dönüşüm hemen olacak bir iş değil. Aralık ayında taahhüdüm bitiyor. Yazılım gelmezse D- Smart'a geçmeyi plânlıyorum. Tivibu kötü mü? Bu kişiden kişiye değişir. Belgesel kanallarını çok başarılı buluyorum. Sinema kanalları da fena değil. Fakat çoğu özellik ve kanalların HD olması, yazılım yüzünden gerçekleşmiyor. Aynı anda yazılım veremediler. Kaç ay geçti aradan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eray36 -- 13 Ekim 2016; 19:12:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enerji mühendisi

arkadaşlar bende airteis tivibu kutusu var hiç bir sorun olmadan izliyordum fakat bugün bozuldu power ışığı da yanmıyor bir çözümü var mı bunun?

adaptörlü ise adaptoru kontrol edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: eray36

quote:

Orijinalden alıntı: oturkmen

quote:

Kaydet İzle
    Programı Başa Alma
    Seç İzle
    Tekrar İzle
    Gerçek 4 Ekran Deneyimi

Airties 7200 cihaz var. Bir güncelleme vermeyi beceremediler. Number One Türk'ü HD izlemek nasip olmadı. Powertürk, HD olacak diye beklerken kanalın kendisi gitti. Başka forumda bir arkadaş ADSL kullanıcılarının fibere dönüşümü gerçekleştikten sonra yazılım verileceğini belirtmiş. Bilgiyi de Türk Telekom Bölge Müdürlüğü vermiş. Fibere dönüşüm hemen olacak bir iş değil. Aralık ayında taahhüdüm bitiyor. Yazılım gelmezse D- Smart'a geçmeyi plânlıyorum. Tivibu kötü mü? Bu kişiden kişiye değişir. Belgesel kanallarını çok başarılı buluyorum. Sinema kanalları da fena değil. Fakat çoğu özellik ve kanalların HD olması, yazılım yüzünden gerçekleşmiyor. Aynı anda yazılım veremediler. Kaç ay geçti aradan.

Ben de hipernet var. 33 mBit hız. Apartman sadece 10 dairelik. Yani fiber bize hiçbir zaman gelmez. Bu özellikler fiber olmayana gelmeyecekse hiç almayayım.

• Yeni Abone olacak arkadaşlar Abonelik başvurularına VESTEL Yetkili servislerden yaparlar ise eğer 1 gün içerisinde gelip kurulum gerçekleştiriyorlar ve bekleme durumunuz olmuyor. Ayrıca; Bölgenize bakan Vestel Yetkili Servisini telefon ile arayarak da Abonelik başvurusu yapaliyorsunuz.

Müşteri alımına kapatılan Sezona erken gel kampanyası da ay sonuna kadar Vestel Servislerinden başvuru yapacak Müşteriler için şuan açık yani ilk 6 ay 19 TL Sonraki aylarda 39 TL olan TİVİBU SÜPER PAKET ( Tivibu süper paket Go Hediye ) kampanyasından ay sonuna kadar yararlanabiliyorsunuz.

Özellikle şampiyonlar ligi ve Uefa maçlarının olduğu günlerde kurulum yoğunluğundan dolayı abonelik başlatamayanlar için bu kanal da bir alternatif yol olabilir.

Ekim ayında kanal listesine eklenen 7 HD Kanalıda uyduda izleyebilirsiniz.

TİVİBU GO HEDİYESİ ile aşağıdaki özelliklerden de yararlanabilirsiniz;

Güncel Kampanyalar ise aşağıdaki şekildedir;

İsterlerse Abonelik başlatmak isteyen arkadaşlar PM gönderebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanyaz -- 14 Ekim 2016; 19:49:32 >
  • Arkadaşlar selam. 1 yıldır ip tv olanı kullanıyorum. Memnunum. Arris marka olan kutu var. Fakat geçen arkadaşlarda air ties olan kutuyu gördüm. Durdurup geri alma özelliğini gördüm. Benim arris marka kutu güncelleme alır mı ? Müşteri hizmetlerini arayıp yeni nesil kutu mu istemem gerekli ? Birde air ties olan kutu bana yavaş geldi. Menüsü gerçekten yavaş. Siz nerdersiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Balliba

Bende arris marka cihaz var. Mesaj veya bildirim de gelmedi güncelleme için. Değişim talebinde bulunmak mı lazım acaba? Bu cihazı kullanan var mı?

Hocam ne yaptın ? Cihaza güncelleme geldi mi ? Yeni cihaz mı talep ettin? Bende se arris var. Memnunum ama güncelleme gelmedi.

• Herhangi bir güncelleme yok hala. Değişim talebinde bulunmadım, hala kullanıyorum..

• hakanyaz kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Ben yeni abone olmayı düşünüyorum. Sinema paketi ve IPtv. Ama 19 TL+5 TL HD bana fazla geldi. Daha uygun kampanya yok mu?

• Herkese merhaba, ben bir hafta önce tivibu sinema hd paketine abone oldum, yeni abone olmayı düşünenlere yardımcı olmak için eksi ve artısıyla tecrübelerimi paylaşayım. Öncelikle benim cihazın markası airties. Önce artı yönlerinden başlayalım;
    Yeni eklenen 7 güne kadar geri alma özelliği çalışıyor. 7 güne kadar bir program seçebelir, seçtiğiniz programı 10'ar dakika veya yarım dakika halinde ileri geri sarabilirsiniz
    Tv'de ne cıkmışsa onu izlemek zorunda değilsiniz, seç izle veya tekrar izle'den farklı bir program izleyebilir veya başını kaçırdığınız yayını başa alarak izleyebilirsiniz.
    Tv'nin başından ayrılmanız gerekiyorsa durdurabilir, geldiğinizde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz
    Kanal geçisleri kullandığım uydu alıcılarından bile hızlı.
    Eksi yönlere gelince;
    National Geographic belgesel kanallarında maalesef 7 güne kadar geri alma özelliği yok
    Kurulum yapan görevliler ethernet kablonun duvara döşemesini ısrarıma rağmen yapmadan gittiler.
    Yan odada bulunan modemden yeni aldığım airties powerline 500 adaptör ile yayını almayı denedim fakat ara sıra yaşadığım parazitlenme veya internet kopması sebebiyle randıman alamadım ve cihazı iade ettim.
    Seç izle kategorisindeki filmlerin çoğu maalesef paralı ve filmler satın alın alınmıyor, sadece iki günlüğüne kiralanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zalim dünya -- 17 Ekim 2016; 12:10:51 >
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.