Şimdi Ara

0555 555 15 00 %50 zam gelecek tarifelere

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
2
Favori
1.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 0555 555 15 00 taahhüt süreme 67gün kala arandım dolandırıcı numara sandım yılbaşında %50 zam geleceğini tarifelere şimdeden onay istediler

750 dk aşamayan 4gb internet 250 sm için 47 ödüyorum 139+9.43 olarak ön onay almak istediler bende şimdi cevap vermek istemiyorum dedim

telefon türktelekoma aitmi bilmediğim için %50 zam gelecekmi tarifelere duyan varmı bu numara telekoma aitmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fast-man -- 20 Aralık 2023; 9:10:30 >

• 444 0 375 numarasından ararlar genelde.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bulduren B kullanıcısına yanıt

ttmobil müşteri hizmetlerinden arandınız dedi tekrar aradım bu numarayı hemen kapanıyor sonra

• fast-man F kullanıcısına yanıt
    Benim de taahhüt bitiyor, o numaradan aradılar. Pek güvenemedim. Turk Telekom mobil uygulamasından da bakabilirsiniz tarifelere, size uygun paket sunarlar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

O ttnet yani ev interneti numarası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Doğru türk telekom müşteri hizmetleri taahhüt numarası bu numara

orda tarife çıkmıyor geçebileceğiniz uygun bir tarife bulunamamaktadır yazıyor

• ürk Telekom, kampanyalar için müşteri aramalarını 444 0 375 ve 0555 555 1 500 numaralı hatlarda topladı.

• Annemin ve Eşimin hattını Vestelcell 12GB tarifesinde taahhütsuz bekletiyoruz. 71 TL'den devam edecegiz.
    İlla aşırı bir artış olursa;

A planı -NETGSM tarifelerini devreye alacağız.
    Banka ve resmi kurum SMS işleri olmaz o yüzden sıkıntıda olmaz.

B planı -Turkcell rahat paket çocuk tarifesi 5Gb tarifesine geçiririz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERALCELL -- 20 Aralık 2023; 10:11:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GENERALCELL kullanıcısına yanıt

Turkcell rahat 5gb kaç para

• deryadeniz907 D kullanıcısına yanıt
    110 TL

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke %50 zam olsaydı. Biraz önce beni aradılar. Vergiler dahil 75 TL ödediğim Yeni Aşmayan Prime 20 GB için vergiler dahil 250 TL önerdiler. Artık tok satıcı olmuşlar ve indirim, başka tarife önerisi de sunmuyorlar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • GENERALCELL kullanıcısına yanıt

Pahalı yıllık mutlu mega daha mantıklı 5.8 gb aylık tkü hariç 83 kusür

• bu dediğiniz ne demek annem ve babam teknosacell 1 gb kids tarifisinde 600dk 600sms 1gb internet ikiside internet kullanmazlar asla 89.5 tl olmuş taahütleri yok

siziden dediğiniz aylık 83 tl mi geliyor sabit

• müşteri hizmetleri üzerinden teknosacell bizimle kal 4gb tarifesine geçiş yaptırdım,1000dk-4gb paket ücreti 71tl ,12 ay taahhütlü

• curky C kullanıcısına yanıt

sadece dk olan yokmu ikiside yaşlı insanlar babam emekli 40-50 tl olan mesela

şuanda öyle bir paket yok, 4gb olsun olmasın malesef. bimcell yalnızca 500dk konuşma tarifesi taahhütsüz 83tl imiş, netgsm'de ucuz tarife var ama sim kart ücretli 80tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi curky -- 20 Aralık 2023; 11:44:9 >
  • curky C kullanıcısına yanıt
    birde netgsm de banka sms leri gelmiyor, İnternet bankacılık sms'i.

1-2 ay içinde düzelecek dedi netgsm

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Taahhüt bitene kadar rahat ol hiçbir şeyi onaylama. Taahhüt bitince bittiğinin ertesi günü kendin arar uygun bir teklif alıp onunla devam edersin. Ben öyle yaptım şansıma adamlar aynı fiyatla aynı pakete 1 sene daha taahhüt yaptılar devam ediyoruz.

Zam gelecek olayını müşteri hizmetleri sizi ikna etmek için sık sık kullanır o yüzden numara gerçekse bile söylem gerçek mi bilemiyorum 😀

Taahhütün bitmesine koca 6 ay olan hattı taahhüt bitiyır diye arayan türk telekom müşteri hizmetleri gördüm adamlara pek güven olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 55superx -- 20 Aralık 2023; 19:40:57 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.