Şimdi Ara

TT8gb+1000sms+1000dk 29 lira (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
5
Favori
3.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LTE

quote:

Orijinalden alıntı: c_._s

faturasız hattan geçiş yapılıyor mu?okudum bulamadım.

Normalde geçiş yok ama müşteri hizmetlerini sıkıştırırsanız olabilir. Faturasız müşteriyseniz telefon açın ve bu kampanyaya geçmek istiyorum, taahhütte vereceğim olur mu diye sorun. Müşteri hizmetleri bunu sisteme girer ve sistem size onay verirse olabilir. Türk Telekom'da müşterinin durumuna göre olmaz denenlerde olabiliyor.

Türk telekomun sitesinde faturasızdan-faturalıya bölümüne girince direk bu paket çıkıyor karşıma. Nasıl faturasızdan geçiş yok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MajestiC
    Türk telekomun sitesinde faturasızdan-faturalıya bölümüne girince direk bu paket çıkıyor karşıma. Nasıl faturasızdan geçiş yok?

Ben o mesajı yazarken sitesinde "sadece yeni müşteriler diye tanımlama" yapılmıştı ve müşteri hizmetleri geçiş yaptırmıyordu ama 14/06/2016 sonu itibariyle iki farklı Fırsat 8 GB tarifesi oluşturdular. İkisinden de bağlantısını veriyorum.

Faturasızdan faturalıya geçişteki Fırsat 8 GB tarifesi :
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/firsat-8-gb-tarifesi-faturasizdan-faturaliya.aspx

quote:

Belirtilen indirimli fiyat, Firsat 8GB Tarifesine faturasız tarifelerden geçiş yapıp, SMS veya müşteri hizmetleri aracılığıyla 12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerde kalmayı taahhüt eden müşterilerimiz için geçerlidir. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz aylık ücretler geçerli olacaktır.

Yeni müşterilere özel Fırsat 8 GB tarifesi :
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/firsat-8-gb-tarifesi.aspx

quote:

Belirtilen indirimli fiyat, Firsat 8GB Tarifesine numara taşıma veya yeni hat aktivasyonu ile gelip, SMS veya müşteri hizmetleri aracılığıyla 12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerde kalmayı taahhüt eden müşterilerimiz için geçerlidir. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz aylık ücretler geçerli olacaktır.

• 2 gün önce numaram Vodafone'dan TT'ye faturasız olacak şekilde taşındı. 2 gündür TT'den sinyal alıyorum yani. Bu 8gb'lık faturalı tarifeye geçmek için az önce MH aradım ama faturalıya şuan geçemezsiniz 1 ay gibi bir süre geçmesi lazım dedi müşteri temsilcisi. Bu konu hakkında bilginiz var mı acaba? Ben ne zaman faturalıya geçebilirim? Müşteri temsilcisi yanlış bilgi mi verdi acaba? Ben geçiş işlemini yaparken istediğim zaman faturalıya geçebilir miyim diye sorduğumda geçersiniz demişlerdi.

Şu firmaların iş bilmez halleri ve birbirlerinden habersizlikleri kanser edecek beni sonunda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MajestiC

2 gün önce numaram Vodafone'dan TT'ye faturasız olacak şekilde taşındı. 2 gündür TT'den sinyal alıyorum yani. Bu 8gb'lık faturalı tarifeye geçmek için az önce MH aradım ama faturalıya şuan geçemezsiniz 1 ay gibi bir süre geçmesi lazım dedi müşteri temsilcisi. Bu konu hakkında bilginiz var mı acaba? Ben ne zaman faturalıya geçebilirim? Müşteri temsilcisi yanlış bilgi mi verdi acaba? Ben geçiş işlemini yaparken istediğim zaman faturalıya geçebilir miyim diye sorduğumda geçersiniz demişlerdi.

Şu firmaların iş bilmez halleri ve birbirlerinden habersizlikleri kanser edecek beni sonunda...

