Şimdi Ara

TTAF 1 TL TELEFON KILIFLARI SATİYOR (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
4
Favori
12.695
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim pazartesi verdiğim siparişleri de kargoya vermişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

benim pazartesi verdiğim siparişleri de kargoya vermişler.

benim ürünlerde kargoya verildi gözüküyor mail atmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çantacı

quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

TTAF'a bu kampanya için gerçekten teşekkürler. Kardeşim çok sevindi atrix'i için.

Şöyle diyeyim; normalde 15 tl bile uygun böyle kaliteli bir ürün için. Hem ürünün kendisi hem de kutusu ayrı bir kaliteli.

Tekrar teşekkürler ( 4 tane almıştım )

EKLEME: iç kısmı pürüzsüz ve dümdüz arkadaşlar, delikli değil bilginiz olsun.

EKLEME 2: Atrix için muhakkak alın arkadaşlar. Siyah yoksa bile beyaz alın, hakikaten çok yakışıyor. Birazdan resim eklerim.

[simage]http://g1210.hizliresim.com/12/f/dwpgb.jpg[simage]
    [simage]http://g1210.hizliresim.com/12/f/dwphb.jpg[simage]

Kapak tam oturuyor, kıpırdamıyor hiç.

mouse pad innde güzelmiş hani. o pad den 1 tl ye nereden alabiliriz. B-)

Yok onu 25 e firebaldan almıştım Kardeşim kullanıyor.

• S2 icin aldigim siyah kiliflarda oturmama sorunu var. Beyaz kullaniyordum siyaha bakayim dedim sikintli. Hepsi mi ayni bunlarin yoksa bana oyle denk geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

S2 icin aldigim siyah kiliflarda oturmama sorunu var. Beyaz kullaniyordum siyaha bakayim dedim sikintli. Hepsi mi ayni bunlarin yoksa bana oyle denk geldi.

arkadaşım siyahlar dedğin gibi biraz laçka büyük geliyor, beyaz ve kırmızı lar tam oturdu diğer renkleri almamıştım zaten , şuan beyazla takılıyorum çok değişti telefon
  • Bana da bugün geldi. 5 Tane söylemiştim. Büyük bir kutuda hepsi ayrı ayrı ambalajlanmış geldi. Sırf ambalaj 1 tl eder. Telefoncularda bu kalitede bulamadım. TTAF a teşekkür ediyorum. İyi bir açılış yaptı bende.
  • birde xperia proya bişiler olayıdı...
  • 11 inde verdigim Siparis hala hazirlaniyor gorunmekte, ustelik 1 lira da kartima iade olmus, arayip sormadan iade mi olurmus? 1 urun yok ama hangisi, o da siyah renktir. Ben 11 inde siparis verdim arkadas eksiksiz isterim. Adam 24 adet istiyor gonderiyorsun da benim 3 taneyi mi gonderemiyorsun? Ayip be!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende 18 tane sipariş verdim az önce bakalım ne zaman gelir. birde s3 için olaydı iyiydi.
  • Dün Desire HD, Incredible S ve Iphone 3GS için verdiğim 6 tane kılıf biraz önce elime ulaştı. Dışarıda 10-15 TL'ye aldığım birçok kılıftan daha kaliteli ürünler.

Hızlı gönderi ve güzel ürünler için kendilerine teşekkürlerimi sunarım.
  • 4 tane iPhone 3GS kılıfı aldım. Tanesi 2 TL'ye falan geldi. Çin sitelerinde 0.80-1 $ zaten. 20 gün kargo beklemeye değmez.
  • dün bu saatlerde sipariş verdim sipariş süreci hala "onaylandı".
  • Umarım bugün kargolanır. Cuma teslim alırım, Cumartesi kargo beklemem lazım hemde gelmezse Pazartesiye sarkar.
  • 20,50 TL tuttu Tam 14 Kılıf aldım 5 tane blackberry850 curve 6 tane 5800 için 2 tane huawei ideos x5 Pazar günü sipariş verdim 4 saat önce geldi Süper kargolanmış acayip kaliteli kılıflar tanesini dışarıda 15 20 ye alamazsınız.
  • 2 Gün oldu halen bende de onaylandı var kargo yok
  • kargoyu tek başıma bekliyor olsam sorun olmaz da benle birlikte 18kişi de bekliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: zıplayanpırasa

dün bu saatlerde sipariş verdim sipariş süreci hala "onaylandı".

Geliyor dostum 3 güne geliyor.
  • siparişlerim 2 gün içerisnde elime ulaştı kılıflar ayrı ayrı paketlerinde ve gayette şıklar 1 tl fiyat için gerçekten çok başarılılar
  • kardeşimdeki ace için 1 siyah + 2 beyaz sipariş ettim. ne kadar çabuk gelirse o kadar iyi.
  • ace 2 için yok hiç şaşırmadım Hiç bi aksesuar bulamıyoruz
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.