Şimdi Ara

TT'mi vodafone mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yeni hat alıcağım vodafoneda 25 gb 30TL TT de 20 gb 45TL sizcehangi öperatörü seçeyim hangisi daha iyidir
    (Merkezde oturuyorum)

• Türk Telekom, yeni gelene Hoş Geldin kampanyası ile bol bol hediye veriyor!

İlk ay 750 DK 750 SMS 25 GB Hediye!

Üstelik 3 ay boyunca tek seferde 30 TL ve üzeri yüklemelerde toplam 15 GB daha hediye!

Kampanyadan yararlanmak için hemen yeni hat alarak Türk Telekom’a gelin.

hangisi iyi çekiyorsa onu al

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim ailemde tt kullanan var iyi çekiyor ama vodafone hiç bilmiyorum
  • Vodafone'un çekiminde ve hızında problem yoksa şüphesiz Vodafone al.

Çağdışı TT'dan uzak durmak en iyisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • türk telekomdan çok memnunum

• Hocam hattınızı Bimcell, Pttcell veyahut Teknosacell, Vestelcell gibi operatörler den almanızı tavsiye edebilirim çünkü bu 3 ana operatör'ün numaraları genellikle kullanılmış numaralar oluyor, kapanmasının üstünden 1 sene geçen numaraları sıfır numara gibi satıyorlar ama yine de tercih sizin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-842350F0A -- 20 Mayıs 2020; 17:11:20 >
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Sizinle bu konu da tartışmak istemiyorum ama sizde ki bu TT düşmanlığı nedir ? TT denildiği zaman cin görmüş gibi oluyorsunuz. Son zamanlar da TT VOWIFI, faturasız hatlara VOLTE gibi bir çok özelliği kullanıma sundu. Ayrıca nereye gidersem gideyim ne çekim problemi yaşıyorum, nede internet hızı. Ayrıca verdiği hizmete göre fiyatı makul, müşteri hizmetleri vodafone ile karşılaştırılamayacak derece de iyi. Peki çağdışı olmasının özel bir sebebi var mıdır size göre ?
  • TT'un çağdışı bir operatör olduğunu 50 sebeple bunca zaman zaten sıraladım ve bunca zaman da şakşakçı tayfası mesajları sildirdi. Tekrar tekrar aynı şeyleri yazmanın hiçbir anlamı yok, nasılsa yine silinecek olsa da ben yine de yazayım.

B sizin neden TT kullanmakta ısrar ettiğinizi anlamış değilim. Bana bu sene devam teklifi olarak 25GB 44 liraya sunuldu, aynı tarife yeni müşteriye dâhi 89 liraya veriliyor. Ahmet'e ayrı, Mehmet'e ayrı fiyat verilmesi sizin hoşunuza gidiyorsa tabiiki kullanmaya devam edebilirsiniz. Ama benim için hiçbir etik yanı yok. Turkcell'e kazık diyen şakşakçılar bu konuda gıkını çıkartmıyor.

Vowifi 2 sene sonra getirildi ama hâlâ daha sınırlı sayıda cihazda olmasına rağmen ilgili konuda insanlar kullanamadıklarını belirtiyor.

VoLTe faturasıza falan getirilmedi, sırf burada konu açıldıktan sonra faturasıza taşıdım ve VoLTe kullanamadım.

Tarife değiştirmek bu operatörde mümkün değil, değiştirirsen ekstra 20-30 lira fazla vermek zorundasın. Ama diğer operatörlere bakıyorsun neredeyse herkes istediği tarifeye geçebiliyor.

Ya daha onlarca sebep var. Bana göre çağdışı bir operatördür, bunu da söylerken boş beleş sallamıyorum şu yok bu yok diyorum.

Kimse kusura bakmasında, Turkcell'de neredeyse 4/4'lük hizmet almak varken, Vodafone'da sınırsız tarifeler varken, TT benim için kıytırık bir operatördür. Kullanmak için hiçbir sebep yok.

Ha tabi, dürüst olunup şu denilebilir. Arkadaşım bu paraya bu kadar hizmet, işine geliyorsa kullanırsın gelmiyorsa kullanmazsın. 2015'ten beri bu bölümdeyim ama mâlum şakşakçılardan veya başka hiçbir kimseden böyle bir mesaj görmedim. TT'da şu bu yok diyince hemen bir çullanma.

Neyse uzadıkça uzar bu konu, benim düşüncelerim bunlardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

TT'un çağdışı bir operatör olduğunu 50 sebeple bunca zaman zaten sıraladım ve bunca zaman da şakşakçı tayfası mesajları sildirdi. Tekrar tekrar aynı şeyleri yazmanın hiçbir anlamı yok, nasılsa yine silinecek olsa da ben yine de yazayım.

B sizin neden TT kullanmakta ısrar ettiğinizi anlamış değilim. Bana bu sene devam teklifi olarak 25GB 44 liraya sunuldu, aynı tarife yeni müşteriye dâhi 89 liraya veriliyor. Ahmet'e ayrı, Mehmet'e ayrı fiyat verilmesi sizin hoşunuza gidiyorsa tabiiki kullanmaya devam edebilirsiniz. Ama benim için hiçbir etik yanı yok. Turkcell'e kazık diyen şakşakçılar bu konuda gıkını çıkartmıyor.