Yeni hat tesisinde 30 günlük sınır var ve bu BTK tarafından konan bir sınır.

quote:

Faturasızdan hattan faturalı hatta geçişte, müşteri faturasız hattının aktivasyonundan en az 30 gün geçtikten sonra faturalıya geçiş yapabilir.

Ancak numara taşıma yeni hat tesisi değil. Bu konuda kesin bir bilgim yok. BTK'nın bu konularda çok sayfalı birkaç yönetmeliği var. Vaktim olunca hat aktivasyonu ile ilgili bölümlerini karıştıracağım. Sanıyorum bunlar 27276 sayılı yönetmelikte ve alt yönetmeliklerde anlatılıyordu. Her sene yönetmelikler değiştiği için incelemeden cevap vermem zor.

• Valla paket harika ancak buna karşılık olarak diğer operatörlerin kayıtsız kalacağını sanmıyorum 24 ay uzun bir süre. 4.5G'den sonra ortalık kızışacak buna benzer belkide daha avantajlı paketler çıkacaktır beklemekte yarar var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emreyucell

Valla paket harika ancak buna karşılık olarak diğer operatörlerin kayıtsız kalacağını sanmıyorum 24 ay uzun bir süre. 4.5G'den sonra ortalık kızışacak buna benzer belkide daha avantajlı paketler çıkacaktır beklemekte yarar var.

Taahhüt 24 ay değil 12 ay. Bu sebeple verilebilir.

quote:

Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12 fatura dönemi boyunca verilecektir.
  • İnternette bir bayide gordum de bu fiyata 11gb veriyorlarmis ama 3gbsi geceleri

• Dikkatimden kaçmış şimdi gördüm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

İnternette bir bayide gordum de bu fiyata 11gb veriyorlarmis ama 3gbsi geceleri

Woops olanlara veriyorlardır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emreyucell

Dikkatimden kaçmış şimdi gördüm

Olur böyle şeyler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • En son yillar once, tum operatorlerde, faturali aylik ucretimden cok daha yuksek ucretler odemek zorunda kaldigimdan kontorluye dönmüstüm. 20-25tl sabit ucretler varken 90-100 dahi odeyince hattimi operatorden operatore tasimis en son kontorlu yapmistik.
    1. Simdi faturali yapsak ne kadar odeyecegim? Vergi,telsiz, vs...
    2. Fatura stop, akilli fatura, vb. bir uygulamayla faturalari sabit tutmak mumkunmu?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

İnternette bir bayide gordum de bu fiyata 11gb veriyorlarmis ama 3gbsi geceleri

Woops olanlara veriyorlardır.

Ben de bugun bir bayide, 11gb faturali 29tl yaz tarifesi siyahbeyaz fotokopi afisini gordum. Diger afisler rengarenkti. Cok yeni oldugu belliydi.

• 5 yıllık Vodafone aboneliğinin sonunda bende tt ye geçtim. Evim 5.katta en üstte. Her tarafı açık şehir merkezinde. Tüm hatlar mükemmel çekiyor. Vodafone 2mb saniye ile telefondan indirme görüyordu. Turk Telekom çekmiyor adam gibi indirme açtım 4 farklı telefonda hız aynı 35-80kb saniye daha fazla değil. Yatağımda çekmiyor ayağa kalkınca iyi. Yani çekmiyor dediğim hız çok düşüyor.

Fiyata gelince muhteşem ama evinde Wifi olana diğer operatör ler de iyi çekene memnun kalana önermem evin dışında 2gb yeter evinde Wifi olana.

Evinde Wifi olmayan bitiririm diyen kaçırmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbul37

En son yillar once, tum operatorlerde, faturali aylik ucretimden cok daha yuksek ucretler odemek zorunda kaldigimdan kontorluye dönmüstüm. 20-25tl sabit ucretler varken 90-100 dahi odeyince hattimi operatorden operatore tasimis en son kontorlu yapmistik.
    2. Fatura stop, akilli fatura, vb. bir uygulamayla faturalari sabit tutmak mumkunmu?

