Şimdi Ara

TTnet fiber abonelik iptali sonucu taahhüt ödeme olayı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben 2 ay ttnet fibe kullandım daha sonra memnun kalmadım yeni taşıdığım eve de nakil aldırmadan superonline a başvurdum. bu olay sonucunda benim ttnete iptal başvurusu yaptığımda ne kadar bir miktar para ödemem gerekecek?
    ttnetin sitesinde
    "Modemin dahil olmadığı kampanya versiyonundan faydalanan abonenin taahhüt süresi dolmadan internet hattını iptal ettirmesi durumunda;
    Kampanya İndirim Ücreti: Kampanyadan yararlanan müşterilerimizden yararlandıkları indirim tutarları geri alınacaktır.
    Bağlantı Ücreti: Ödenmemiş bağlantı ücreti veya taksitleri varsa tahsil edilecektir.
    Kullanım Ücreti: Geriye dönük TTNET FİBERNET / TTNET Yalın FİBERNET hizmeti kullanım ücretleri varsa tahsil edilecektir."
    şeklinde bilgi vermişler. yani ben şuan geçtiğimiz 2 ayın indirimsiz halinin faturasını ödemem halinde başka bir mecburiyetim kalmıyor mu?
    yarın super online dan kuruluma gelecekler o sebeple biraz hızlı cevap alabilirsem çok iyi olur. şimdiden teşekkürler.

• 2 aylık indirim ücreti bir de bağlantı ücretlerini falan alırlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler. superonlinedaki satış temsilcisi taahhütü biz ödüyoruz dedi ama bakalım
  • %100 % kullanıcısına yanıt
    İyice kontrol et öyle derler sonra bir bakarsın güzelce bir fatura hediye paketine sarılı.
  • Kesinlille kontrol edin sonra ilerde faizlenmis bi sekilde karsiniza cikar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur5392

Kesinlille kontrol edin sonra ilerde faizlenmis bi sekilde karsiniza cikar

tamamdır arkadaşlar çok teşekkürler dikkatli olurum bu konuda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.