Vowifi 2 sene sonra getirildi ama hâlâ daha sınırlı sayıda cihazda olmasına rağmen ilgili konuda insanlar kullanamadıklarını belirtiyor.

VoLTe faturasıza falan getirilmedi, sırf burada konu açıldıktan sonra faturasıza taşıdım ve VoLTe kullanamadım.

Tarife değiştirmek bu operatörde mümkün değil, değiştirirsen ekstra 20-30 lira fazla vermek zorundasın. Ama diğer operatörlere bakıyorsun neredeyse herkes istediği tarifeye geçebiliyor.

Ya daha onlarca sebep var. Bana göre çağdışı bir operatördür, bunu da söylerken boş beleş sallamıyorum şu yok bu yok diyorum.

Kimse kusura bakmasında, Turkcell'de neredeyse 4/4'lük hizmet almak varken, Vodafone'da sınırsız tarifeler varken, TT benim için kıytırık bir operatördür. Kullanmak için hiçbir sebep yok.

Ha tabi, dürüst olunup şu denilebilir. Arkadaşım bu paraya bu kadar hizmet, işine geliyorsa kullanırsın gelmiyorsa kullanmazsın. 2015'ten beri bu bölümdeyim ama mâlum şakşakçılardan veya başka hiçbir kimseden böyle bir mesaj görmedim. TT'da şu bu yok diyince hemen bir çullanma.

Neyse uzadıkça uzar bu konu, benim düşüncelerim bunlardır.
    Başka operatör kullanıyor olabilirsiniz ve sıkıntılar yaşamışda olabilirsiniz ama bilip bilmeden karalama yapmanıza gerek yok.

Önceden nasıldı bilmiyorum ama aile içi sınırsız konuşabilmek amacıyla yaklaşık 45 gün önce hatlarımızı T.Telekom alt yapısını kullanan Bimcell'e taşıdık. Volte ve Vowifi'yi sıkıntısız kullanıyoruz.

• Bedo kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki Forumun içine etmeyi boş muhabbet yapmayı seven üç dört kişi var, böyle engelleyerek kurtulmanız en hayırlısı olacaktır, akıl ve mantık arayarak onlarla baş edip, mantıklı bir tartışmaya giremezsiniz...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maaart

Ne yazık ki Forumun içine etmeyi boş muhabbet yapmayı seven üç dört kişi var, böyle engelleyerek kurtulmanız en hayırlısı olacaktır, akıl ve mantık arayarak onlarla baş edip, mantıklı bir tartışmaya giremezsiniz...
    Amacım tartışmak değildi. Sadece verilen yanlış bilgiyi düzeltmek istedim.

Uyarın için teşekkür ederim.
  • TT

Ben TT'dan bahsediyorum, BimCell'den değil.

Mesajımda da belirttiğim gibi, Ahmet'e farklı fiyat Mehmet'e farklı fiyat verip kafasına göre adam kazıklayan bir operatör 4/4'lük hizmet verse bile benim için çöptür. Ben bu kafa yapısında bir insanım, eşitlikten yanayım. Ha siz diyorsanız "banane milletten, ben indirimimi alır kullanırım" hayhay, hizmet alma anlayışımız zaten uyuşmuyor, polemiğe girmenin anlamı yoktur.

• Aynı alt yapıyı kullandıklarından ve dikkat edersen sadece Volte ile Vowifi için cevap yazmıştım.

Diğer yazdıkların hakkında hiç bir fikrim yok.
    Rica ederim ne demek, boyuna ceza alıp duruyorlar ama bi temelli kurtulamadık bu kişilerden

• tt kullanmak zorunda kalmış biri olarak turkcell diyorum diğerleri hikaye.
  • 2 si arasında seçim yapmaktan bahsediyorsan müşteri hizmetleri kalitesi nedeniyle Telekom derim çünkü herhangi bir sorun yaşadığında konuyla ilgilenecek muhatap bulamamak can sıkıcı olabiliyor.
    Vodafoneda faturasız hatta yüklemelerde hediye veriyor. Ayruca vote ve vowifi servisleri daha stabil. Kapsama konusunda da daha iyidir. İnternet hızı konusunda orta şeker ama bence Telekomdan daha iyi değil.
    Özetleyecek olursak her ne kadar sevmesemde tüm hatları kullanan biri olarak Telekom derdim ben. Turkcell ile ilgili arkadaşın yazdığı şeylere katılıyorum. Her ne kadar her yorum yaptığında tepki gorsetseniz de. Turkcell bu ülkede hizmet anlayışı en başarılı olan bir kaç firmadan biri benim için.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Faturasızlara VOLTE aktif edileli bir hafta olmadı daha. Ayrıca daha önce birisi yazmıştı VOLTE faturasız hatlata açıldı diye, ama o zaman açılmamıştı. Ayrıca müşteriden müşteriye farklı fiyatlandırma olaylarını bende sevmedem de diğer saydıklarınız bana göre bir sebep değil.

• Faturasız vf mantıklı. (Şimdilik)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone’a geçmekle çekim gücü anlamında oh be dedim. Şehirler arası yollarda çok daha rahat internete bağlanabiliyorsun. Eskiden vdf interneti leş idi, sanırım baya düzelttiler eskisi gibi sorun yapmıyor. Müşteri hizmetleri anlamında tt daha iyi. Bir de vdf hat daha fazla şarj yiyor diyorlar onu da dikkate al ancak ben fark hissetmedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.