Bende benzer sebeplerle faturasız kullanmaya başladım çünkü kullanım çok oluyor ve paket yetmiyor.

29 TL olan bu tarife 1.5 TL telsiz ücreti ile aylık 30.5 TL gelir. Ayrıntılı fatura isterseniz onunda ücreti 1 TL'dir ve 31.5 TL gelir. E-fatura isterseniz bu ücret ödenmez. Paketinizi aşmazsanız fazla fatura gelmez.

Bu tarife de ne kadar İnternet kullanırsanız kullanın 61 TL maksimum fatura geliyor. İnternet kullanımından dolayı gelebilecek en yüksek fatura bu, öyle eskisi gibi devasa faturaların gelme ihtimali yok. Tabi paketteki 1000 dakika ve 1000 sms'i aşmazsanız.

• Turkcell e 3gb+sınırsız 45 tl veriyorum ve Gb lar çok az geliyor.
    Tarifenin interneti baya iyiymiş ve fiyatı da.
    Çekim kalitesi şüphem var hala. Annem geçti TT a ve pişman olduk gerçekten ses kalitesi bile düştü ki çekimi zaten farketti. Bu koşullar Konyada böyle. Ben şu an sivastayım ve burda Turkcell bile gelgitler yaşıyor.
    Eziyet çekmeme değer mi sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: tlserkan

Turkcell e 3gb+sınırsız 45 tl veriyorum ve Gb lar çok az geliyor.
    Tarifenin interneti baya iyiymiş ve fiyatı da.
    Çekim kalitesi şüphem var hala. Annem geçti TT a ve pişman olduk gerçekten ses kalitesi bile düştü ki çekimi zaten farketti. Bu koşullar Konyada böyle. Ben şu an sivastayım ve burda Turkcell bile gelgitler yaşıyor.
    Eziyet çekmeme değer mi sizce?

vodafone da ankaranın göbeği etlikte çekmiyor. 4.5G çekiyor ama konuşmak için 3 veya 2 G ye ihtiyacın var. onlar da çok zor çekiyor. ve bu problem 10 yıldır var.
  • tlserkan kullanıcısına yanıt
    Telden sebeke aramasi yap cekiyomu cekmiyomu belli olur

• İnternetten kapsama alanına çekim kalitesine ulaşabileceğimiz bir yer varmı operatörleri karşılaştırmak en mantıklısı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: istanbul37

En son yillar once, tum operatorlerde, faturali aylik ucretimden cok daha yuksek ucretler odemek zorunda kaldigimdan kontorluye dönmüstüm. 20-25tl sabit ucretler varken 90-100 dahi odeyince hattimi operatorden operatore tasimis en son kontorlu yapmistik.

Bende benzer sebeplerle faturasız kullanmaya başladım çünkü kullanım çok oluyor ve paket yetmiyor.

29 TL olan bu tarife 1.5 TL telsiz ücreti ile aylık 30.5 TL gelir. Ayrıntılı fatura isterseniz onunda ücreti 1 TL'dir ve 31.5 TL gelir. E-fatura isterseniz bu ücret ödenmez. Paketinizi aşmazsanız fazla fatura gelmez.

Bu tarife de ne kadar İnternet kullanırsanız kullanın 61 TL maksimum fatura geliyor. İnternet kullanımından dolayı gelebilecek en yüksek fatura bu, öyle eskisi gibi devasa faturaların gelme ihtimali yok. Tabi paketteki 1000 dakika ve 1000 sms'i aşmazsanız.

Hocam ben birseyi merak ediyorum bimcell kullaniyorum ve onceki mesajlarinizda bu tarifenin bir numara tasima icin birde mevcut abone icin paylasmissiniz yanlis anlamadiysam bimcellden 30 t fark vererek bu tarifeye gecebilir miyim? tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Beyler hali hazırda faturalı avea kullananlarda bu tarifeye geçebiliyor mu? Sınırsız internet tarifeli efsane yeni nesil 500 kullanıyorum. Geçsem buna deyer mi sizce?

Cevap yazan olmadı.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.