Şimdi Ara

TTNET MODEM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
2.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle merhaba.Konuyu şöyle anlatıyım:2 gün önce internet gitmişti TTNET'ten adam gelmiş ve modemde sorun olduğunu söylemiş bugünse abim modeme res attıkdan sonra düzelmiş.
    Sanırım TTNET'in 6 tane modemi varmış.Bende sizden bu 6 tane modemden hangisini önerirsiniz diye sormak istiyorum tekrar giderse hazırlıklı olmak için.

• Mümkünse hiçbiri. Modeme suç atmaları olayı bizimde başımıza geldi ancak başından beri modemin masum olduğunu biliyordum ve arkadaştan emanet modem alarak durumu sabitledim. Yani probleminiz modem kaynaklı olmayabilir. Yine de siz bilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Mümkünse hiçbiri. Modeme suç atmaları olayı bizimde başımıza geldi ancak başından beri modemin masum olduğunu biliyordum ve arkadaştan emanet modem alarak durumu sabitledim. Yani probleminiz modem kaynaklı olmayabilir. Yine de siz bilirsiniz.
    Anladım teşekkürler peki ttnet'in modemi dışında önerebileceğiniz modem varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: luganoguz

Anladım teşekkürler peki ttnet'in modemi dışında önerebileceğiniz modem varmı ?

Alıntıları Göster
    Airties veya Zyxel alın hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serqet

Airties veya Zyxel alın hocam.

Alıntıları Göster
    mümkün iste tt neten te hatütlü modem almayın mtu dur falandır tüm özalikler kapanmış modem gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tekno moomce

mümkün iste tt neten te hatütlü modem almayın mtu dur falandır tüm özalikler kapanmış modem gelir

Alıntıları Göster
    Teknik servisler geldiği zaman sorun herzaman
    1.sırada router
    2.sırada modem
    servisleri herzaman sıkıntısız sinyalde hiç problem yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: infest06

Teknik servisler geldiği zaman sorun herzaman
    1.sırada router
    2.sırada modem
    servisleri herzaman sıkıntısız sinyalde hiç problem yok

Alıntıları Göster
    ttnetten 12 ay toplamda 72 lıralık modem mı alayım yoksa kendım ayrıca kablosuz modem mı alayım sızce
  • quote:

Orijinalden alıntı: BernaGs2

ttnetten 12 ay toplamda 72 lıralık modem mı alayım yoksa kendım ayrıca kablosuz modem mı alayım sızce

kendin al ttnetten alma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vegabond81

quote:

kendin al ttnetten alma.

neden oyle dıyorsunuz acaba

kablosuz 72 lıra dıyor uygun degıl mı yani
  • Gecen sene 5 yil once ttnetin bozuk diye camur attigi ( kendi altyapilarini biri ve smile daha iyi kullaniyor) usrobotics kablolu modem yerine ZYXEL 660HN-T1H 150 MBPS KABLOSUZ MODEM+KASPERSKY INTERNET SECURITY 2012 aldim. ustelik 1 senelik kaspersky ile 90 TL'ye. ben boyle firmalardan alinan receiver,modem gibi seylerin hep onlarin kontrollerinde ve kisitli olarak musterilere verdigini dusunurum.( Digiturk aboneligim bittikten sonra bana kalan sd uydu alicimi normal uyduda kullanmak icin fta'nin acilmasi gerekliydi ve onu acmak icin DT servisleri 30 TL istedi ben de uydu aliciyi kirdim) modemini kullanmam ustelik sizi kontrol edebilecekleri paranoyakligini tasirim. ve size bu kadar kalitesiz ve pahali hizmet satan bir yere ekstra para vermek istemem.
    http://www.gold.com.tr/U201694/Zyxel-P-660HN-T1H

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antares079 -- 24 Mart 2013; 16:41:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: antares079

