Şimdi Ara

TTNet TİVİBU EV [ANA KONU] (167. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.558
Cevap
54
Favori
427.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ek olarak bazen cihazda yavaşlamalar oluyor
    Sinema kanallarındaki filmler çok kötü . 2 aydır kullanıyorum hep aynı filmler dönüp duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Airties 7200'e az önce arayüz güncellemesi geldi fakat cihaz yazılımı aynı. Gözle görünür bir değişiklik göremedim. Arayüz: 3.1.5 Cihaz: 2.2.9

• oturkmen kullanıcısına yanıt
    Merhaba; PM olarak döner misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: zalim dünya

Herkese merhaba, ben bir hafta önce tivibu sinema hd paketine abone oldum, yeni abone olmayı düşünenlere yardımcı olmak için eksi ve artısıyla tecrübelerimi paylaşayım. Öncelikle benim cihazın markası airties. Önce artı yönlerinden başlayalım;
    Yeni eklenen 7 güne kadar geri alma özelliği çalışıyor. 7 güne kadar bir program seçebelir, seçtiğiniz programı 10'ar dakika veya yarım dakika halinde ileri geri sarabilirsiniz
    Tv'de ne cıkmışsa onu izlemek zorunda değilsiniz, seç izle veya tekrar izle'den farklı bir program izleyebilir veya başını kaçırdığınız yayını başa alarak izleyebilirsiniz.
    Tv'nin başından ayrılmanız gerekiyorsa durdurabilir, geldiğinizde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz
    Kanal geçisleri kullandığım uydu alıcılarından bile hızlı.
    Eksi yönlere gelince;
    National Geographic belgesel kanallarında maalesef 7 güne kadar geri alma özelliği yok
    Kurulum yapan görevliler ethernet kablonun duvara döşemesini ısrarıma rağmen yapmadan gittiler.
    Yan odada bulunan modemden yeni aldığım airties powerline 500 adaptör ile yayını almayı denedim fakat ara sıra yaşadığım parazitlenme veya internet kopması sebebiyle randıman alamadım ve cihazı iade ettim.
    Seç izle kategorisindeki filmlerin çoğu maalesef paralı ve filmler satın alın alınmıyor, sadece iki günlüğüne kiralanıyor.

National geographic ne kadar geri alınabiliyor? Başka geri alınamayan kanal var mı?

Tivibu kutu markası nedir?

Bir de sizde fiber mi var? Normal internet hızı nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oturkmen -- 17 Ekim 2016; 13:26:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oturkmen

quote:

Orijinalden alıntı: zalim dünya

Herkese merhaba, ben bir hafta önce tivibu sinema hd paketine abone oldum, yeni abone olmayı düşünenlere yardımcı olmak için eksi ve artısıyla tecrübelerimi paylaşayım. Öncelikle benim cihazın markası airties. Önce artı yönlerinden başlayalım;
    Yeni eklenen 7 güne kadar geri alma özelliği çalışıyor. 7 güne kadar bir program seçebelir, seçtiğiniz programı 10'ar dakika veya yarım dakika halinde ileri geri sarabilirsiniz
    Tv'de ne cıkmışsa onu izlemek zorunda değilsiniz, seç izle veya tekrar izle'den farklı bir program izleyebilir veya başını kaçırdığınız yayını başa alarak izleyebilirsiniz.
    Tv'nin başından ayrılmanız gerekiyorsa durdurabilir, geldiğinizde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz
    Kanal geçisleri kullandığım uydu alıcılarından bile hızlı.
    Eksi yönlere gelince;
    National Geographic belgesel kanallarında maalesef 7 güne kadar geri alma özelliği yok
    Kurulum yapan görevliler ethernet kablonun duvara döşemesini ısrarıma rağmen yapmadan gittiler.
    Yan odada bulunan modemden yeni aldığım airties powerline 500 adaptör ile yayını almayı denedim fakat ara sıra yaşadığım parazitlenme veya internet kopması sebebiyle randıman alamadım ve cihazı iade ettim.
    Seç izle kategorisindeki filmlerin çoğu maalesef paralı ve filmler satın alın alınmıyor, sadece iki günlüğüne kiralanıyor.

National geographic ne kadar geri alınabiliyor? Başka geri alınamayan kanal var mı?

Tivibu kutu markası nedir?

Bir de sizde fiber mi var? Normal internet hızı nedir?

National geographic kanallarında sadece o onda gösterilen yayını en başa kadar geri alabilirsin en fazla, daha fazla geri alınamıyor.Geri alma konusunda tüm kanalları denemedim ama sinema kanallarında, çok izlenen ulusal kanallarda ve diğer belgesel kanallarında sıkıntı yok.
    Markayı söylemiştim zaten, airties.
    İnternetim fibernet limitsiz 24 mbps.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zalim dünya -- 17 Ekim 2016; 17:36:57 >
  • Eurosport1 ve Eurosport2 kanalları dil seçenekleri (Eng. - Tur.) ile mi geliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asiboldon

Eurosport1 ve Eurosport2 kanalları dil seçenekleri (Eng. - Tur.) ile mi geliyor?

Eurosport1'de dil seçeneği var, Eurosport2'yi bilmiyorum çünkü benim paket kapsamı dışındadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanyaz

Yeni Abone olacak arkadaşlar Abonelik başvurularına VESTEL Yetkili servislerden yaparlar ise eğer 1 gün içerisinde gelip kurulum gerçekleştiriyorlar ve bekleme durumunuz olmuyor. Ayrıca; Bölgenize bakan Vestel Yetkili Servisini telefon ile arayarak da Abonelik başvurusu yapaliyorsunuz.

