Şimdi Ara

TT UPLOAD İÇİN #UploadHızıArtırılsın [CANLI YAYIN YAPILDI] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
658
Cevap
9
Favori
718.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
836 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam 5.ayda aboneligim bitiyor ve Turktelekoma hoşcakal diyeceğim herkez benim gibi yaparsa TT artik kendine yeni bir yol cizer diye düsunuyorum Türkcell bekle beni

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar şu akk geyiğini salın artık..
    AKK kalkmadan 1 sene önce sol 24Mbps 100GB AKK li internet için 100 lira istemişti benden. AKK kalktı sol a bakıyorum fiyatlar yine aynı değişen bir şey yok.

Hepsi bir yana ucuz tonla alternatif var. Hepsi mi sorunlu bunların...
    Bu işin sonu, "yoksa kullanma" ya gidecek böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NT2L -- 9 Nisan 2020; 5:49:27 >
  • Bir destek de benden. Ben TT kullanmıyorum Kablonet kullanicisiyim gündüz 100 mbit download 5 mbit upload alıyorum. Alt-yapı sıkıntısı varsa 50 mbit down 10 mbit up'a razıyım.

• Türkcell Müşteri memnuniyeti açısından süresiz Upload hızlarını 20 MBPS'e yükseltmiş demişsiniz'de böyle bir kesin bir bilgi yok arkadaşım geçicide olabilir
  • AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    İşte süresi yok hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • F355 Challenge F kullanıcısına yanıt
    Ben de kablonetteyim hocam bir mailde biz atalım kablonete.

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    Sitelerinde bize yazın kısmı vardı. Bundan 5 sene önce akk için atmıştım ama kim bakıyordur bilmiyorum.

• SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    Keşke öyle olsa'da benim superonline genel müdürlüğün'de çalışan bur bayan arkadaşım var dün konuşurken bu olayı sordum bize bir bilgi gelmedi bu konu hakkın'da dedi onların'da bir bilgisi yokmuş bu olay'dan bakalım sürekli 20mbit upload sabit olursa tadından yenmez

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    Bizim buradada her iss var. Ama superonline yok. Ama gerçi şu an fiyatlar aşırı pahalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyTech74 -- 9 Nisan 2020; 7:40:52 >
  • 2020 yılında 4 Mbps​​ upload vermek nedir
  • Modem arayüzünde maksimum alabildiğin upload hızı 40 gözüküyor ama bana verdikleri 3.8 civarı

Arkadaşlar bir şey merak ediyorum. TTNET böyle bi değişikliğe giderse onun altyapısıyla internet sunan millenicom gibi firmalar da bunu yapmak zorunda mı yoksa insiyatiflerine mi kalır ? Sonuçta onların altyapısıyla internet sunuyorlar bi şekilde aynı değişikliği yapmaları gerekir diye düşündüm ben.
  • Luc4sHood kullanıcısına yanıt
    İnsiyatif hocam. Zorunluluk değil çünkü.

• olabildiğince konuyu öne çıkarmakta fayda var.
    umarım olumlu bir sonuç alınır da, bu saçma işleyiş bir an önce sonlanır.
  • Bu iş mail atarak olmaz. Upload hızından dolayı müşteri kaybedecekler ki seve seve artıracaklar o hızı. Bu upload saçmalığı taa adsl günlerinde sdslin kurumsal hizmet olarak çok fahiş fiyatlara satılabildiğinin keşfine dayanır. Artık ok yaydan çıktı. Superonline geri hızları düşürse de tüketici yüksek upload hızı alabileceğinin farkına vardı. Benim burada sol altyapısı rezalet olmasa geçerdim ben mesela sırf attıkları bu adıma teşekkür olsun diye.

Yalnız sakın ha taahhütlü abonelik başlatmayın. Taahhütsüz iyi fiyat talep edin. Bu taahhüt işinin de akk gibi tarihe gömülmesi lazım. Netspeed çok iyi bir firma mesela ve taahhütsüz hizmet veriyor. Ben salak gibi netgalaksiye taşıttım orası ayrı.
  • furkankorhan F kullanıcısına yanıt
    Öyle bir sindirmişler ki tüketiciyi, adam gibi uğload hızı istemeye çekiniyor insanlar.

Download hızı verilebiliyorsa upload hızı da verilebilir, fiberde mümkündür mesela simetrik bağlantı.

• bizde 3 mbps de sürünelim upload istiğozz
  • Şükür be kardeşim işte bu sonuna kadar üstüme düşen neyse yapıcam

• 3 aydır sebepsiz yere kestiler netimi yazmadigim yer kalmadi genel ariza var diyorlar bulunduğum yerde port sorunu var yeni tasinan birine anında internet bağladilar gerisini siz düşünün

• Download hızı 75, upload hızı 4mps :))

Hergün telekonferans yaparak çalışıyoruz. Birilerinin sesi gelmiyor genelde, adam ekranını paylaşıyor, konferanstaki birisi görüyor diğeri göremiyor.

Yıl olmuş 2020 hala en basit şeyler ile uğraşıyoruz.
  • Telekom ilk önce normal sağlıklı internet versin her yere ondan sonra upload peşine düşeriz

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.