Şimdi Ara

TRT'DE ŞOKKKKKKKKKKKKK!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
2.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İsveç büyükelçisinin emirleri ile geçen sene TRT'de yayınlanan sınırlararası programı kaldırılmak istenmişti. Fakat gelen tepkiler üzerine TRT yönetimi geri adım attı.

Fakat bugün SINIRLAR ARASI tarihe karıştı!

TÜRKİYE devletinin bir kurumu, emirlerini yabancı ülkelerin büyük elçilerinden almamalıydı!!!!

Sadece Yazık!

Aşağıdaki Haber superpoligon.com 'dan alınmıştır.

TRT Genel müdürlüğü tartışmalı uygulamalarına bir yenisini daha ekledi. TRT yönetimi, bir süre önce TRT 1'den TRT 2'nin geç saatlerine 'sürdüğü' Sınırlar Arasında adlı programın yayınına son verdi. Yapımcı Banu Avar, programının kaldırıldığını 'montaj yaparken' öğrendi.

TRT'DE ŞOKKKKKKKKKKKKK!

Avar, şunları söyledi:

"Banu Avar'la SINIRLAR ARASINDA 4 yıl ve 82 programın ardından tarihe karıştı. 2007 Aralık ayında TRT genel müdürü ile 18 bölümlük sözleşme imzalamış ve 2009 Ocak ayına kadar gideceğimiz ülkeleri planlamış çalışmalarını yapmıştık.

Ama bugün elimize geçen Haber daire Başkanı imzalı yazıya göre 15 mayısda programımıza son verilmiş.(!) Sezonun son programı olan BÜYÜK ORTADOĞU ve ASYA PROJESİ adlı programında yayını böylece engellenmiş oldu. Ve SINIRLAR ARASINDA tarihe karıştı!

Programa başladığım günden beri Sınırlar Arasında programı konusunda birçok çelişkili karar aşamalarından geçilmişti. Programa harcanan emekten çok TRT yönetimiyle ilişkiler zaman almıştır. Ama 2007 Aralık ayında Genel müdüre istifamı sunduğum halde kabul edilmemiş 1 yıllık sözleşme yapılmıştır.

Beş ay sonra sezonun ortasında Sınırlar Arasında aniden TRT 2'ye sürülmüş ardından da programın sonlandırılması kararı verilmiştir. Gerekçe olarak YAYIN PLANINDA DEĞİŞİKLİK ibaresi yeralmıştır."

TV'DE ANLATACAK

Avar, programının bir süredir çeşitli engellemelerle karşılaştığını, son noktanın ise dün konulduğunu söyledi. Avar, gelişmeleri SKY Türk'te perşembe akşamı yayımlanan Gürkan Hacır'ın sunduğu Şimdiki Zaman adlı programda anlatacağını da belirtti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neu -- 20 Mayıs 2008; 20:11:29 >

• Ah ülkem ah ülkem...Kim bilir ne zaman gün yüzü görecek...
  • pes dogrusu
  • bu programı yayınlamaya can atan çok kanal olacaktır olmalıdır
  • quote:

Orjinalden alıntı: orinmicek

bu programı yayınlamaya can atan çok kanal olacaktır olmalıdır

bahse girerim kimse yayınlamaz.
  • yazıklar olsun!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kahraman076

quote:

Orjinalden alıntı: orinmicek

bu programı yayınlamaya can atan çok kanal olacaktır olmalıdır

bahse girerim kimse yayınlamaz.

umut işte
  • Banu Aras geçen hafta Kanal B de bir programa katıldı ve orada hükümet politikalarını eleştirmişti.
  • Süper bi programdı denk gleicne izliyodum... izleyen bilir izlemeyen bilemez.... yazık elin oğlunun lafıyla kaldırılıyosa böyle program...
  • Trt doldu tayyar kafalılarla... Sadece yazık.
  • biri gider bir diğeri gelir
  • quote:

Orjinalden alıntı: kadango

Ah ülkem ah ülkem...Kim bilir ne zaman gün yüzü görecek...

yahudi milleti ve mason teşkilatları yok olduğunda
  • quote:

TRT Genel müdürlüğü tartışmalı uygulamalarına bir yenisini daha ekledi. TRT yönetimi, bir süre önce TRT 1'den TRT 2'nin geç saatlerine 'sürdüğü' Sınırlar Arasında adlı programın yayınına son verdi. Yapımcı Banu Avar, programının kaldırıldığını 'montaj yaparken' öğrendi.

Nerde faydalı eğitici, halka gerçekleri anlatan program var hep geç saatlere az izlenen kanallara sürülür ya da kaldırılır zaten. Yeterki halk dizilerle, maçlarla, eğlence ve yarışma programlarıyla uyutulsun, yozlaşsın
  • Arkadaşlar 28 mayıs programı BÜyük Ortadoğu Projesi ni anlatacaktı ve sezonun son programıydı. Şimdi duydum ve çok üzüldüm. Of yaaa
  • bu programı kaldıran, ancak Türk'e düşman olabilir...
    vatanını seven hiç kimse bu programı kaldırmaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 3310

quote:

Orjinalden alıntı: muhtarsaykoo

Arkadaşlar 28 mayıs programı BÜyük Ortadoğu Projesi ni anlatacaktı ve sezonun son programıydı. Şimdi duydum ve çok üzüldüm. Of yaaa

bu büyük ortadoğu projesinin sadık kulu , hizmetkarı , ama kendini projenin ortağı sanan biri vardı. ne tesadüf , it kuyruğuna basılacağını anlamış...

Keşke son bölüm yayınlansa

• Bizim ülkede iş yok. Her iki manada da iş yok. Ne devletinde, ne milletinde (istisnalar kaideyi bozmaz), ne liderlerinde. Geri kafalı adamlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 3310

quote:

Orjinalden alıntı: muhtarsaykoo

Arkadaşlar 28 mayıs programı BÜyük Ortadoğu Projesi ni anlatacaktı ve sezonun son programıydı. Şimdi duydum ve çok üzüldüm. Of yaaa

bu büyük ortadoğu projesinin sadık kulu , hizmetkarı , ama kendini projenin ortağı sanan biri vardı. ne tesadüf , it kuyruğuna basılacağını anlamış...

İşin özü budur...

• mümkün oldugunca izlemeye calısırdım bu programı, yazık oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: istanbulali

quote:

Orjinalden alıntı: kadango

Ah ülkem ah ülkem...Kim bilir ne zaman gün yüzü görecek...

yahudi milleti ve mason teşkilatları yok olduğunda

Atatürk mason teşkilatlarını ülke içerisinde tamamen bitirdi. Fakat Ak parti şu an hepsini serbest bıraktı... AKP Atatürkün yolundan gitmiyor. Bunu herkes görmeli artık. Fakat bunu akp li insanlara anlatamazsın. Anlamayacaklardır.. Anlayamazlar, çünkü onlar sadece başkalarından duydukları cümlelerle konuşurlar. Gerçekleri gördüklerinde haklısın diyip bir sonraki seçimde gene oy verirler... Dünyadaki en büyük Atatürk düşmanının şu an İktidar olduğunu bilmeyenlere yazık diyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.