Gecen sene 5 yil once ttnetin bozuk diye camur attigi ( kendi altyapilarini biri ve smile daha iyi kullaniyor) usrobotics kablolu modem yerine ZYXEL 660HN-T1H 150 MBPS KABLOSUZ MODEM+KASPERSKY INTERNET SECURITY 2012 aldim. ustelik 1 senelik kaspersky ile 90 TL'ye. ben boyle firmalardan alinan receiver,modem gibi seylerin hep onlarin kontrollerinde ve kisitli olarak musterilere verdigini dusunurum.( Digiturk aboneligim bittikten sonra bana kalan sd uydu alicimi normal uyduda kullanmak icin fta'nin acilmasi gerekliydi ve onu acmak icin DT servisleri 30 TL istedi ben de uydu aliciyi kirdim) modemini kullanmam ustelik sizi kontrol edebilecekleri paranoyakligini tasirim. ve size bu kadar kalitesiz ve pahali hizmet satan bir yere ekstra para vermek istemem.
    http://www.gold.com.tr/U201694/Zyxel-P-660HN-T1H
    verdikleri cihazın normalde fıyatı nedir acaba 72 liraya geliyor dısarıda hıpermarketlerde ne kadarlar
  • Hic bilmiyorum. benim 2 aydir internetim yok, cepten yaziyorum. Modeli ttnet sitesinde yaziyorsa nette arayabilirsiniz.
  • quote:

Hic bilmiyorum. benim 2 aydir internetim yok, cepten yaziyorum. Modeli ttnet sitesinde yaziyorsa nette arayabilirsiniz.

peki bu alınan modemlerde ttnetten aynı evden 2 cep ve 1 laptop aynı anda gırebılır mı yanı sınır var mı
  • Wireless modem + 4 tane de router ozellikli. baglanti izin verdigi muddetce baglanir herhalde. hic denemedim ama cep telefonunu baglamistim wireless olarak deneme amacli. ben zaten kablolu olrak kullaniyorum wireless ihtiyacim olmadi hic.
  • quote:

quote:

Hic bilmiyorum. benim 2 aydir internetim yok, cepten yaziyorum. Modeli ttnet sitesinde yaziyorsa nette arayabilirsiniz.

peki bu alınan modemlerde ttnetten aynı evden 2 cep ve 1 laptop aynı anda gırebılır mı yanı sınır var mı

Herhangi bir sınır yok ama ttnetin modemleri %99 ihtimalle başka bir adsl firmasında çalışmayacaktır. Kendiniz alın daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: infest06

quote:

quote:

Herhangi bir sınır yok ama ttnetin modemleri %99 ihtimalle başka bir adsl firmasında çalışmayacaktır. Kendiniz alın daha iyi.

Alıntıları Göster
    hocam git Airties kablosuz modem al, 60-70tl' ye uğrasma TTNET ile.
  • quote:

quote:

quote:

kendin al ttnetten alma.

iyi modem vemiyorlar çoğu zaman o yüzden dedim. kendin alsan daha iyi olur..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

kendin al ttnetten alma.

tamam sagolun pekı evde aynı anda 2 kısı bırı cepten bırı bılgısayardan baglanabılır mı alacagımız kablosuz a kendımız alırsak veya ttnetten alırsak kendım alırsam eger 60 70 lıraya ne onerırsınız ttnet ve dıger saglayıcılarda da mesela 16 mbite hızımı cıkarsam bıle calısacak

tesekkurler herkese
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

kendin al ttnetten alma.

tamam sagolun pekı evde aynı anda 2 kısı bırı cepten bırı bılgısayardan baglanabılır mı alacagımız kablosuz a kendımız alırsak veya ttnetten alırsak kendım alırsam eger 60 70 lıraya ne onerırsınız ttnet ve dıger saglayıcılarda da mesela 16 mbite hızımı cıkarsam bıle calısacak

tesekkurler herkese

kablosuz alın tp link modemler piyasada 60-70tl arası oluyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Srcn81

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

kendin al ttnetten alma.

tesekkurler herkese

kablosuz alın tp link modemler piyasada 60-70tl arası oluyor..

Alıntıları Göster
    ZyXEL Modem alabilirsin servis ve ürünleri bence kaliteli bir markahttp://www.gold.com.tr/U201694/Zyxel-P-660HN-T1H
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.