Şimdi Ara

TT UPLOAD İÇİN #UploadHızıArtırılsın [CANLI YAYIN YAPILDI] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
658
Cevap
9
Favori
718.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
836 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adsl kullananlar ölsün her gün azar azar hız düşüyo 10mbps oldu bu gidişle internet yok olacak galiba
  • Mail atmak mantıksız
    Telekomun çok umrumda
    60 TL ye kullandığım interneti 90 TL teklif ediyor
    Yeni aboneye şapır şupur, eski aboneye yarabbi şükür

Son 32 gün
    Kurtuluyorum
    Mail atacağınıza kapatın abonelikleri kurtulun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • schipht kullanıcısına yanıt
    kullandığım paket 169 TL olmuş AKK kalkmasaydı keşke :(
  • Download ve Upload da artış istiyoruz.

Destek lütfen.
  • Türkiye işte, ne beklerdin?

• furkankorhan F kullanıcısına yanıt
    Bu çağda 16 mbps internet kabul edilebilir gibi değil en azından 4k stream yapabilecek 25mbit+ hızlar en düşük paket olarak gündemde olmalı.
  • maysa24 kullanıcısına yanıt
    Ben türk telekom'da 100 mbps/4 mbps upload olan pakete FTTH 80,90 TL ekstra yalın ücreti ile beraber 90,80 TL ödüyorum.

2021'de taahhüt sürem dolduğunda alternatif firmalara geçiş yaparım.

• 0.8 mbit upload ile bu mesajı gönderiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ctn48

adsl kullananlar ölsün her gün azar azar hız düşüyo 10mbps oldu bu gidişle internet yok olacak galiba
    Harbi ya 2 sene önce bu adreste 16 mbit sıkıntısız alıyordum. Şimdi 13 ileri gitmemiz gerekirken geri gidiyoruz

TT UPLOAD İÇİN #UploadHızıArtırılsın [CANLI YAYIN YAPILDI]

• 24 Mbps’e kadar vdsl tarife kullanıyorum 21 download 4 mbps upload var. Upload çok yetersiz. Çağın çok çok gerisinde. 10 mbpsden aşağı olmamalı.

• Aynı performansı sizlerden de bekliyoruz. 2020 yılında bizi bu upload hızlarına mahkum etmeyin .

TT UPLOAD İÇİN #UploadHızıArtırılsın [CANLI YAYIN YAPILDI]
  • Arkadaşlar bence yanlış bir strateji uyguluyoruz.

Superonline'da bu hızların standart olarak kalmasını sağlayıp fiber'deki diğer iş ortakları VF ve TürkSat'ı bu işe dahil etmemiz gerekiyor

TT'un verdiği cevabı görüyorsunuz, ekstra para olmadan hiçbir şeyi yapmaya niyetli değiller. Bir kaç ay sonra bu paketleri önümüze lütuf olarak atmamaları için elimizdeki şansı değerlendirmeliyiz.

Şuanki konjoktürde yönetici elitin duyarlılığı maksimum seviyede, doğru hedefler Ulaştırma ve Teknoloji Bakanları. Bu kişilerden destek görürsek TT tarafından olası rekabet kurulu şikayetininde önünü kesmiş oluruz.
  • ressi1 kullanıcısına yanıt
    Ulaştırma bakanlığı ve Cimer ile bayağı uğraştık pek bir sonuç alamadık.
    Tabi ulaştırma bakanı değişti şimdi ne olur bilmiyorum.

• Hocam elinize sağlık, elimizden gelen destepi verelim. İnşallah olumlu gelişmeler görürüz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam Allah'ın izniyle bu sorunu bildirdik çözmek onların ellerinde.

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    bu tarz kişileri görmezden gelin hocam
    hep varlardı, her var olacaklar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Her binada fiber altyapısı var zaten Türk Telekomun. İstese çok daha yüksek hızlar verebilirler altyapının kaldırmama gibi bir durumu artık yok 2020 yılında.
    Bende bir e posta attım umrarım arttırırlar. 4.05 mbit upload ile gerçekten zor oluyor.
  • schipht kullanıcısına yanıt
    Yani akıl var mantık var açıkçası umursamıyorum ama diğer insanları da yanılttığı için cevap vermek istedim.

• Iyi güzel konuşuyorsunuz ama siz 3 kuruşa 5 köfte istiyorsunuz. Yani hem bedeli odemeyeceksin hem de birileri sana hizmet edecek öyle bir dünya nerede var? Şirketler dışarıdan döviz ile yatırım yapıyor. Bence fiyatların dolar ya da euroya sabitlenmesi lazım. Adamlar giderleri size yansıtmıyor diye resmen bedava fiyatlara İnternet hizmeti alıyorsunuz bence şu anda. Bir de demişler ki upload hızı olmadan çok sorun yaşıyoruz. Sorun dediği, ihtiyaç dediği de ınternetten oyun oynayacak, garip garip videolar izleyecek, karı kız kovalayacak... Dünya ya faydası yok yani ama isteklere bak. Alamayacaksınız zaten de upload hızı isteyen parasını ödesin kardeşim. Lüks bir tüketim bu neticede.

• Upload paketleri çıkacaksa bile çok makul olmalı.

Türkcell Superonline ekstra fiyat yansıtmaksızın upload hızlarını ve indirme hızlarını arttırıyor bizimde tüketici olarak istememiz normal değil mi?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.