Şimdi Ara

True Detective (2014 - ) (178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.838
Cevap
55
Favori
116.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iyi de hocam bu dizi diyaloglardan oluşuyor..aksiyon için punisher ya da arrow tarzı diziler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt

Silah çıkardı. Hatta makinalı falan kesin

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Silah çıkardı. Hatta makinalı falan kesin
    rambo'ya bağladı desene

• mahmut716 kullanıcısına yanıt

Aynen, rednecklere cevabını verecek

• 3x3

Güzel bölümdü. İşleniş çok iyi, yıllar arası geçiş hiç sırıtmıyor bir bütün olarak aktarmayı çok iyi başarıyorlar. Elisa senin o renkli gözlerini yerim keşke benimle sabaha kadar röportaj yapsan bildiğim her şeyi anlatırım.
  • güzel bölümdü niye soruşturma yediği belli olacak galiba xd

• Şu röportaj yapan kız julie çıkacak gibi duruyor zaten benziyolarda tip olarak. Hatta belkide hays geçmişte karşılaşmış hatırlamıyor olabilir. Karısından da bişey çıkabilir valla hiç belli olmaz. Güzel gidiyor böyle gizemli ilerliyor böyle devam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

3x3

Güzel bölümdü. İşleniş çok iyi, yıllar arası geçiş hiç sırıtmıyor bir bütün olarak aktarmayı çok iyi başarıyorlar. Elisa senin o renkli gözlerini yerim keşke benimle sabaha kadar röportaj yapsan bildiğim her şeyi anlatırım.
    koyun can derdinde, sen ...

• Harbiden yalarun muhabir kızı

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

iyi de hocam bu dizi diyaloglardan oluşuyor..aksiyon için punisher ya da arrow tarzı diziler.
    Punisher eh işte arrow çocuklara hitap ediyor. Ağır ilerlemesi sorun değil diyalogların çok boş ve sıradan olması sıkıcı. İlk sezonda hatırlarsanız diyaloglar içine çekiyordu yani boş diyalog yoktu. İlk sezon hepimizin referansı olduğundan böyle yorumluyorum. Kötü değil ama çok sıradan.
  • S3E3 ile beraber bence 3. sezonun biraz abartıldığını düşünmeye başladım. Oyunculuklar 2. sezona göre çok daha iyi ama konu ve ilerleyiş belki de 2. sezonun da gerisinde kalmak üzere. 2.sezonda bile konuşmalarda bu kadar boşluklar ve boş geçişler olmuyordu. Birde konuda ilgi çekecek, insanı içine alacak bir durumda yok. 5 bölüm kaldı, mutlaka bundan sonra daha da toparlanacaktır, daha da iyi olacaktır ama ben o ilk sezon havasını ve sezon bittiğinde çokta muhteşem bir diziydi imajı vereceğini de sanmıyorum.

Digitürk te ID diye bir kanal var. Orada çözülemeyen davalar ve uzun süre sonra çözülmüş davalar ile ilgili 1 saatlik belgeseller oluyor. Yemin ediyorum o 1 saatte verdikleri gerilim ve gizemi dahi alamadım S3 ten şu ana kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roberto Baggio -- 22 Ocak 2019; 12:26:22 >
  • Şu ilk sezondaki gibi felsefi konuşmaları, efsane replikleri ne zaman göreceğiz ya?
    2 sezondur onun özlemini çekiyorum.
  • Beyler 3.sezon ilk bölümde erotik sahne var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uhtred Ragnarson

Beyler 3.sezon ilk bölümde erotik sahne var mı?
    yok.

• Sonda kameralarda gözüken kız için neden lanet olsun dedi ? Kız bağlı gibi gözüküyordu yanlış mı gördün ? Ayrıca adam masasında geçmişi düşünürken etrafında olan silahlı çocuklar ve çocukların yanındaki adam neyi temsil ediyor sizce ?

• CoreGame kullanıcısına yanıt

Kız için niye öyle dedi ben de anlamadım. Ne fark etti o sırada acaba. Masası başında silahlı olanları ise vietnam savaşından hatırladı herhalde. Reddit'te o sahnede askerlerin arasında bir genç varmış onun fotoğrafı vardı
    Değişik teoriler var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 29 Ocak 2019; 2:56:1 >
  • s03e04
    bu ne ya, çocuklar ölmüş, bu iki dedektif de hatun kaldırma derdinde. 1 ve 2deki ciddiyet yok pek

randall topallıyordu, muhtemelen bacağını , o askerin evde bubi tuzağında kaybetti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 29 Ocak 2019; 0:23:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

s03e04
    bu ne ya, çocuklar ölmüş, bu iki dedektif de hatun kaldırma derdinde. 1 ve 2deki ciddiyet yok pek

randall topallıyordu, muhtemelen bacağını , o askerin evde bubi tuzağında kaybetti
    Sonunu merak ediyorum
    eski askerle uğraşılmaz aslanım adamların ne getirdiği belli değil.

• 3x4

Sıkıldım bu bölüm fazla malzeme vermeyen bir bölümdü. Roland'dan bir şey çıkacak ama bakalım ne bir tekinsizlik var karakterde.
  • Çocukların ailesine uyuz oldum.
    3x4

Bir de sorguladıkları şu genç çocuğun olayını anlamadım, sonunda baya bir ağladı. Korktuğu için mi yoksa bildiği veya yaptığı kötü bir şey mi var?
  • 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.