Şimdi Ara

TT PRİME'LA TANIŞ 10 GB TARİFESİ (39 TL) (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
453
Cevap
6
Favori
40.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mstfckmk

1000dk+1000sms+5gb internet 45 tl ye kullanıyorum turkcellde. Ayrıca fizy, 50gb lifebox (lifeboxda geçerli ek 5gb internet), dergilik (dergilikte geçerli 5gb ek internet) , 1gb bip var pakette.

Her hafta sallakazan, kullanım haklarının sonraki aya devretme özelliği. Sözleşmem bu ay bitiyor müşteri hizmetleri aradı aynı fiyattan 12 ay daha teklif ettiler.

Kararsızım kalmak mı mantıklı yoksa telekoma geçip primle tanış 10gb tarifesi mi mantıklı.

Yorumlarınızı bekliyorum.

Mesajından yola çıkarak tarifenden memnun olduğunu anladım.. Daha ucuza getiricem diye paranla rezil olmakta var. Karar yine senindir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mstfckmk kullanıcısına yanıt
    Primle tanış tarifesi senin için biçilmiş kaftan, turkcell 45 isteyerek uyanıklık yapıyor aynı paketi daha ucuz kullanan arkadaşım var, pazarcı esnafı gibi herkese farklı fiyat vermişler sanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mstfckmk kullanıcısına yanıt
    Bende senin durumundaydım 45tl ödeyeceğime türk telekoma geçtim. Hem daha az ödeyeceğim hem de internetim 2katına çıktı.

• Tivibu Go Süper Paket bunu nasıl kullanabilirim ne işe yarıyor yardımcı olur musunuz

• Arkadaşlar bende turkcelldeyim ve bu pakete geçmeyi düşünüyordum. Tt müşteri hizmetlerini ve prime müşteri hizmetlerini sırasıyla aradım. Adamların kendilerinden haberleri yok. Sitelerinde yazan çoğu bilgiye yanlış, hatalı diyorlar.

Örneğin bu prime la tanış 10 gb tarifesinde;

ilk ay 30 gb yok

Tivibu süper paket yok

Muud premium üyeliği yok

Dediler. Bunları ben uydurmuyorum hem tt hemde prime müşteri hizmetleri böyle söyledi. Ayrıca işin birde komedi kısmı var. Sordum madem bunlar yok neden hâlâ internet sitenizde paket içeriği bölümünde yer alıyor? Bana verdikleri cevap; şu an bu paketi kullanan abonelerimiz ne kullandıklarını bilsinler diye sayfada duruyor diyor. E dedim adamlar zaten ne kullandıklarını biliyorlar daha ne diye baksınlar benim paketim neydi diye? Bu seferde arada bir bakabilirler onların hakkı fln. Dedim tamam anlaşıldı ben sizinle anlaşamayacağım kapattım telefonu.

• fatalrhymex F kullanıcısına yanıt
    Bitti mi acaba ? 3/4 gün önce aradilar beni var diyorlardı

• quote:

Orijinalden alıntı: karmixs

Bitti mi acaba ? 3/4 gün önce aradilar beni var diyorlardı

Valla bitmiş hocam öyle söylediler. Yani tarife devam ediyor ama ek olarak sunulan avantajlar iptal olmuş sanırım. Yazdığım gibi 39 tl ye olan prime la tanış 10 gb tarifesinin sayfasında bu bilgiler halen yazıyor, hatta sayfanın anlık resmini de ekleyeyim ki anlaşılsın.

Burda yazan bütün ekstra avantajlar yok aslında, daha doğrusu bana yok dendi hem normal tt hemde prime müşteri hizmetleri tarafından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatalrhymex -- 14 Mart 2018; 20:30:10 >

• fatalrhymex F kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkürler

• Hocam ben yeni geçtim TİVİBU MUUD bulut 30 gb ilk ay net hepsibgeldi. Bayi yok dedi ama şifreler geldi. Prime yazıp 5555 yolla ok

• quote:

Orijinalden alıntı: fatalrhymex

Arkadaşlar bende turkcelldeyim ve bu pakete geçmeyi düşünüyordum. Tt müşteri hizmetlerini ve prime müşteri hizmetlerini sırasıyla aradım. Adamların kendilerinden haberleri yok. Sitelerinde yazan çoğu bilgiye yanlış, hatalı diyorlar.