Müşteri alımına kapatılan Sezona erken gel kampanyası da ay sonuna kadar Vestel Servislerinden başvuru yapacak Müşteriler için şuan açık yani ilk 6 ay 19 TL Sonraki aylarda 39 TL olan TİVİBU SÜPER PAKET ( Tivibu süper paket Go Hediye ) kampanyasından ay sonuna kadar yararlanabiliyorsunuz.

Özellikle şampiyonlar ligi ve Uefa maçlarının olduğu günlerde kurulum yoğunluğundan dolayı abonelik başlatamayanlar için bu kanal da bir alternatif yol olabilir.

Ekim ayında kanal listesine eklenen 7 HD Kanalıda uyduda izleyebilirsiniz.

TTNet TİVİBU EV [ANA KONU]

TİVİBU GO HEDİYESİ ile aşağıdaki özelliklerden de yararlanabilirsiniz;

Güncel Kampanyalar ise aşağıdaki şekildedir;

İsterlerse Abonelik başlatmak isteyen arkadaşlar PM gönderebilirler.

Maç günü Kurulum sıkıntısı çekmemek icin Vestel Servislerinden başvuru yaparsanız ayni gün Kurulum sağlayabilirsiniz.

• Arkadaşlar. Tivibi ev izlerken aynı anda Tivibu Go'yu tabletten izleyebiliyor musunuz?
    Evet.

• ingenjor İ kullanıcısına yanıt
    Eğer kırsal santrale bağlı değilseniz ve size altyapı desteklemiyor dediyseler mesafe kaynaklıdır. Şehirlerde bütün dslam lar ip dönüştürülmüş olmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 19 Ekim 2016; 3:22:06 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Bana sinema paketi hd ilk üç ay 11 tl kalan aylar 21 tl fiyat verdiler ip tv için

• muratti1981 M kullanıcısına yanıt
    Fiyat pahalı, farklı kampanyalara göz atın. Daha uyguna da var.

• Daha uygununu ben göremedim siz gördüyseniz bağlantı yollarmısınız

• muratti1981 M kullanıcısına yanıt
    Sinema paketi alacaksınız bakar bilgi veririm.

• Fox crime kanalını geri alabiliyormuyuz 7 gün

• arkadaşlar ekranda "tivibu üyeliğiniz ile ilgili sorun yaşanmaktadır. Müşteri temsilcisinden bilgi alın" yazıyor yok mu bunun bir çözümü arıza kaydı bıraktık dönen olmadı kaç saattir. bıktım bu tivibudan bin pişmanım.
  • 3 yıldır kullandığım tivibu aboneliğim kısa süre sona bitecek,binaya yeni tesisat çekildiği için fiber superonline geçmeyi planlıyorum ancak tivibu devam etsin istiyorum.

müşteri temsilcisi ile yaptığım görşmede farklı internet servis ağlayıcı ile abone olamayacağımı söyledi.Konu hakkında bilgisi veya tecrübesi olan var mı?

cihaz ve kumandasından başka hdmı kablo ve optik ses kablosu var bende, ancak bunlar benim mi telekom un mu unuttum.yakınlarda cihaz ve ekipman iadesi yapan var mı aranızda.
  • dede06 kullanıcısına yanıt
    Farklı İss de maalesef hizmet alamıyorsunuz. İade ederken de kutu içeriğinde Stb, Kumanda, HDMI Kablo, Scart Kablosu şeklinde iade edebilirsiniz. Kutu içeriğinde Optik Ses kablosu yoktur.

• bu saçma şirket resmen deli dumrul gibi hareket ediyor. geçenden 33 akçe geçmeyenden döve döve 40 akçe.

yaklaşık 1.5 yıl önce formula 1 yayınlarını tivibunun yapacağı reklamlarıyla tivibuya geçtim. geçtim de 3. yarıştan sonra Formula 1 yarışları Dsmarta geçti. Dsmarttan da daha önce müşteri ilişkileri noktasında memnuniyetsizliğim olduğundan dolayı tivibuda kalmaya karar verdik.

vermez olaydık. internet şebekesiyle ilgili en ufak sorunda evde tv yok. sinema kanalları anlamında içerik çok zengin değil. seç izle filmleri hemen hepsi ücretli.

eh peki tamam izlemeyiveririz. ama sen tut benim satın aldığım paket en dolu paket iken bunun üzerine ayrı bir paket aç. benim paketin içeriğinden kırpıp spor kanallarını o pakete geçir. bu akşam BJK maçı var. izleyemiyorum. çünkü şirket kanalları çıkartmış.

ben bu terbiyezliğe gelemem dedim. hemen aboneliğimi sonlandırayım dedim. eh malum taahhüt var. ne kadar ödeme çıkartılacak öğrenmek istiyorum dedim.

SIKI DURUN......960 LİRA. KÜSÜRATINI DA SÖYLEDİ DE DUYMADIM BİLE.

siz siz olun bu şirketten abonelik başlatmayı düşünüyorsanız 1 kere değil 1000 kere düşünün. benim aboneliğim bitsin. bulunduğum şehirde telekomun sokağından geçmeyeceğim. bırak abonelik sürdürmeyi.

cep telefonu olarak evde kullandığımız 3 aboneliği derhal sonlandıracağım. ev telefonunu da öyle. bu işi de hukuki boyutta sonuna kadar takip edeceğim. böyle bir soygun yaşamadım daha önce.
  • 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.