Şimdi Ara

TTAF 1 TL TELEFON KILIFLARI SATİYOR (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
4
Favori
12.695
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 4 tam sayfa mesaj var. kargo ücerti de gelen kapakların kalitesi de konuşulmuş.

bu konu 1 tl lik kılıflar için, bu konuda 1 tl lik olmayan kılıf alan yok. kılıfı gelenler de yorumlarını esirgememiş.
    tamam zamanınz vs değerli önceki mesajları okumuyosunuz da, sonra sitemli şekilde mesaja cevap veren yok yazacağınıza 5 dk ayırıp okuyun konuyu bence.

ki siteye üye olup sepete 3-5 ürün atın kargo parasını çıkartıyor zaten.
  • 1 Tl telefon kılıfı kampanyamız bitmek üzere bir kaç gün içinde kampanya süremizi durduracağız. Bilgilerinize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: habibettaf

1 Tl telefon kılıfı kampanyamız bitmek üzere bir kaç gün içinde kampanya süremizi durduracağız. Bilgilerinize.

bitirmeyin dedeler :) alacağız hocam daha ya arkadaşlara haber ettik
  • 1 TL Ekran koruyucu film ve telefon kılıfı kampanyamız yeniden başlamıştır.
  • nexus yok 9250 [IMDB=]
  • xperia s için kılıf olaydı iyiydi :/
  • quote:

1 TL Ekran koruyucu film ve telefon kılıfı kampanyamız yeniden başlamıştır.

Ankaraya kargo ne kadar tutar
  • quote:

1 TL Ekran koruyucu film ve telefon kılıfı kampanyamız yeniden başlamıştır.

en son ankaraya kargo 6 tl idi. herhangi bir anlasma yapabildiniz mi kargo ile? su anda ne kadar?
  • Sony Xperia Ion için bekliyorum.. Teşekkürler
  • Note 2 için beklemedeyim..
  • Bence yanlış kargo seçimi upsnin sadece 32 ilde şubesi var çoğu yerde yok. servis sağlayıcılar arasında benim bulunduğum ilçe yok sipariş verecek olsam gelir mi gelmez mi bilinmez veya kaç günde gelir keşke daha yaygın bi kargo şirketi seçilseymiş bence daha fazla kişi yaralanabilirdi fırsatlardan
  • 15:30 da verdiğim siparişi hemen kargoya vermişler. Fakat UPS Kargo cidden sorun. Bakalım Zonguldak'a 1 günde gelebilecek mi? Eğer ürünleri beğenirsem bir sipariş daha vereceğim.
  • One x ekran koruyucu film var 1 adet mat 1 adetde şeffaf sipariş verdim onaylarlarsa :)
  • HTCone x için 1 tl kampanyası ne zaman olur acaba :S
  • Galaxy s Advance kılıf ve ekran filmi bekliyorum gelicek midir?
  • motorola atrix olaydı iyiydi. Ama yok.
  • Arkadaşlar dün 15:30'da sipariş vermiştim bir sürü kılıfı. Bugün aynı saatte gidip aldım kargodan. Kılıflar çok iyi, hiç düşünmeden sipariş edin. İlk fotoğrafta telefonun üzerindeki sarı dahil hepsini birden aldım:

Iphone kullanan eşe dosta hediye edilir. Daha da sipariş geçeceğim bugün, ekran filmi de alacağım.

• iyiymiş, bi kaç tane almak lazım
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.