Örneğin bu prime la tanış 10 gb tarifesinde;

ilk ay 30 gb yok

Tivibu süper paket yok

Muud premium üyeliği yok

Dediler. Bunları ben uydurmuyorum hem tt hemde prime müşteri hizmetleri böyle söyledi. Ayrıca işin birde komedi kısmı var. Sordum madem bunlar yok neden hâlâ internet sitenizde paket içeriği bölümünde yer alıyor? Bana verdikleri cevap; şu an bu paketi kullanan abonelerimiz ne kullandıklarını bilsinler diye sayfada duruyor diyor. E dedim adamlar zaten ne kullandıklarını biliyorlar daha ne diye baksınlar benim paketim neydi diye? Bu seferde arada bir bakabilirler onların hakkı fln. Dedim tamam anlaşıldı ben sizinle anlaşamayacağım kapattım telefonu.

Bende dun geçiş basvurusu yaptım ve oncesinde tt mh ile görüştüm hepsi var dedi bu avantajların. Bayiye gittim geçiş için 39lukta bunlar yok dedi bende 45lik olan prime ekspere başvurdum.

• Ben yazın bu paketi aldım 39tl

Tüm özellikler var. Muud kullanıyorum. 30gb geldi. Tivibu aktif . Vs

Ama şimdi geçiş yapanları bilmiyorum.

• Ben yazın bu paketi aldım 39tl

Tüm özellikler var. Muud kullanıyorum. 30gb geldi. Tivibu aktif . Vs

Ama şimdi geçiş yapanları bilmiyorum.

• hayrına biletix prime kodu paylaşabilecek var mı?
  • avea ve prime kelimeleri, bu ne taman çelişki. hem avea, hem prime ahahahaha

• Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Bende hepsi var dün geçtim, bayi zarar ettirmiş sizi her ay 6 tl fazla ödeyeceksiniz yani yılda 72 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: efefor

Bende hepsi var dün geçtim, bayi zarar ettirmiş sizi her ay 6 tl fazla ödeyeceksiniz yani yılda 72 tl

Valla bilmiyorum herkes farklı bisey soyluyor. Hatta dun geçişim tamamlandı fakat tarifede 2 tip taahhut var sadece 12 ay bunun fiyatı 54 tl ve 12+12 olarak 2 yıl var ilk yıl 45 sonraki yıl 48 olmak üzere fiyatlandırma var. mh ni aradım soruyorum ben taahhut smsi atmadım 12 veya 24 ay olarak nasıl secicem diyorum bu tarifede 24 ay yok ki diyor. Diyorum web sitesinde var. bizim bilgi ekranlarımızda yok diyor. sonra bayinin belirttiği şekilde şansımı deneyeyim bakalım ne gelecek soz yazdım 5555e gönderdim 12+12 seklinde geldi. Ama nasıl iş anlamadım nasıl mh ekranlarında bu bilgi çıkmaz. Turkcelle arasında harbiden mh olarak kalite farkı inanılmaz fazla. telefondaki hitap şekilleri bile tabiri caizze öküzce yani. arıyorsun baglanıyor "turk telekom müşteri hizmetleri ben ..... diyor. yaw arkadasım bi hoş geldiniz size nasıl yardımcı olabilirim filan der insan yaa. mal gibi konusuyorlar yani.

İşin birde garip tarafı prime müşteri hizmetleri numarasını arıyorum beni normal telekom musteri hizmetlerine aktarıyor. Sizde boyle bir durum var mı? 444 4 375 defalarca aramama ragmen basta prime musteri hizmetlerine hos geldiniz diyor. mobil için 1e basıyorum sonra biip sesi geliyor ve turk telekom musteri hizmetlerine hos geldiniz diye devam ediyor. ne iştir anlamadım.

• Kademeden sonra hız kaç hız testi yapan biri atabilirmi

• Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Sizi istediginiz tarifeye gecirmemisler bunlarla ugrasaginiza tasiyin baska hatta numaranizi uğraşmayın yada bayii ismini mh ye verin durumu izah edin baska tarifeye gecirdiler deyin duzeltilebilir belki duzelmezse tasiyin

• quote:

Orijinalden alıntı: ferfecir66

Sizi istediginiz tarifeye gecirmemisler bunlarla ugrasaginiza tasiyin baska hatta numaranizi uğraşmayın yada bayii ismini mh ye verin durumu izah edin baska tarifeye gecirdiler deyin duzeltilebilir belki duzelmezse tasiyin

Ama mh tarifime dogruluyor eksper olarak. Bayiye sorucam birde bakalım.
  • Bende geçeyim diyorum da turkcell 3 haftadır toplam 23 gb hediye verdi salla kazandan

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.