Şimdi Ara

TT MİLLENİCOM 100MBPS UPLOAD HIZIM ARTMIŞ !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
1
Favori
7.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türk Telekom altyapısında FTTH 100mbps paketimde upload değerim an itibariyle böyle. Bunuda başardık sanırım arkadaşlar! Cidden Mutluyum! Emeği geçen herkesin eline sağlık.
    TT MİLLENİCOM 100MBPS UPLOAD HIZIM ARTMIŞ !

• aynı fiyatlara Romanya ve Bulgaristan 1 gbps hızlar alırken neden karşı geliyorsunuz hocam? yada eleştiriyorsunuz? evde 2 çocukla online ders yapıp evden online toplantı ve iş yapan bir kişiye 3 mb upload resmen dalga geçmektir. Alınan hızın yarı oranında upload günümüzde acil bir ihtiyaçtır. Neden Telekomu zengin edelim, yatırım yapsınlar artık tak dedi herkese. Bıktık usandık. Bu durumda bir taşta siz koyun destek olun. 20 mb upload zaten komik ama üstünü isteyenler emin olun gamer yada evden çalışanlardır. 100 downloana 50 upload vermeleri gerekir ama 20 ye bile razıyız. Herkes evden işini götürmeye çalışıyor..

Tiwitterdan BTK ile telekoma yüklenin arkdaşlar.
  • Yine de upload hızı düşük. 100 Mbit paketine bile 8 Mbit upload veriyorlarsa 35-50 Mbit paketlerine 4-5 Mbit upload verecekler gibi duruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LittleEinstein L kullanıcısına yanıt
    hocam buna bile şükrederiz biz 8 bile bizim ülkemiz için büyük bir gelişme
  • bende hala 4 mb il ilçe nedir sizin?
  • Ankara belediye başkanının twitinden destek verin arkadaşlar. siyasi bakmayın olaya lütfen .

1-https://twitter.com/mansuryavas06/status/1250416228528787456

Upload twiti atalım, BTK ve telekomu etiketleyin.

2 -https://twitter.com/hashtag/UploadH%C4%B1z%C4%B1Art%C4%B1r%C4%B1ls%C4%B1n?src=hashtag_click
  • quote:

Orijinalden alıntı: LittleEinstein

Yine de upload hızı düşük. 100 Mbit paketine bile 8 Mbit upload veriyorlarsa 35-50 Mbit paketlerine 4-5 Mbit upload verecekler gibi duruyor.
    Kesinlikle ama çölde su bulduk resmen. Ben daha da artacağını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkaninn59

hocam buna bile şükrederiz biz 8 bile bizim ülkemiz için büyük bir gelişme
    Gerçekten öyle.
  • asiruhfear kullanıcısına yanıt
    Çanakkale Merkez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tartal

Çanakkale Merkez.
    modem görüntüsü değerleri atarmısın? hangi mahalle, ben barbaros.
  • BurakLEE kullanıcısına yanıt
    Onu nasıl yapacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız çok isterim atmayı. Tekzen bölgesindeyim burda FTTH altyapı var.
  • Arkadaşın dediği gibi yine politik yaklaşıyorlar lanet olsun. 100 mbite bunu verdilerse vay halimize. Dünya sıralamasında 90 sıralarda Telekom. Nasıl iyileşsin. Anca reklam anca reklam daha altyapısı olmayan bir sürü yer var. Fiber desen 10 mahalleden birinde var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tartal

Çanakkale Merkez.
    94mbps düşük hız.
    vdsl de o hız alnıyor 100mbps de.

2 kat artış hiç yoktan iyidir ama yetersiz.
  • Google’dan modem hat değerlerine bakmak diye çıkıyorr .her modemin giriş ip si farklı ona göre kendi modem modelini yazarak araştır. Örnekhttps://forum.donanimhaber.com/modem-arayuzunden-hat-degerleri-nasil-alinir-ust-konu-baglanti-basligidir--101710746

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar inanın haklısınız hala hızlarımız rezil seviyede. Bahsettiğim gibi çölde su bulmuş gibiyiz. Umarım artışlar devam eder...
  • Alper Bey bilginiz varmı konu ile ilgili?
  • Valla bende bunu söylemek için foruma geldim, aynen benim hızım da arttı
  • TT MİLLENİCOM 100MBPS UPLOAD HIZIM ARTMIŞ ! TT MİLLENİCOM 100MBPS UPLOAD HIZIM ARTMIŞ !

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• VDSL altyapıdayım modem verisi 122 - 44 . hızım aynı 90 küsüre 3,80 civarı :(
  • Bizdeki FTTH Fiber
  • quote:

Orijinalden alıntı: heart06

Bizdeki FTTH Fiber
    modem down ve up değerlerini buraya koyar mısın?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.