Şimdi Ara

Migros merkez depo'da çalışıyorum sorular ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
47
Cevap
1
Favori
12.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet gıda bölümündeyim.Kolilerce abur cubur var.Oreo"ları her gördüğümde içim gidiyor.Muzlu cips bile var.Migros içeriği olarak yani malzeme çeşitliliği olarak türkiyenin 1 numarası acayip şeyler var.

• gerçekten migros çok güzel biryer.insan ne alacağını şaşırıyor fakat parası olmayan giremez diye ayrı bir kural var sanki.migros kaliteli şeyler satıyor ve pahalı
  • sarımsaklı mayonez var mı? yakınımdaki 2 migrosta da bulamıyorum da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkaykiraz66

gerçekten migros çok güzel biryer.insan ne alacağını şaşırıyor fakat parası olmayan giremez diye ayrı bir kural var sanki.migros kaliteli şeyler satıyor ve pahalı
    ordan istediğiniz şeyleri alabiliyormusunuz günlük limit falan varmı veya haftalık
  • quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

sarımsaklı mayonez var mı? yakınımdaki 2 migrosta da bulamıyorum da.

İstediğiniz çeşit mayonez var fakat marketlerin isteğine göre hazırlıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL

ordan istediğiniz şeyleri alabiliyormusunuz günlük limit falan varmı veya haftalık

Alıntıları Göster
    kolay gelsin bende şarküteride çalışmıştım bida girmeye çalışıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: -PoseidoN-

quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

sarımsaklı mayonez var mı? yakınımdaki 2 migrosta da bulamıyorum da.

İstediğiniz çeşit mayonez var fakat marketlerin isteğine göre hazırlıyoruz.

Alıntıları Göster
    yere düşen kolileri napıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

Hayır kesinlikle 1 ürünün bile yenilmesi yasak.Tabi depo içerisinde çalışanlar illaki izinsiz yiyorlar.Geçen akşam bunun toplantısı yapıldı gece vardiyasındaki çalışanlar bir kaç kutuyu patlatmışlar uyarıldılar genelce.Çıkışta güvenlikler tek tek üst araması yapıyorlar.
  • Biz tüm iç anadolu ve karadenizdeki tüm migros marketlere onlardan gelen istek üzerine ürün siparişlerini hazırlıyoruz.sabah 8 akşam 5 süre zarfında ortalama 40-50 bin koli gidiyor.
  • Kac lira veriyorlar net
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceylanens

Kac lira veriyorlar net
    m&m's ler neden 3 ayda bir geliyor raflara? bide neden 10 tl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceylanens

Kac lira veriyorlar net

Asgari ücret alıyoruz.Sigorata-yemek-servis var.sabah 8 akşam 5 bazen mesai olabiliyor sipariş yetişmediğinde.saat 9 da 15 dakikalık mola öğlen 12-1 arası yemek ve son olarak 3 te 15 dakikalık çay molası var.16:40yada 45 geçe bırakıyoruz üstümüzü değiştiriyoruz.Ben geçici olarak girdim boş durmamak için bana sorarsan hamallıktan başka bir açıklaması yok. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -PoseidoN- -- 20 Aralık 2013; 18:52:39 >
  • benimde tanıdığım malzeme müdürü :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: YXZ

benimde tanıdığım malzeme müdürü :D

Yani. :)
  • M&M ben görmedim rafta henüz bilemiyorum.

@twisted
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRummer

Evet gıda bölümündeyim.Kolilerce abur cubur var.Oreo"ları her gördüğümde içim gidiyor.Muzlu cips bile var.Migros içeriği olarak yani malzeme çeşitliliği olarak türkiyenin 1 numarası acayip şeyler var.

elinde terminal vs. bir cihaz yada ürün listesi var ise wonder jellybean var mı bakar mısın ?

• hocam şekerpınarda kı merkezmı bende 2 sene once boş kalmamak ıcın gırmıstım elıne cep bılgısayarı bırde palet verıyolardı rastgele gelen mağaza sıparısını hazırlayıp gönderırdık ne gunlerdı be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _traveler_88 -- 20 Aralık 2013; 19:00:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alirıza1

hocam şekerpınarda kı merkezmı bende 2 sene once boş kalmamak ıcın gırmıstım elıne cep bılgısayarı bırde palet verıyolardı rastgele gelen mağaza sıparısını hazırlayıp gönderırdık ne gunlerdı be

Evet post makinasına benzer bir alet ismini unutuyorum :) Bakma yapılcak iş değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkolog

quote:

Orijinalden alıntı: TheRummer

Evet gıda bölümündeyim.Kolilerce abur cubur var.Oreo"ları her gördüğümde içim gidiyor.Muzlu cips bile var.Migros içeriği olarak yani malzeme çeşitliliği olarak türkiyenin 1 numarası acayip şeyler var.

elinde terminal vs. bir cihaz yada ürün listesi var ise wonder jellybean var mı bakar mısın ?

wonder jellybean bizim depoda yok bizim depoda olmaması demek tüm iç anadolu ve karadenizin bir bölümünde de olmaması demek. :)

• adama ürün sormuşsunuz kaç bin ürün var ezbere nasıl bilsin
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.