Şimdi Ara

TT8gb+1000sms+1000dk 29 lira (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
5
Favori
3.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: snngl

Usta, PTT cell faturalıdan da geçebiliyor muyuz?

Geçersiniz ama ilk faturanıza +30 TL yansır. Pttcell, Bimcell, Pocell ve Teknosa Mobil hatları Türk Telekom tarifesi olarak göründüğü için tarife değişikliği ile gelenlerden alınan 30 TL ücret size de yansıtılır.
  • Kamu mega dan gelen var mı bu tarifeye referans istediler telekom

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkcell'de akıllı fatura özelliği var herhangi bir durumda hiç bir şekilde ekstra fatura gelmiyor.
    Fark etmeden 60 TL ödeyeceksek bence çok kurnazca ve ayrıca herhangi onayımız dışında mobil ödeme,ekstra ücretler çıkarsa büyük sıkıntı Türk Telekom bayileri benim adıma hat açarlarsa hattım iptal olursa bu tür sıkıntılar yaşayacaksam Türkcell'de kalmayı tercih ederim.Bir kaç kullanıcı bu sebepten Türk telekom'da büyük sıkıntılar yaşadı.
    39 TL veriyorum 8 gb internet kullanıyorum.
    Çekim gücünüde ortaya katınca pek mantıklı gelmiyor.
    Genede teşekkür ederim.Kocaeli'de çok kötü çekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 13 Haziran 2016; 19:20:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

quote:

Orijinalden alıntı: 9metal_99

quote:

Orijinalden alıntı: Keljx

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/firsat-8-gb-tarifesi.aspx

Beyler bana gore bu firsat kacmaz

Neresi iyi bunun
    Vergileri unuttun galiba..
    29₺ + vergi= yaklasik 45₺

Faturayi 45e nasil cektin cok merak ettim

İlgili tarife sayfasında "detaylar" kısmında "Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları" bölümünde en altlarda "Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız." yazısı var.
    Oraya girildiginde odenecek vergiler var. Ve aynen şöyle

"Kullanımlarınız üzerinden yansıyacak vergiler:
    Katma Değer Vergisi (KDV): Katma Değer Vergisi Kanunu gereğince tüm haberleşme hizmetleri için faturanıza aylık hizmet tutarları üzerinden %18 oranında KDV yansıtılmaktadır.

Özel İletişim Vergisi (ÖİV): Faturanıza aylık internet bağlantısı haricindeki kullanımlarınız üzerinden %25 ÖİV yansıtılmaktadır. İnternet paketleri ve internet kullanımları üzerinden ise %5 oranında ÖİV alınmaktadır.

Diğer vergiler:
    Telsiz Kullanım Ücreti:Aylık 1,58 TL olan ücret, kullanımlarınızdan ayrı olarak her ay faturanıza yansıtılmaktadır."

HERKES KENDİSİNİ ÇOK AKILLI SANIYOR GALİBA..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9metal_99 -- 13 Haziran 2016; 19:30:53 >

• 9metal_99 9 kullanıcısına yanıt
    Tarifenin ayrıntı bilgisinde yer alıyor.
    Tüm Ücretlendirme Detayları
    Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
    Tarife, paket ya da kampanya kapsamında mobil hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.
    AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
    Türk Telekom mobil, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulan hizmetlere verilen isimdir.

• Kendi sayfasinda yazilani yazdim. Extra vergi odeniyor.
    Musteri hizmetlerini arayip sormak en dogrusu..

• Bu ozelliklerde bu fiyat bence olmaz. Denemek lazim.
    Zaten kendi sitelerinde heryone 8GB diye komik bir ibare yer aliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 9metal_99

Kendi sayfasinda yazilani yazdim. Extra vergi odeniyor.
    Musteri hizmetlerini arayip sormak en dogrusu..

Ekstra vergi sıfır faturalı hat alanlar için ödenir. Onuda operatör almaz devlet alır.

