Şimdi Ara

Fiber de superonline mi/ vodafon fbermax mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
7.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar forumda her firmadan memnun olan da var memnun olmayan da var. her ikisininde paketlerini incelediğimde.
    aynı paketin vodafonda ilk yıl daha ucuz olduğunu görüyorum. ancak vodafon fibermax hizmeti telekom veya superonlineden alıyor, bizdeki altyapı superonline (yakında açılacak)
    bu ISS leri kullanan ve memnun olduğu yada olmadığı ne varsa yazarak hem beni hemde bundan sonra ISS değiştirecekleri bilgilendirirmisiniz
    superonline de bu paket kota bittiğinde duruyor acaba vodafon fibermaxta durum nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 9 Mayıs 2018; 19:55:0 >

• Solda thortling yapılıyor yurtdışı hızları düşürülüyor bu sebeple almayın bende 100mbit sol var yurt içi 100 yurt dışı 25-40 arası değişiyor ama genellikle 25 bir de bu aralar indirme problemleri yaşatıyor yedek bağlantılı serverları düşürüyor haliyle sunucu yedek servera geçince indirme dosyanız tamamlanamıyor birde illa kendi cihazlarını kullanmanızı istiyorlar vodafonda böyle bir durum mevcut değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

arkadaşlar forumda her firmadan memnun olan da var memnun olmayan da var. her ikisininde paketlerini incelediğimde.
    aynı paketin vodafonda ilk yıl daha ucuz olduğunu görüyorum. ancak vodafon fibermax hizmeti telekom veya superonlineden alıyor, bizdeki altyapı superonline (yakında açılacak)
    bu ISS leri kullanan ve memnun olduğu yada olmadığı ne varsa yazarak hem beni hemde bundan sonra ISS değiştirecekleri bilgilendirirmisiniz
    superonline de bu paket kota bittiğinde duruyor acaba vodafon fibermaxta durum nedir

Vodafone'daki tarifeler akk'li, 50 mbps'lik pakette akn sonrası 16 mbps sınırsız, 100 mbps'lik pakette akn sonrası 24 mbps sınırsız olarak devam ediyor. Superonline'dakiler ise kotalı. Kota dolunca internet erişimi kesiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnemyTerritory -- 9 Mayıs 2018; 20:25:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ben vodafonea başvurmuştum 50mbit 69 tl. sonra superonlineda kurulum yapacak adamlar arayıp zaten kurulumu superonline yapacak bizden alın diye beni ikna etti. ilk 3 ay bedava 74 tl ye 50 mbit 100 gb akk ve tv+ verince kabul ettim haliyle. hangisi ucuzsa onu alın bence fark olmayacaktır
  • hocam size verilen teklif çok iyi. Nasıl aldınız bu teklifi? Sanırım bu teklif sitede yok.
  • siteye yeni fiber bağlantı yapmışlardı. bu tarifeden açamıyorlar zaten o yüzden. başka bir tarifeden açıp sonrasında bu avantajlı pakete geçiş yapıyorlar. bayiinin kampanya haklarına bağlı muhtemelen
  • walla superonline benim tee 90li yillardan ilk servis saglayacigim, ilk goz agrim. su an verdikleri hizmetten de memnunum.
  • İlla fiber olmalı gibi bir düşüncen yoksa vdsl de düşünebilirsin.

Bir kablo yüzünden 24 ay birilerine bağlanmaya 1500 lira cayma bedeli olan taahhütler vermene gerek yok.

Vdsl varsa binanda netspeed düşünebilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 4 sene sol kullandım. 15 gün önce vodafone fibere geçtim. Solun dandik kampanyalarından dolayı. Bir tek modem değişmesine rağmen sürekli internet hızım dalgalanıyordu. 100 mbit yerine 35-80 arası hızlar aldım. En son riske giremedim cayma süresinin son günü iptal faxı çektim. Galiba sola geri döncem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • maxplanck M kullanıcısına yanıt
    Hocam yorumdan bişey anlamadım biraz açarak anlatırmısın?

• Vodafone da 100 mbit 100 gb akk li pakete geçtim. Daha önce superonline(sol) kullanıyordum. Ancak henüz hiç 100mbit hız alamadım. Hızım 45 mbitle 80 mbit arası değişiyor. Sebebini bilmiyorum

• Sizin durumu Superonline bayisine anlattım fakat yapamadıklarını söylediler siz ne zaman bağlarımız bir de müşteri numaranızı iletirseniz aynı kampanyayı uygularim dediler paylasabilirmisiniz özel mesaj ile de olur

• vodafone fiber
  • 3 Gün Vodafone dayanabildim, size şöyle anlatayım 100mbps 100gb AKK limitsiz fakat en yüksek gördüğüm hız 75mbps 60 küsür ping(CAT6 Bağlantı ile) müşteri temsilcileri bilgisiz, internet üzerinden hız şikayetine verilen yanıt en set bağlantınıza hızınız sabitlenmiştir, bu cevap fiber kullanıcısına veriliyor, henüz vodafone bu işe hakim değil, yarın superonline tekrar gelip kurulum yapacak iptal faxı vodafone gönderildi, maceraya gerek yok bence fiberde SOL şansı varsa başkasına bakmaya gerek yok.
  • jodhpurs kullanıcısına yanıt
    vay arkadaş vodafone a geçicektim soğudum şimdi. Ama superonline da salakça paketleri düşürmüş akıllı kota falan getirmiş napıcaz şimdi

• yaklaşık 10 gün önce sözleşme imzaladım. Kurulum yapılacağı söylendi randevu alınacağı söylendi geri dönüş yapılmadı. 2 gün önce aradım ve şuan aktif bağlantınızın kapanmasını bekliyoruz dediler cuma günü kapattıracağımı belirttim kurulumun yapılacağı söylendi. Bugün arandım ve sözleşmesini imzaladığım teyit aldığım paketin artık satılmadığını ve kurulamayacağını söylediler. Aktif superonline bğlantımı da kapattırma talebinde bulunmuştum. ortada kaldım bir daha asla vodafone tercih etmem.
  • Dikkat edin akk diyorlar kabul ediyorsunuz

Sonra online işlem merkezine bir giriyorsun kotalı tarifeye geçirmişler.

• mcrew kullanıcısına yanıt
    Siz bu şekilde yazınca aklıma takıldı şuan iptal sürecini bekliyorum ama Vodafone dediğiniz gibi AKK kalktığında o kampanya idi şimdi bu tarifler kotalı demesin . . .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jodhpurs -- 24 Mayıs 2018; 18:17:14 >
  • jodhpurs kullanıcısına yanıt
    Vodafone un o tarz huyları yok.

Onu turkcell çok yapıyor.

İtiraz ettin mi de size bu teklifi bayi yapmış. Bayi aramaları da kaydolmuyor diyor. Ses kaydı yok. Çıkıyor işin içinden.

Akk yaziyor orada size doğru paketi satmışlar.

• mcrew kullanıcısına yanıt
    Anladım ama maalesef bir Turkcell gibi kaliteli hizmet ağları yok işime gelen bir tarife idi fakat hız veremediler müşteri hizmetleri bilgisiz Turkcell ile yola devam . . .
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.