Şimdi Ara

True Detective (2014 - ) (177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.838
Cevap
55
Favori
116.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: beytepeli06

Netflixde yok mu
    hbo dizileri asla netflix'de olmaz.

dizi digitürkte yayınlanıyor
  • efsane başladı gerilim karanlık atmosfer aynı ilk sezon gibi özellikle 1.bölümün sonundaki sahneler çok iyiydi
  • Dizinin ilk sezonunu izledim buradaki yorumlar yüzünden ikiye baslamamıstım.2.sezonu gecip 3.sezondan devam etsem sorun olur mu hikaye olarak?
  • Olmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fazia 2. sezondan sonra iyi qeldi... 1. sezona benziyor fakat ulaşılamaz noktayı yakalayamamış doğal olarak. hayse kanım ısındı 2. sezondaki çöp kasıntı leşlerden sonra iyi qelmiş. roland martyinin tırnağı olamayacağını ilk bölümden qöstererek iyi yapmış.... madem 1. sezona benzeteceksiniz kırsanıza cins inadınızı qetirin işte 1. sezondaki ekibi, aksın olaylar herkes mutlu olsun ne bu amerikayı yeniden keşfetme maceraları
  • İlk sezon başroller,

Matthew McConaughey_______Dedektif Rust Cohle
    Woody Harrelson___________Dedektif Marty Hart

Yani, Allah aşkına, şu ikisi gibi bir cast daha yan yana gelir mi?
    Bence kıyas yapmayı bırakalım artık.
    Pizzolatto, ilk sezon öyle bir çıta bıraktı ki, eminim kendisi de pişmandır.
    Levent Yüksel'in ilk albümü gibi.
    Adam yıllarca içinde biriktirdiklerini üstümüze attı resmen.
    O yüzden, naçizane fikrim,
    Kıyas yapmadan, beklentilerimiz düşürerek izleyelim.
    Keyif alamıyoruz yoksa.

Renk paleti ve sinema dili olarak özüne dönüşü beğendim.
    Jenerik yine efsane tabi.
    Bence Ali ve Dorff, özellikle Ali oldukça iyi.
    Kıyas yapmayalım diyorum, şahsım adına tek çekimlerin("take"siz, kesintisiz çekimler) hastası olduğum için,
    İlk sezondaki efsane tek çekim baskın sahnesi gibi bir şeyler bekliyorum.
    Ali'nin bir süre sonra, olayların etkisi ile kırılıp psikopat birine dönüşmesini bekliyorum, istiyorum.
    Ali'yi acımasız bir avcı olarak, avını sürerken izlemek istiyorum.
    Cinayeti işleyenlerin Ali karşısında düşecekleri acizliği görmek istiyorum.
    Akışdan beklentim bunlar.

• 2.sezon facia falan değil, beğenmiyorsanız BEN BEĞENMEDİM yazın geçin, sizin yüzünüzden millet belki de çok beğeneceği bir sezonu atlamış oluyor.

2. sezon gayet güzeldir, izleyebilirsiniz.
  • Erwin kullanıcısına yanıt
    S2>S1 diyenler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2. Sezon 1.den daha güzeldir akıldan çıkmaz başı sarmayabilir ama devam edin sonra nasıl bittiğini anlamazsınız ve seneryosu efsanedir. Hala aklımda.

• Yeni sezon ilki gibi bir ortamda geçiyor, hatta hikaye olarak daha iyi bile olabilir çok iyi başladı.

Bu arada ikinci sezon da bence epey iyi ama oradaki karakter sayısı çok fazla olduğundan anlatılmaya çalışılan hikaye de artıyor, odak zaman zaman kayabiliyor.
  • haftada 2 bölüm mü veriyor ne oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

2.sezon facia falan değil, beğenmiyorsanız BEN BEĞENMEDİM yazın geçin, sizin yüzünüzden millet belki de çok beğeneceği bir sezonu atlamış oluyor.

2. sezon gayet güzeldir, izleyebilirsiniz.
    Ağzına sağlık hocam vallahi. 1.sezonu özel kılan şey matthew mcconaughey di. 2.sezonda colin farrel da harikaydı fakat rust cohle kadar felsefik ve derin düşünen bir karakter değildi. Colin farrel ın o depresif yapısını eminim 2.sezonu izleyen herkes iliklerine kadar hissetmiştir. Senaryo olarak 2.sezon > 1.sezon diyorum fakat matthew mcconaughey gerçekten çok özel bir oyuncu ve oynadığı karakteri inanılmaz canlandırdı, yaşadı resmen. 1.sezonun bu kadar el üstünde tutulma sebebi tamamen bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

S2>S1 diyenler
    s3>s1 olacaktı zannedersem

ya da s3>s2

ama s2>s1 olamaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

S2>S1 diyenler
    Tarafımız belli. 2 sezon da "dedektif" hikayesi olarak tatmin etmese de 2.sezon daha az tatmin etmedi
  • s2>s1 diyenler rust babamıza ayıp eder.

Rust karakterini inanılmaz bir şeydi. Felsefesi,diyalogları,sigara içişi bile harikaydı. E bide canlandıran kişide matthew abimizdi daha ne olsun

Rek başına "rust cohle > Sezon 2" benim için kimse kusura bakmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 18 Ocak 2019; 0:50:55 >
  • Iste gercek True Detective bu....Ilk sezonun tadini daha ilk bolumden almaya basladim.Buyuk soru isaretleri vardi aklimda basrol ile ilgili ama ilk bolumden bunlar yok oldu.Sezonun geri kalan bolumlerini izlemek icin sabirsizlaniyorum.
  • 3x3

Wayne karısını gördü ya masa başında. Ormana dön falan dedi karısı. O olay neydi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 21 Ocak 2019; 16:2:0 >
  • Boğucu ve sıkıcı 3 bölüm. Konuya bir türlü girmek bilmediler hani Türk dizierinde olduğu gibi süreyi uzatmak için çok ağırdan alıyorlar. Bunu ilk sezondaki gibi felsefi diyaloglarla değil çok sıradan boş muhabbetlerle yapmaları acayip sıkıyor. Şu an 3. bölümün ortasında duraklattım yeter deyip. Ya konuya girin ya da boş muhabbeti'' bırakın.
  • Ben çok beğendim yeni sezonu.Birçok bilinmezlik var.Sezon 1 tadını aldım.O rezalet 2.sezondan sonra çok iyi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 21 Ocak 2019; 16:55:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

3x3

Wayne karısını gördü ya masa başında. Ormana dön falan dedi karısı. O olay neydi?
    s03e03

hocam muhtemelen ormanda bi ipucu gördü, kendim çözerim deyip diğerlerinden sakladi.

ya da amelie ile ilgili ipucu yakaladi, onu sakladi, karıya aşık olduğu için.

o değil de, çöp toplayan asker ne çıkardı kulübeden ? çocuk cesedi gibiydi ama büyük silah da olabilir mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.