Yeni hat yerine mevcut bir hattı Türk Telekom'a taşırsanız herhangi bir vergi ödemezsiniz.
  • Geçmeyi düşünüyorum ama tt'nin fatura fiyatlandırma politikası beni korkutuyor çevremde kullanan insanların faturası hiç sabit gelmiyor. Birde çekim gücü var tabi şehir merkezlerinde tatmin eden sonuçlar versede yolda ki performansı biraz düşük tüm bunları göz önüne alıp bi düşünmek lazım fiyatı çok cezbediyor.
  • 54oguz75 kullanıcısına yanıt
    3 tane hattım var bende şüphe içindeyim ondan dolayı riske girmeye değer mi düşünüyorum.

• Ben faturasızım, faturalıya geçmek istiyorum. Bu tarife uygun mudur?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mevcut müşteriler 39 TL'ye taahhütsüz kullanabiliyor mu acaba?
  • Şu an 39 TL'lik Prime Klasik tarifesindeyim ama haftaya taahhütüm bitiyor. Bana bol internet lazım. Yıl sonuna kadar aylık 2 GB hediye internet vardı, başka operatöre geçince o iptal olacak ama çok önemli değil.

Bir dahaki ay başka operatöre geçip tekrar bu tarife için Telekom'a geleceğim. 30 TL peşin ödesem, aylık 2,5 TL'ye tekabül eder. Yani 31,5 TL ödeyeceğim. 2 haftada bir de 4 GB'lık ek internet paketi alsam, 30 TL daha öderim.

16 GB + 1000 dk + 1000 sms = 61,5 TL yapıyor.

Haftalık 4 GB paketini 4 kere alsam toplam 24 GB + 1000 dk + 1000 sms = 77 TL yapar.

Daha da abartalım. 2 GB ek interneti 7 TL'ye alsak, 26 GB + 1000 dk + 1000 sms = 84 TL yapar. Gayet güzel.

Arayanıbil, vergiler falan da olsa 2-3 lira daha artar. Tabi uzun zaman sonra numara taşıma yapıp gelecekler aylık 2,5 TL daha karlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korayalttantire -- 14 Haziran 2016; 13:56:17 >
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    mecbur risk alacağız gibi duruyor. 1-2 güne karar vereceğim turkcell bu kadar ucuza verse havada kapılır ama tt olunca öyle olmuyor işte ne yazikki.

birde şu netgsm dedikleri bi geleydi turkcell altyapısını kullanacak muhabbeti baya iyi işler yapar ama giriş tarihi 1 ocak 2017 diyorlar o zamana kadar ya bu tt tarifesini kullanacağız iyi bişey verirlerse olmadı tahaddütü bozarız.
  • 54oguz75 kullanıcısına yanıt
    Zaten taahhütün bir anlamı kalmıyor bozunca indirimleri her türlü alıyorlar.
    Çok sıkıntı çekersek 1 dakika düşünmeden taşırım.
    Evimde kaç kere bildirdim 2 yıldır düzeltemediler.

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    yani en kötü direk bozarız bakalım hayırlısı :)
  • Az önce bu tarifeye geçiş için başvurdum.
    3-4 gün içinde geçiş olur dediler bakalım.
    Daha önce avea kullandım görev yaptığım köyde çekmediği için vodafone a geçmiştim
    Şimdi merkeze geldiğim için çekim sorunu yaşayacağımı düşünmüyorum.
    Bu fiyata cidden cok uygun şu anki tarifem 3gb+500dk+1000sms 28 tl idi
    +500dk ve 5gb için 1 lira fazla ödemiş olacağım
  • Beyler hali hazırda faturalı avea kullananlarda bu tarifeye geçebiliyor mu? Sınırsız internet tarifeli efsane yeni nesil 500 kullanıyorum. Geçsem buna deyer mi sizce?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • faturasız hattan geçiş yapılıyor mu?okudum bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: c_._s

faturasız hattan geçiş yapılıyor mu?okudum bulamadım.

Normalde geçiş yok ama müşteri hizmetlerini sıkıştırırsanız olabilir. Faturasız müşteriyseniz telefon açın ve bu kampanyaya geçmek istiyorum, taahhütte vereceğim olur mu diye sorun. Müşteri hizmetleri bunu sisteme girer ve sistem size onay verirse olabilir. Türk Telekom'da müşterinin durumuna göre olmaz denenlerde olabiliyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.