Şimdi Ara

TTnet 3 gündür yavaş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TTnet Hipernet kullanıyorum. Son 3 gündür youtube'da 240p bile video izlenmiyor. Oyunlarda pingler 120-130 civarında geziyor. Özellikle yurtdışı kaynaklı sitelerde adım bile atılmıyor.
    Benzer sıkıntıları yaşayan var mı ?

• Aynı durum bende de var.Hız testi yapınca normal görünüyor.Yurtdışı sitelerde hız çok düşük.TTnet Hipernet 50mbit abonesiyim.
  • vodafone kullanıyorum ama aynı altyapı türk telekom şuan internet rezalet durumda bir anda bozuldu pingim arttı 2-3 mbps'ye düştü
  • Hocam turknet sorun yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ttnet in yurt dışı çıkışları berbat durumda ondan kaynaklı. Superonline da sorun yok

• cs go oynarken ping bir artıyor bir sabit kalıyor değişkenlik oluyor çok bir tracert attım eu pinge yurt dışı çıkışları ciddi anlamda bugün kötü var bir sıkıntı
  • Bende de aynı sorun var genel de her ay akn yi geçiyordum sıkıntı olmuyordu 3mbit ile rahatça takılabiliyordum ama bu ay çok büyük sıkıntı var facebookta 30 saniyelik video bile ilk açıldığında donuyor rezillik kepazelik ya.
  • Aynen bu ay nedense 3 mb dahi vermiyorlar hızın bazen 0'a kadar düştüğü oluyor ve anlık kopmalar yaşıyorum ne online oyun oynayabiliyorum ne adam akıllı internette gezebiliyorum. Birkaç gündür rezalet ötesi bir şekilde internet deneyimi yaşadım 10 senedir ttnetteyim ilk defa böyle bir durumla karşılaşıyorum.

Çağrı merkezini aradık sorun yok dediler şikayet oluşturduk sorun yok diyorlar, bimer'e şikayet ettim oradanda aynısını diyecekler herhalde. Tahminimce herkese dalgalı-kesik internet yollayarak bunu BTK kararına cevap olarak gösterip "altyapımız yeni akk limitleri için yetersiz, 3 mb'de kalmamız gerekiyor" diyecek ve kararı bozduracaklar.
  • arkadaşlar türktelekom ayın 15 - 20 sonrası bilerek yurtdışı hızlarını düşürüyor. 20 defa btk bildirdi bir senedir formda kaçtafa yazıldı çözümü yok. başka ıss geçmek için 3 ay internetsiz kaldım nafile geçiş sağlatmadılar port yok çeşitli bahaneyle. zorunlu olarak 6 aydır telekom kullanıyorum 35 Mpbs hızda ilk 20 gün normal sonra akk geçmedğim halde yurtdışı tstleri 2 Mpbs zor görüyom AKK kaldırsalar ne olacakta gizliden gene kısacaklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: werday

arkadaşlar türktelekom ayın 15 - 20 sonrası bilerek yurtdışı hızlarını düşürüyor. 20 defa btk bildirdi bir senedir formda kaçtafa yazıldı çözümü yok. başka ıss geçmek için 3 ay internetsiz kaldım nafile geçiş sağlatmadılar port yok çeşitli bahaneyle. zorunlu olarak 6 aydır telekom kullanıyorum 35 Mpbs hızda ilk 20 gün normal sonra akk geçmedğim halde yurtdışı tstleri 2 Mpbs zor görüyom AKK kaldırsalar ne olacakta gizliden gene kısacaklar

Hocam btk bu konuda yaptırım uygulamıyor mu? Neticede akk dolmamış olsa dahi yurtdışı çıkışları yerlerde sürünüyor. Parasını verdiğimiz hizmeti engellemek nedir

Zaten btk vatandaşı düşünse önce akk kalkardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bundeskanzler -- 23 Ocak 2017; 13:38:1 >

• kesin bunu bilerek yapıyorlar btk ya ağlayıp altyapımız desteklemiyor deyip yeni düzenlemeyi değiştirmeyi talep edecekler
  • Vodafone kullaniyorum bir sıkıntı yok
  • ttnet bu ay feci halde batırdı. şimdiye kadar 1 ayda bu kadar çok problem yaşamamıştım. kopma yavaşlama ip alamama vs gibi tonla problem yaşadım. şuanda speedtest 0.1 mbit gösteriyor. telekomun kendi sitesine bile girilmiyor. 1 saat öncesine kadar hiçbir şey yokken birden başladı bu yavaşlık.
  • Superonline kullanıcısıyım durum pekte iç açıcı değil özellikle online oyunlarda ping berbat.
     TTnet 3 gündür yavaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ttbarracuda -- 26 Ocak 2017; 14:10:47 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.